118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +5
118 ppt ?

jak sprawić przyjemność mężczyźnie (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak sprawić przyjemność mężczyźnie

Napisał(a): ~gocha -

jak sprawić przyjemność mężczyźnie? Co mężczyźni lubią w łóżku i jak podniecić chłopaka? Zaznaczam, że chodzi o parę z kilkuletnim stażem, a więc nie tak łatwo zaskoczyć go w sypialni... Czasem wydaje mi się, że do naszego łóżka włamała się rutyna i marazm, próbowałam wielu rzeczy, ale już nie mam nowych pomysłów! Co robić? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie? Taką jak za pierwszych wspólnych intymnych chwil razem.. Jak podgrzać atmosferę po kilku latach związku? Boję się, że z czasem zacznie szukać wrażeń gdzie indziej.. Ludzie nie są stworzeni do monogamii.. jednak łudzę się, że niektórzy potrafią w niej wytrwać
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: jak sprawić przyjemność mężczyźnie

Napisał(a): ~zupełnie siwy -

~Facet Zrób mu loda. Zawsze działa. Ale nie wieczorem, w sypialni, tylko zaraz, jak wróci z pracy. Umyj mu fujarkę i do roboty. Będzie zachwycony

Najlepiej w dzień, gdy nie idziecie do pracy, rano bezpośrednio po prysznicu/kąpieli np. jeszcze w łazience. Jak nie jest obrzezany, to zrobisz mu "ślimaczka" wysysając żołądź z napletka, doprowadzając do wzwodu, a następnie dobre lody, masując jednocześnie jądra i uciskając rejon prostaty, aż do szczęśliwego "kremowego" finału. Myślę, że będzie zadowolony, zwłaszcza jak będziesz odpowiednio ubrana/rozebrana eksponując swoje wdzięki. Jak masz obfity biust, to do zabawy możesz włączyć bimbały.Powodzenia!
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak sprawić przyjemność mężczyźnie