559
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
559 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): ~gracell -

ja latami prowadziłam dietę i mimo wszystko brzuch w ogóle mi nie schudł nadal mam na nim sporo tłuszczu w końcu chcę się go pozbyć i iść na liposukcję zdecydowałam się na szpital Puławska Lux Medu, moja znajoma robiła u nich liposukcje brzucha i jest bardzo zadowolona po 6 tygodniach od zabiegu wygląda rewelacyjnie.

Napisał(a): ~Ada -

Jedenaście lat męczyłam się z nadwagą było wiele prób zrzucenia balastu ale niestety nieudanych.Branie Slimunox potraktowałam jako ostatnia deskę ratunku.I było bardzo dobrze chudłam z tygodnia na tydzień.Od ponad półtora roku jestem z wyglądu zupełnie inną osoba.W końcu jestem szczupła i szczęśliwa.

Napisał(a): patrycja84 -

Dziewczyny/Kobietki i Panowie oczywiście też....Poszukuję osób, które pragną zrobić porządek ze swoim organizmem/zdrowiem, a zarazem pozbyć się zbędnych kg. Program daje energię, odmienia wygląd i postrzeganie jedzenia, trwa 28 dni, po nim są 3 miesiące stabilizacji, dzięki której efekt jojo jest niemożliwy, nie ma opcji, żeby wrócić do poprzedniej wagi i to jest w nim rewelacyjne!
Przez 28 dni, zero ćwiczeń, zero głodówek, tylko zdrowe odżywianie i dożywianie organizmu witaminami, minerałami, aminokwasami, a w rezultacie pozbycie się toksyn, złogów i innych śmieci z organizmu i co równie ważne totalna zmiana nawyków żywieniowych (skutkiem ubocznym jest zdrowa strata wagi już od 1szego dnia).
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam do kontaktu theused84@o2.pl

Napisał(a): ~Edyta -

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Napisał(a): ~Amilkowka -

Ja korzystałam z tej diety: [url=http://dieta-luks.pl/44865]http://dieta-luks.pl/44865[/url] schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Napisał(a): ~Kasia -

Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa