22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń477
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Jak szybko zasnąć? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak szybko zasnąć?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio mam problemy ze snem. A konkretnie ze zaśnięciem. Na ogół zasypiam dopiero po paru godzinach od położenia się w łóżku, a następnego dnia wstaję zmęczony i przez cały dzień chodzę zaspany, nie mogąc się rozbudzić. Nigdy wcześniej tak nie miałem, a od paru dni jest to normą, co bardzo uprzykrza mi życie.

Znacie jakieś sposoby na zaśnięcie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak szybko zasnąć?

Dziwne te odpowiedzi, trochę głupie, masz problem, a inni to banalizują. Po pierwsze problemy z zasypianiem nie biorą się z powietrza, musisz się zastanowić co się zmieniło w Twoim życiu w okresie kiedy zaczęła się bezsenność lub trochę wcześniej. Ogólnie jest tak, że problemy z zaśnięciem to wynik działania lęku, a wczesne wybudzanie się to obniżony nastrój. Poczytaj o tym. Możesz na razie spróbować brać melatoninę (nie trzeba recepty), kosztuje ok. 20 zł. Kup największą dawkę 5mg, możesz dzielić na połowę tab. mają podziałkę, jak już zaczniesz zasypiać, na ulotce napisane jest że sen może poprawić się po dwóch tygodniach nawet, ale z praktyki wiem, że sedacyjne działanie leku pomoże Ci od razu, tzn. zaśniesz pewnie już za 1. razem. Polecam materiały: zdronet.pl/bezsennosc,785,choroba.html

Reklama

Ja znam jeden niezawodny. Praca w kamieniołomach lub coś podobnego. Gwarancja snu. Ja nie mam problemów z zasypianiem, mimo że w kamieniołomach nigdy nie pracowałem ani przy innej fizycznej pracy. Równie dobry na zasypianie jest spokój ducha.

Reklama

Najlepiej się zmęczyć przed. Ja staram się przynajmniej co drugi dzień, wieczorem przejechać jakiś dystans na rowerze, później wracam do domu szybki prysznic i zasypiam bez problemu. Myślę, że to dobry sposób. Namówiłem do wspólnej jazdy również swoją drugą połówkę, kupiła nowy rower Simple od Gianta, na którym może jeździć poza miastem jak i do pracy czy na zakupy.

Aby bardzo szybko zasnąć, poćwicz przed spaniem, tak byś był/a zmęczony/a.

Gwarantuję, że w mig zaśniesz.

A jak coś się przyśni, to jego znaczenie możesz sprawdzić tutaj: http://www.e-sennik.pl

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak szybko zasnąć?