553
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi264
  • Ocen na +0
553 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (265)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): ~Kamil -

Ja również stosowałam Foreverslim ale taki spadek wagi w miesiąc jest chyba mało prawdopodobny no chyba że nic więcej się nie je tylko przez miesiąc łyka się same tabletki.Mi udało się schudnąć z pomocą Foreverslimu 10 kg w trzy miesiące.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Kaja -

Ja również stosowałam Foreverslim ale taki spadek wagi w miesiąc jest chyba mało prawdopodobny no chyba że nic więcej się nie je tylko przez miesiąc łyka się same tabletki.Mi udało się schudnąć z pomocą Foreverslimu 10 kg w trzy miesiące.

Napisał(a): ~Sara -

Slimunox działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 14 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!

Napisał(a): ~Glena -

Super efekty, uzyskałam stosując tabletki Foreverslim.Tygodniowo spadek wagi to około kilograma . Oczywiście wsparte to wszystko dietką i ćwiczeniami we własnym zakresie(w domu). Ogółem samopoczucie super.A efekt wizualny super podoba mi się to jak teraz wyglądam.

Napisał(a): ~Regina -

Moim zdaniem odchudzanie z Slimunox jest znacznie łatwiejsze, wcześniej próbowałam na samej diecie i niestety efektów specjalnych nie było . Jak zaczełam brać te tabletki wszystko ruszyło w odpowiednią stronę, czyli waga w dół, samopoczucie w górę

Napisał(a): ~Kama -

Slimunox działa, mogę nawet powiedzieć, że efekty u mnie były powyżej oczekiwań, bo zleciała cała nadwaga. Co najlepsze - po diecie nie wrócił mi ani jeden kilogram, dużo przyzwyczajeń zostawiłam sobie na stałe. Nie sądziłam, że kiedykolwiek będzie tak, że wrocę do wagi z młodości, a właśnie tak jest.

Napisał(a): ~elefatka -

moim zdaniem warto też rozwazyć czy nie pójść na jakąś liposukcję, wtedy bardzo szybko mozna osiągnąć efekty, moja przyjaciółka robiła sobie liposukcję ud w szpitalu Lux Medu na Puławskiej i efekty są naprawdę rewelacyjne, nawet sama zaczęlam zastanawaić się nad takim rozwiązaniem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa