16
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń326
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
16 ppt ?

Jak tańczyć na weselu z dziewczyną jeśli nie umiem? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak tańczyć na weselu z dziewczyną jeśli nie umiem?

Napisał(a): ~Misiek -

Hej, w sobotę idę na wesele. Zaprosiła mnie koleżanka, która mi się bardzo podoba. Jej zaproszenie, to super wiadomość, ale mam problem, bo nie wiem, jak tańczyć na weselu. Po prostu nie umiem. Tańczenie takie za rękę, w parze, czy jakkolwiek, to jakaś masakra. Nie umiem. Jedyne co umiem, to pobujać się w jakimś kółku. Co mam zrobić, czy jej o tym powiedzieć? Bardzo mi zależy na niej. Nie chcę się zbłaźnić.
INTERIA.PL

Re: Jak tańczyć na weselu z dziewczyną jeśli nie umiem?

Napisał(a): ~matisaw -

Może zapisz się na kurs tańca? Tak, żeby nauczyć się podstaw i pewnie czuć się na parkiecie. Ja też miałem dwie lewe nogi do tańca... ale przed naszym weselem narzeczona zapisala nas na kurs taneczny do szkoly Pierwszy Taniec w Myślenicach. W ten sposób nauczylismy sie podstawowych kroków, instruktor pomogl nam dobrac muzykę i choreografię do naszego popisowego ukladu weselnego. Od tego czasu nie mam obaw przed wyjsciem na parkiet ;)

Napisał(a): ~Taniec Gdańsk -

Najważniejsze to nie być spiętym i cieszyć się tańcem. Dzięki SoSalsa pokochasz go! Znajdziesz u nas zajęcia z różnych form takich, takich jak: Salsa, Bachata, Zouk, Kizomba, Cha cha cha, Dancehall, Hip Hop, Zumba, Taniec Towarzyski, Burleska&Broadway, Latino oraz wiele więcej. Zapraszamy!
www.sosalsa.pl

Napisał(a): ~Bajaderka32 -

Jakbym czytala słowa mojego narzeczonego :D tylko że on stresował się przed naszym pierwszym weselnym tańcem. Dlatego uznaliśmy, że dla bezpieczeństwa najlepiej będzie zapisać sie na kurs taneczny. Wybraliśmy specjalnie szkołę dedykowaną narzeczonym- