553
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń28 tys.
  • Odpowiedzi264
  • Ocen na +0
553 ppt ?

Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa (265)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

Napisał(a): ~Tara -

Każdy ma prawo wyboru.Ja postawiłam na amerykańskie tabletki Foreverslim,swojego wyboru nie żałuję.Spadek wagi jaki udało mi sie uzyskać to 16 kg .Waga utrzymuje się do dzisiaj nie musiałam wcale martwić się o efekt jajo.
INTERIA.PL

Napisał(a): faliczka3333 -

ja nie wierzę w żadne tabletki odchudzające to ściema jest po prostu, u mnie dopiero połączenie ruchu, diety i konsultacji z dietetykiem przyniosło efekty, od 3 miesięcy jestem pod stałą kontrolą dietetyka z Lux Medu, super się czuję, chudnę i widzę efekty mojej pracy dlatego nie zamierzam z tego rezygnować.

Napisał(a): ~DominikaB -

Nie ma czegoś takiego jak dieta 3 dniowa efekt jojo gwarantowany jak chcesz w takim tempie schudnąć. Tabletki zrujnują ci żołądek. Jeśli już chcesz jakieś tabletki połykać to tylko suplementy, jakieś sprawdzone plus do tego a właściwie to na pierwszym miejscu to wysiłek fizyczny. Czytałam na adamed.expert o diecie koktajlowej może ta ci przypadnie do gustu?? Lubię koktajle maja sporo witamin także po nich na 100% schudniesz ale pomału a nie po 3 dniach:P

Napisał(a): ~Hania -

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Napisał(a): ~Elena -

Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Slimunox.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 20 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

Napisał(a): ~Wiktoria -

Racja trzeba zmienić wiele żeby osiągnąć sukces.U mnie już ostatnia prosta jeżeli chodzi o odchudzaanie.Ostatnie dwa tygodnie brania Slimunox i tylko 1,5 kg do zrzucenia.Teraz będę walczyła tylko o to aby nie wystąpił u mnie efekt jo-jo.

Napisał(a): ~Ulka -

Aby schudnąć stosując Foreverslim niestety trzeba ściśle trzymać się zasad kuracji.Tylko to gwarantuje pełen sukces.A zmiany wprowadzone w trakcie kuracji procentują w przyszłości.Nie ma problemu z utrzymaniem z efektem jo-jo ani z utrzymaniem prawidłowej wagi po skończonej kuracji.

Napisał(a): ~rakomty -

Poprzez tak restrykcyjne czy dziwne diety to raczej można sobie rozwalić żołądek jeśli się przyzwyczajonym nie jest. Zdecydowanie lepiej sobie dobrać zrównoważoną dietę np. http://www.di(...)tyczny/ i po prostu o siebie dbać. Tu zaletą jest to, że wszystko jest ładnie dobane. Wystarczy … jeść i pilnować się.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak szybko schudn forum
  • szybko schudam forum
  • dieta na schudniecie 3 kg
  • schudnac w 3 dnini
  • jak szybo schudnac 3 kg
  • jak szybko schudnąć 3 kg
  • jak szybko schodząc trzy kilo
  • schudnąć w 3 dni
  • jak schudnąć w 3 dni
  • jak szybko schudnac 3 kilo
  • dieta szybko schudnac 3 kilo
  • Jak szybko schudnąć konkrety
  • jak schudnac szybko 3kg
  • Jak szybko schudnac bez stosowania diety?
Do góry strony: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa