560
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi270
  • Ocen na +0
560 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (271)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): Gość -

Ostatnio przeczytałam o kolejnej rewelacyjnej diecie odchudzającej. Można schudnąć nawet kilogram dziennie!

Oto jej zasady:
1. Pij przecier warzywny (marchewka, seler, cebula, pomidory, pieprz)
2. Lekkie i zdrowe posiłki (pełnoziarnisty chleb, ryż, sałata)
3. Ocet jabłkowy (przyspiesza trawienie i zwiększa uczucie sytości)
4. Picie zamiast jedzenia (dużo wody, wywary z jarzyn, soki owocowe świeżo wyciskane- ok. 3 litrów)
5. Kawa na śniadanie, szklanka herbaty lub bulion drobiowy lub warzywny

Dieta nie wydaje się być bardzo trudna w swym zastosowaniu więc sama zamierzam spróbować. A może któraś z Was już ją stosowała?
INTERIA.PL

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): gość -

paniewa Ostatnio przeczytałam o kolejnej rewelacyjnej diecie odchudzającej. Można schudnąć nawet kilogram dziennie!

Oto jej zasady:
1. Pij przecier warzywny (marchewka, seler, cebula, pomidory, pieprz)
2. Lekkie i zdrowe posiłki (pełnoziarnisty chleb, ryż, sałata)
3. Ocet jabłkowy (przyspiesza trawienie i zwiększa uczucie sytości)
4. Picie zamiast jedzenia (dużo wody, wywary z jarzyn, soki owocowe świeżo wyciskane- ok. 3 litrów)
5. Kawa na śniadanie, szklanka herbaty lub bulion drobiowy lub warzywny

Dieta nie wydaje się być bardzo trudna w swym zastosowaniu więc sama zamierzam spróbować. A może któraś z Was już ją stosowała?
w życiu takich bzdet nie czytałam ,
gdzie w tej diecie sól , są upały wytrącamy sól podczas pocenia się a jest ona niezbędna dla naszego organizmu .
kawa zapewne natocz polecam polecam aż wątroba siądzie , buliony zapewne w kostkach uuuuu polecam , masz już załatwione wątroba i nerki

za dużo przecierów warzywnych nie można pić ponieważ jest to szkodliwe dla naszego organizmu ( zbyt duża ilość witamin jest szkodliwa ) poza tym można się nabawić alergii jeśli będziesz ciągle spożywała te same warzywa w dużej ilości dziennie

ryż jest dobry jeśli chcesz przytyć ( pęcznieje w żołądku ) chleb to samo ( produkt mączny )

Najlepsza dieta jest dla cukrzyków sprawdzona i nic nie zaszkodzi tobie 3 posiłki dziennie ale skromne z dużą ilości witamin ok 960 - 1560 kal dziennie

takie diety są szkodliwe 3 dniowe , diety cud itd

gość przecież to jest 3 dniowa dieta nie trzeba jej stosować dłużej aż Ci coś "siądzie"
Ale co ci da ta dieta 3 dniowa schudniesz te 2kilo przez 3 dni a po tej diecie przytyjesz 6 kilo .

Jeśli już zaczynasz stosować dietę musisz ją trzymać do końca nie tylko paradni ale i miesięcy a nawet lat .
Takie diety krótko trwałe to jest ww późniejszym czasie efekt jojo , rozstępy itd .

ja uważam że jeżeli ktoś na prawde chce schudnąć to polecam dukana:) sama zastosowałam ta diete (nawet nie do konca:)) i waga jest cały czas w miejscu juz ponad rok:) teraz postanowiłam pozbyc się jeszcze 5kg tak aby wazyc 55kg i wiem że wystarczy 2 tygodnie na dukanie aby osiągnac cel:) i niech mi nikt nie mówi że to jest bardzo szkodliwa dieta dla wszystkich bo zrobiłam wszystkie badania i nic mi nie jest:) ja jakos zyje i czuje sie swietnie:)buzki

