559
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi269
  • Ocen na +0
559 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (270)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): ~Marlena -

Dopiero dzięki tabletką Foreverslim w końcu udało mi się schudnąć .Z nadwagą walczyłam od liceum .Próbowałam wielu rzeczy ale efektów nie było.Wiele na temat tych tabletek dowiedziałam się z tego forum.Muszę powiedzieć że gdyby nie te tabletki to pewnie do dzisiaj bym męczyła się z nadwagą.

Napisał(a): ~Alka -

Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Napisał(a): ~Dusia -

Zanim zaczęłam zauważać efekty brania Foreverslim musiałam zmienić swoje podejście do tego co jem i ile jem.Dopiero wtedy waga zaczęła spadać .Na dzień dzisiejszy ważę 7 kg mniej a do końca kuracji pozostał mi jeszcze miesiąc.

Napisał(a): ~Ewa -

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

Napisał(a): ~fiona -

w 3 dni to raczej nie schudniesz. najszybciej schudniesz jak bedziesz biegac, najlepsza jest aktywnosc przez caly dzien i jedzenie tylko tyle ile potrzebujesz zeby sie nie przewrócić, a tak na poważnie to najlepiej porozmawiac z trenerem, ja mam trenera personalnego z Body Sense, ułozył mi indywidualny plan treningowy, dietę i mam sie tego trzymac no i efekty sa, ale wiadomo, nie po 3 dniach

Napisał(a): ~Antosia -

Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia

Napisał(a): Gość -

ja nie wierzę w diety cud, jak ktoś chce poważnie podejść do tematu odchudzania to warto przybrać długofalową walkę, ja zaczęłam chodzić na konsultacje dietetyczne do Lux Medu, jestem prowadzona przez Panią dietetyk, uczę się zdrowych nawyków żywieniowych i efekty pozostaną na dłużej a nie na kilka dni, a potem efekt jojo.

Napisał(a): ~Malwina -

Ja swoich 10 kg pozbyłam się z pomocą Foreverslimu w dwa miesiące.Kolejnego opakowania już nie potrzebowałam.Więc myślę że jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ile czasu potrzebuje jego organizm na to aby pozbyć się niechcianych kilogramów.

mi bardzo pomogły konsultacje w Lux Medzie, nauczyłam się zdrowego odżywiania, pokazał jak komponować posiłki, żeby po skończonych konsultacjach nie mieć jojo, bo dietę trzeba utrzymać na całe życie a nie tylko na chwilę.

Napisał(a): ~Tonia -

Może Foreverslim jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

idź do dietetyk i nie łudź się że jak bierzesz jakieś tabletki to schudniesz, ale jak chcesz wyrzucać kasę w błoto to proszę bardzo, zacznij jeść mniej, zdrowiej to zobaczysz efekty, zrezygnuj ze słodyczy i napoi kolorowych, mnie dietetyk z Lux Medu nauczył wielu mądrych nawyków żywieniowych i chudnę zdrowo.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa