20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń280
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Jak szybko zasnąć? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak szybko zasnąć?

Napisał(a): gość -

Hej, ja piję w ciągu dnia dużo mleka. Włączam muzykę do zaśnięcia. Czasami jednak nie pomaga nawet to. Ostatnio, gdy dłużej pracuję, a sytuacja w pracy jest mocno napięta, problem z zasypianiem się nasila. Miliony myśli w głowie i do tego obawa przed następnym dniem. Osobiście wypróbowałam Nervocalm Noc. To produkt o silnym działaniu na zasypianie. Co prawda nie działają po 2 sekundach, ale po dłuższej chwili spokojnie zasypiam. Są stosunkowo niedrogie, więc można wypróbować.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Przed snem nie należy pić pobudzających napojów, takich jak kawa czy herbata, nie można się przejadać, najlepiej minimum godzinę przed pójściem spać nie korzystać z komputera, w Internecie można znaleźć różne techniki relaksacji, które pomagają w zaśnięciu, np. wizualizacja.

Napisał(a): gość -

Zasypianie może być szybkie ale kilka moich prywatnych zasad które mogą Wam się przydać:
1. nie ćwiczymy bezpośrednio przed snem (to pobudza organizm i nie ułatwia zasypiania).
2. nie pijemy napojów z kofeiną (czyli herbata, kawa itp odpadają)
U mnie w zamian melisa, rumianek, szyszki chmielu (nie koniecznie w postaci piwa :) )
3. nie myślę godzinę przed snem o żadnym stresującym temacie, sprawach zawodowych etc.
4. na dobranoc do słuchania "Płyta Ułatwiająca Zasypianie " dr Kowalskiego - w necie za kilka zł do pobrania na komórkę. Przy tym zasypiam jak dzieciak.
5 Wcześniej wietrzenie pokoju - obowiązkowe latem i zimą!
6. Aaa i nie przegrzewać się przy zasypianiu. Optimum temperatur to 19-21 stopni. Jeśli jest powyżej organizm broni się i ma kłopot z zaśnięciem
Mi to wystarcza do spokojnego spania, może i Wam ten zestaw rad pomoże .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak szybko zasnąć?