Popieram Dukana ! właśnie mija 2 lata jak ubyło mnie 25 kg ( w dwa mieś ) , po diecie zrobiłem badania i wszystko było OKI . Dziś po 2 latach przytyłem 3 kg ale pewnie to wynik zaprzestania palenia papierosów, lecz waga pod kontrolą.
Po skończonej diecie jadłem wszystko lecz w umiarkowany sposób i bez stosowania jednego dnia białkowego. Jedyne co pozostało po diecie w stosowaniu to otręby ( 3 łyżki dziennie)
Żadnych ubocznych objawów diety , mimo ze spadek masy szybki. Do tego po diecie ćwiczenia na brzuch , więcej ruchu , więcej warzyw.
Pozdr.
tik

gość Popieram Dukana ! właśnie mija 2 lata jak ubyło mnie 25 kg ( w dwa mieś ) , po diecie zrobiłem badania i wszystko było OKI . Dziś po 2 latach przytyłem 3 kg ale pewnie to wynik zaprzestania palenia papierosów, lecz waga pod kontrolą.
Po skończonej diecie jadłem wszystko lecz w umiarkowany sposób i bez stosowania jednego dnia białkowego. Jedyne co pozostało po diecie w stosowaniu to otręby ( 3 łyżki dziennie)
Żadnych ubocznych objawów diety , mimo ze spadek masy szybki. Do tego po diecie ćwiczenia na brzuch , więcej ruchu , więcej warzyw.
Pozdr.
tik
Przy takiej ilości białka - kamienie nrkowe wapniowe na 100% po diecie DUKANA

diete trzeba ustalić sobie indywidualnie, to znaczy nie samemu a jakis specjalista - dietetyk. Ja zacząłem się odchudzać bo miałęm problemy z nadciśnieneim. dIETETYK z isto.pl USTALIL MI DIETE PO KTOREJ NIE CZULEM SIE GLODNY PRZEDE WSZYSTKIM. Plan diety zawierał pełną listę zamienników, które pozwalaly na urozmaicenie jedzenia i ogólne zalecenia. Nigdy szybko nie schudniesz jak nie dowiesz się konkretnie co ci dolega. nie ma diety ktora pasowałaby wszystkim.

W 3 dni nie da się schudnąć. Jeśli ktoś chce mało ważyć powinien prowadzić zdrowy tryb życia i przedewszystkim nie objadać się oraz sprawdzać co się je.

Ja liczę ile kalorii ma większość potraw, które jem. W internecie jest cała gama stron, które to ułatwiają. Ja lubie tą http://kalkul(...)rii.net.

Pilnuję się przy tym żeby nie przekraczać 3000 kalorii dziennie. Na efekty nie musialem długo czekać, choć przyznaję początkowo było ciężko przestawić się na nowy tryb życia :)

Witam wszystkich. Muszę pochwalić się moim efektem schudnięcia :) 8 kilo w 2 miesiące. Schudłam bardzo zdrowo, i co najważniejsze jak dla mnie bez efektu jojo. Stosowałam wcześniej chyba z milion diet, ale takiego efektu nie osiągnełam nigdy. Koleżanka poleciła mi trenera od treningów i odżywiania, z którym można się skontktować np za pomocą maila, co ja uczyniłam. Odpowiedź odnośnie diety i ćwiczeń dostałam błyskawicznie.Pan Mariusz Mrózhttp://marius(...)roz.eu/ dokładnie opisał mi jak pozbyć się zbędnego tłuszczu, bezpiecznie i zdrowo. Wszystkie informacje bardziej szczegółowo znajdują się na video-odżywianie, trening itp. Oprócz tego co zaskoczyło mnie bardzo, otrzymałam od Pana Mariusza 30 dniową gwarancje, kiedy kurs nie sprosta moim oczekiwaniom to następuje zwrot pieniędzy. Na dzień dzisiejszy to mój trzeci miesiąc wg. Transformatora sylwetki ...czuję się bardzo dobrze, nie chodzę głodna, zła :) i co najważiejsze chudne i po mału wymieniam garderobe na mniejszą. Jeżeli chcecie poczytać na ten temat lub zapisać się na zapisać się na kurs to podaję link to podaję link :http://transf(...)tki.pl/ .Trzymam za wszystkich odchudzających się kciuki i życzę wytrwałości :) Dajcie znać ile Wy schudliście wg. transformatowa sylwetki !

gość diete trzeba ustalić sobie indywidualnie, to znaczy nie samemu a jakis specjalista - dietetyk. Ja zacząłem się odchudzać bo miałęm problemy z nadciśnieneim. dIETETYK z isto.pl USTALIL MI DIETE PO KTOREJ NIE CZULEM SIE GLODNY PRZEDE WSZYSTKIM. Plan diety zawierał pełną listę zamienników, które pozwalaly na urozmaicenie jedzenia i ogólne zalecenia. Nigdy szybko nie schudniesz jak nie dowiesz się konkretnie co ci dolega. nie ma diety ktora pasowałaby wszystkim.
słyszałem o isto centrum zdrowia, akurat moja bratowa sie u nich odchudza, skoro ona sknera i dusigrosz tam chodzi to musi cos w tym byc
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa