559
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
559 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): ~Akte -

Z jednym mogę sie zgodzić na rynku jest sporo tabletek i suplementów ale nie wszystkie są skuteczne.Na własnej skórze przekonałam sie o skuteczności tylko jednych tabletek.Slimunox daje możliwość szybszej utraty wagi a dodatkowo pozwala na stopniowe wprowadzanie zmian co jest pomocne w zachowaniu wagi po skończonej kuracji.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~pannaHanna -

mysle ze na poczatku warto sobie postawic pytanie czy chcę schudnąć szybko czy raczej skutecznie osiągać wymarzoną sylwetkę? Tak naprawdę przez głodzenie czy tabletki można jedynie nabawić się problemów zdrowotnych tak jak w moim przypadku. Zaczelam diete kopenhaska i po dwóch tygodniach braku wypróżnienia wyladowalam w szpitalu ;/ pozniej kuracja dicopeg 10g i organizm sie regenerowal. W każdym razie teraz jestem raczej za racjonalnym odzywianiem i aktywnoscia fizyczna

Napisał(a): ~gosc -

Każdy może schidnąć jak chce...ja miałam ogromny problem z nadwaga bo zawsze kiedy brałam sie za jakas diete to nie widziałam efektów i mnie to denerwowało od razu. Musiałam zobaczyc efekty szybko tu i teraz... w koncu zdecydowałam sie na tabletki http://nplink(...)JmnBdUb i schudłam 14 kilo w ponad miesiac. Polecam wam skorzystać, tak jak ja kiedyś posłuchałam sie koleżanki i nie załuje... wasz wybór czy chcecie dobrze wygladac... mi to bardzo pomogło wiec chciałam się z wami tym podzielić bo warto.

Napisał(a): ~Kamila -

Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Foreverslimuu.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Napisał(a): ~Karina -

Też stosowałam Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W ciągu trzech miesięcy gdy stosowałam te tabletki moja waga spadłą o 14 kilogramów. Dla mnie to bardzo dużo, bo do tej pory miałąm 13 kilo nadwagi, więc schudłam nawet o kilogram więcej jak w sumie musiałam

Napisał(a): ~Małgorzata -

Foreverslim działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest.

Napisał(a): ~Deliene -

Dziewczyny nie wiem czy jest sens katowania się takimi dietami. Taka dieta faktycznie pozwoli nam zrzucić kilka kilogramów ale bedzie to spadek głównie wody z organizmu A nie tłuszczu... Tak więc polecam raczej:
cwiczenia
zdrową i zbilansowana dietę
ewentualnie masaże ( na cellulit świetne działanie ma bańka chińska).

Na tej stronie jest kilka porad o tym jak schudnąć
https://sklep(...)bikini/

Napisał(a): ~Alina -

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki osiągnęłam po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące straciłam 13 kilogramów. Wiem, że to nie jest może rekord, ale dla mnie to naprawdę wielkie osiągnięcie z którego jestem dumna
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa