605
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi306
  • Ocen na +0
605 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (307)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): gość -

W 3 dni nie stracicie nadwagi - nie ma na to szans. Ja owszem, straciłam całą nadwagę, ale dopiero na tabletkach foreverslim, oczywiście w połączeniu z aktywnością fizyczną i systematycznym zmienianiem diety. Zapewne gdyby nie to, to dalej byłabym otyła. Testujcie metody - otyłość to najgorsza choroba :(
INTERIA.PL

Skuteczne diety takie, które pozwolą Wam trwale pozbyć się zbędnych kilogramów możecie poznać od dziewczyn z daymynews.pl. Nie jedna kobieta z tego forum walczyła z wagą i wie co jest skuteczne a przy okazji zdrowe.

Napisał(a): Gość -

Eee tam, tak się schudnie tylko na chwilę... Bez sensu. Tak można zrobić w momencie, kiedy nie wchodzi na Ciebie sukienka a za 3 dni masz wesele kumpeli...Jeżeli ktoś decyduje się na długotrwały spadek wagi, to niestety trzeba trochę się namęczyć...Ostatecznie można także udać się na wyjazd, gdzie prowadzone są http://www.na(...)com.pl/. Jeśli jednak nie mamy dużo kilogramów do zrucenia, to wystarczą ćwiczenia w domu i zrównoważona dieta :)

Reklama

Napisał(a): AniaM1985 -

Każda zbilansowana dieta może przynieść dobre rezultaty,
ale równie dobrze może też nie przynieść żadnych...
Najsłabszym ogniwem diety jest osoba ją stosująca,
a największym problemem jest to, że mimo stosowania diety,
wciąż mamy w głowie stare przyzwyczajenia,
np. zamiłowanie do słodyczy.
Mimo „bycia na diecie” często ciężko nam sobie ich odmówić.
Wtedy żadna dieta świata nam nie pomoże.
Sama też miałam ten problem, że po całym dniu przestrzegania diety,
wieczorem nachodziła mnie ochota na coś słodkiego.
Z czasem dieta szła w odstawkę, ale przyzwyczajenie do przekąsek zostało.
I stąd mamy efekt jo-jo. Znalazłam jednak doskonały poradnik o tym,
jak radzić sobie ze świadomym i „nieświadomym” spożywaniem przekąsek.
Teraz nie muszę już stosować żadnych rygorystycznych diet,
których każdy następny dzień to męczarnia.
Jem normalne, zdrowe produkty, które zawsze lubiłam,
ale jestem wolna od złych nawyków, przez które kiedyś tyłam.
Od kiedy stosuję te porady (ok. 3 miesięcy), schudłam 8 kg! http://bit.ly(...)1cZWQmQ

Ja w ciąży przytyłam 18 kg przy moim wzroście to bardzo dużo Chciałam jak najszybciej wrócić do dawnej wagi i zaczęłam stosować Acai Berry 900 ciężko je dostać więc zamówiłam oryginalne od producentahttp://track.(...)id=2186
Po 2 miesiącach stosowania nie mogłam uwierzyć że schudłam 7 kg. Od miesiąca postanowiłam jednocześnie stosować acai berry 900 i zieloną kawę w kapsułkach ze www..sklep-vitality.pl. Czytałam że efekty będą jeszcze lepsze Sprawdzę i napiszę. Na razie mogę szczerze polecić Acai berry 900.

Reklama

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Reklama

Napisał(a): Gość -

Diety przy większej nadwadze to jedna wielka męczarnia. Ja mając nadwagę 21 kg po ciąży, postawiłam na aktywność fizyczną przy tym regularnie się odżywiałam, dodatkowo oczywiście stosowałam http://nplink(...)lKYeDx1, jako wsparcie, które zmniejszy mój apetyt, dzięki czemu w niecałe 3 miesiące pozbyłam się nadwagi i co ważne unormowałam swój styl żywieniowy, a co za tym idzie mam pewność, że nie wystąpi efekt jojo.

Ja powiem szczerze ze mnie bardzo pomógł Therm Line. Ja mam siedzący tryb pracy i niestety jest tak ze nie zawsze udaje mi sie trzymac linie. DLatego polecam ten sposób na odchudzanie bo same bedziecie zachwycone efektami.

W sumie TL działa nawet wtedy jak się nie ruszamy i za to go bardzo cenię, chociaż mnie to do ćwiczeń ciągnie bo mam więcej energii podczas kuracji. Nie chodzę już taka ospała jak to zima bywało, teraz od samego rana ruszać się chce...

też pracuję do późna i nie mam za bardzo czasu na ćwiczenia. stram się trochę gimnastykować każdego wieczoru, chociaż przez 10 minut. suplementy to super sprawa. sama używam herbalife i widzę duże efekty już po 8 dniach mojej "diety" :)

Bzdury, bzdury, bzdury. To może od razu połóż się do trumny?! Chcesz zdrowo schudnąć, to pomyśl troche zanim podemiesz jakąkolwiek próbę manipulowania w organizm. W naturze nic nie ginie...
Polecam książkę A. Nowaka Odchudzanie z elementami fizjologi i biochemii (kupisz przez internet za 8zł w Empiku). dzięki tej książce zrzuciłam po ciąży 22kg i wróciłam do swojej poprzedniej wagi:) chce mi się skakać z radości! polecam wszystkim zdesperowanym!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa