5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Jak Szybko Przytyć? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak Szybko Przytyć?

Napisał(a): Gość -

Witam, nazywam się Krystian, mam 14 lat. :)
Mam już prawie 180 cm wzrostu, a ważę zaledwie 50 kg.
Ćwiczę na wfie, regularnie uczęszczam na basen. Nie jestem typem kogoś kto nie lubi sportu i nie ma siły na niego.
Moja mama bardzo się martwi. Pewnego razu chciała zobaczyć co robię na komputerze i patrząc na monitor od tyłu pomasowała mi barki. Zauważyła, że kości mi wystają jakoś dziwnie, i że powinienem przytyć.
Dostanę za to prezent, (jaki to już nie ważne). 10-15 kg w jak najszybszym czasie, nie rezygnując ze sportu, da radę?
INTERIA.PL

Re: Jak Szybko Przytyć?

Drogi Krystianie, rozumiem Twoje zmartwienie, ale musisz zrozumieć też jedną rzecz - źle jest szybko przytyć tak samo jak i szybko schudnąć. Przy chudnięciu wiodczeje przede wszystkim skóra, czujesz się słabo, a do tego i tak chudną te partie ciała, które zazwyczaj nie chcesz aby schudły. Tak samo jest przy tyciu - wałeczki odkładają się przede wszystkim na brzuchu, co wygląda niezbyt fajnie, możesz mieć problemy ze snem i czuć się ciężko, spadniesz z kondycji jeżeli będziesz ciągle chodził bardzo najedzony. Do tego mogą się pojawić problemy z trawieniem. To może nie brzmi aż tak źle, ale napewno jest bardzo uciążliwe. Jest też wiele innych skutków ubocznych.
Ja Ci proponuję - przejdź się do apteki - mają tam Nutli Drinki - jest to takie gęste mleczko do picia. Codziennie pije się dwie czy trzy dawki. To mleczko jest słodkie, gęste, ma przyjemny smak, a jest do tego bogate we wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje organizm i do tego jest kaloryczne. Zgłoś się też może do lekarza rodzinnego - on napewno Ci doradzi coś w tej kwestii. W każdym razie - nie napychaj się na noc - bo to choć może przynieść najszybsze efekty, to może zaszkodzić, bo organizm w nocy musi odpocząć - żołądek też.
Powodzenia ;)

mam syna ktory ma 17 lat , ale jak byl w twoim wieku to podobnie jak ty byl chudy ,sporty uprawial ,chodzil na silownie i ja tez sie martwilam a teraz jest szczuply ale bardzo ladnie zbudowany ,nie radzila bym ci szybko przytyc dla prezentu jestes mlody i rosniesz ,z czasem nabierzesz ciala pozdrawiam

Reklama

Byc moze Twoja szczuplosc jest uwarunkowana genetyka i szybka przemiana materii. Jesli tak jest to bez wzgledu na to ile zjesz i co zjesz zawsze bedziesz szczuply. Radze jesc duzo pokarmow zawierajacych proteiny i cwiczyc.
Twoje cialo nabierze masy, ktore przy cwiczeniach sie umiesni.tak jak napisalam poprzednczka bedziesz szczuply, ale ladnie zbudowany.

Szczupła sylwetka to zaleta,nie wada.W wieku 14 lat to normalne,że chłopak szybko rośnie w górę,ręce i nogi są nieproporcjonalnie długie w stosunku do całości sylwetki i jeśli młody człowiek jest normalnie żywiony i ma siłę na uprawianie sportu,to ja żadnego problemu nie widzę.Mój syn ma obecnie 17 lat,ale kiedy był w Twoim wieku,to tak samo jak Twoja Mama zauważyłam (nota bene przy komputerze),że mój Młody (bez koszulki) ma obrzydliwie wystające żebra i autentycznie przeraziłam się.W ruch poszła maszyna badań tj. pełna morfologia oraz prześwietlenie klp.Oczywiście wyniki w normie,a mój syn nadal jest szczupły,chociaż już nabrał lekko masy,posiłki komponuję Mu wysokobiałkowe i 2 razy w tygodniu uczęszcza na siłownię.Moja rada-musisz uzbroić się w cierpliwość,spożywać dużo nabiału i chudego mięsa,nie zapominając o warzywach i owocach,systematycznie ćwiczyć a efekty będą w przyroście masy mięśniowej,bo tu o nią chodzi a nie o wagę ciała.Na pocieszenie-spójrz na kolegów,którzy mają nadwagę-to jest dopiero problem....

Reklama

Witam proponuje najzdrowszą metode, zapisz się na siłownie i dopasuj do tego dietę wysoko węglowodanową tzn.
- makarony, kasza manna, wszystkie rodzaje kaszy, ryż, itd diet takich znajdziesz pełno na internecie.
Ale warunkiem są cwiczenia, żebyś nie przybrał na masie tłuszczowej co ci nic nie da, chodzi głównie o mięśnie, które tak szybko nie znikną.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak Szybko Przytyć?