57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
57 ppt ?

Jak stosować olejek rycynowy na włosy? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak stosować olejek rycynowy na włosy?

Napisał(a): gość -

każdy olejek stosowany w nieodpowiedni sposób zniszczy wlosy i na pewno je ekstremalnie z czasem przesuszy. Rycyna jest dobra ale na przeczyszczenie. Idz do profesjonalnego fryzjera na profesjonalną pielęgnację zamiast szukać pseudospecyfików pseudospecjalistów forumowych i blogowych

Re: Jak stosować olejek rycynowy na włosy?

Napisał(a): Tris -

gość każdy olejek stosowany w nieodpowiedni sposób zniszczy wlosy i na pewno je ekstremalnie z czasem przesuszy. Rycyna jest dobra ale na przeczyszczenie. Idz do profesjonalnego fryzjera na profesjonalną pielęgnację zamiast szukać pseudospecyfików pseudospecjalistów forumowych i blogowych
Mylisz się ,,gościu" jeśli olejek jest w odpowiedni sposób stosowany to nie wyrządzi żadnej krzywdy naszym włosom, a wręcz poprawi ich stan i wygląd :)

Taki temat Droga Autorko już był, więc pozwolę sobie go wkleić http://kobiet(...)2402831, przeczytaj go sobie, a wszystkiego się dowiesz :)


Pozdrawiam :)

Re: Jak stosować olejek rycynowy na włosy?

Napisał(a): gość -

finezja112 Czytałam, że działa cuda, jednak trzeba wiedzieć jak go stosować. Może podobno zniszczyć włosy. Jak więc go stosować? Jak często? Można jakoś wzmocnić jego działanie?
Trzeba wypić codziennie przed jedzeniem po łyżeczce . Efekt murowany , lśniące futro , długie nie łamiące się paznokcie i codziennie sraczka .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak stosować olejek rycynowy na włosy?