605
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi306
  • Ocen na +0
605 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (307)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): gość -

uwierz że są ważne aby dieta byla zbilansowana i odpowiednia dla twojego organizmu dlatego wymagany jest szczegółowy wywiad przed zastosowaniem "leczenia". Znam dobrego dietetyka nazywa się Grzegorz Kowaluk i szczerze polecam ci tego typu usługi dietetyczne.

Reklama

Co ci da dieta 3 dniowa :P praktycznie nic. O wiem co ci może dać :P efekt jo-jo. Lepiej naucz się przygotowywać dania według dietetycznych przepisów i zasad prawidłowego żywieniahttp://vivala(...)-1.html Ja nigdy nie wierzyłam w tego typu diety. Moim zdaniem najgorsza dieta to dieta białkowa, nie dość, że wyniszcza organizm to pojawia się po niej jo-jo.

Reklama

no właśnie co to ma być? dieta 3-dniowa? i co ile można stracić - 10 kg od razu? najważniejszy jest zdrowy tryb życia - nie mówię tutaj o morderczych ćwiczeniach, ale np. z pracy można wrócić na piechotę, wyjść codziennie na spacer 30 min. i już będzie lepiej dla figury i samopoczucia, a jeśli ktoś walczy z problematycznymi miejscami, czyli tam gdzie tkanka tłuszczowa się odkłada i odkłada i nie można jej za nic się pozbyć to polecam zakup pasa odchudzającego, sama zdecydowałam się na taki uniwersalnyhttp://www.ma(...)65.html

Jak ktoś z was chce naprawdę schudnąć porządnie, to polecam ćwiczenia aerobowe, np. 6-kę Weidera. Cały cykl ćwiczeń trwa 42 dni.
Fakt, że odstawiłem przy tym kolacje do zera, ostatni posiłek lekki był u mnie w postaci owocu. Wiadomo dużo przy tym pijemy wody, najlepiej z dużą ilością minerałów i magnezem.
Jedyne co, może was zmotywować to fakt, że ćwiczenia wchodzą bardzo szybko w krew i jeżeli posiadacie silną wolę, to dacie radę. Wiem na swoim przykładzie, że to działa, zaczynałem ćwiczenia z wagą 105 kg a zszedłem do 85 kg. Wiadomo jest to szok dla organizmu, ale dla chcącego nic trudnego. Minęły już dwa lata do tego schudnięcia i powiem Wam, że wagę trzymam na poziomie 84-90 kg max przy moim wzroście 184 cm. Aktualnie ćwiczenia robię w okrojonej wersji, tzn. 3 serie po 4 wybrane ćwiczenia zamiast 6, do tego dorzuciłem sobie pompki 3 serie po 30 razy. Takie ćwiczenia robię codziennie, zajmują mi one max 30 min. Fakt, że gram w siatkówkę czasami do 4 razy w tygodniu po 2 godz., ale to jest moja pasja życiowa, więc tego nie wliczam, bo to kocham i to jest jeden z moich nałogów. Dodatkowo przerzuciłem się z samochodu na rower w dojazdach do pracy.
Uwierzcie wszystko można zrobić, tylko trzeba chcieć. Nie jestem żadnym koksem, dresem itp. wynalazkiem. Pije jak każdy, palę, imprezuję, ale pilnuję wagi i czuję się z tym dobrze.
W przypadku tej 6 Weidera, polecam dorzucić Wam parę ćwiczeń na rozciąganie pleców, bo będą Was na pewno boleć, w necie dużo tego jest. Żebra (tak właśnie żebra, też byłem na początku zdziwiony) będą piekły i bolały. Jeżeli ktoś lubi pływać, to polecam basen, który nie obciąża stawów.

Najważniejsza sprawa od dwóch lat mam kaloryfer dzięki tym ćwiczeniom i lepsze samopoczucie. Aha filmiki pokazujące jak prawidłowo robić 6-kę są w necie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Pierwszy posiłek jaki jadłem na diecie Stwórcy to był pieczony filet z ryby i kapusta kwaszona. Jak zobaczyłem ilość to płakałem - jak facet może przeżyć jedząc coś takiego. Jednak szybko się chudnie. Dlatego taka http://www.pr(...)sc-k96/ jak kapusta kiszona czy ogórki kiszone, które powinno się często jeść i niewielka ilość mięsa pomaga szybko i zdrowo schudnąć

Ale ile można schudnąć na takiej 3 dniowej diecie, a co dalej jeśli ktoś ma więcej kilogramów do schudnięcia. Taka 3 dniowa dieta jest dobra jeśli ktoś przed większa imprezą typu ślub chce schudnąć 1 góra 2 kilogramy. Ja tam stosują sprawdzone metody odchudzania. Razem z mamą zaczęłyśmy brać tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. Moja ciocia je brała i schudłam łącznie 18 kilogramów. Ja 7 kilogramów już po miesiącu stosowania a moja mama 5 kilogramów też po miesiącu ;) Dopiero tabletki pozwoliły nam się cieszyć swoją figura bez wstydu to takie wspaniałe czuć się atrakcyjną ;)

Bardzo wielu osobom podczas odchudzania się polecam zastąpienie mięsa wieprzowego, wołowego rybami, drobiem. Szczególnie wartościowe jest mięso z ryby. Dorsz zapiekany w folii z surówką, ryba gotowana na parze.
Dorsz jest jedną ze zdrowszych ryb.http://zdrowi(...)ca.html

Pozdrawiamy,
Sklep-Rafa.pl

Napisał(a): Gość -

paniewa Ostatnio przeczytałam o kolejnej rewelacyjnej diecie odchudzającej. Można schudnąć nawet kilogram dziennie!

Oto jej zasady:
1. Pij przecier warzywny (marchewka, seler, cebula, pomidory, pieprz)
2. Lekkie i zdrowe posiłki (pełnoziarnisty chleb, ryż, sałata)
3. Ocet jabłkowy (przyspiesza trawienie i zwiększa uczucie sytości)
4. Picie zamiast jedzenia (dużo wody, wywary z jarzyn, soki owocowe świeżo wyciskane- ok. 3 litrów)
5. Kawa na śniadanie, szklanka herbaty lub bulion drobiowy lub warzywny

Dieta nie wydaje się być bardzo trudna w swym zastosowaniu więc sama zamierzam spróbować. A może któraś z Was już ją stosowała?
Dyrdymały i mydlenie oczu.... Nie istnieją diety CUD . Mam 164 cm wzrostu o wadze 56 kg . Wyglądam normalnie , a ciuchy w rozmiarze S . Jem praktycznie wszystko w niedużych ilościach ( oprócz tłustych golonek i salcesonów ) . Rano mała kawa, zanim dobrze się obudzę , śniadanie z płatków i jogurtu oraz kanapka z chleba razowego ( sałata masełko ser żółty ) później owoce i obiad 14:30 , między czasie znów owoce i... kolacja o 19 - lekka . Wystarczy regularność i nie ogromniaste porcje . To nie jest moja dieta po prostu mam szybką przemianę materii :)Zapomniałam dopisać, że troszkę biegam ....Odrobina sportu nie zaszkodzi :)

W 3 dni nie schudniecie trwale. Można stracić nawet 3 kg, ale i więcej, tylko to nie będzie utrata na dłużej. Przy odchudzaniu z foreverslim traciłam mniej więcej po 1-2 kg tygodniowo. To było naturalne. Przy ciągłym zmienianiu diety na rozsądną, po prostu uzyskiwałam zadowalające efekty. Ostatecznie rzeczywiście udało się powrócić do normalności, stracone 14 kg, ale wiem że same diety, głodówki to tylko czysta głupota.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa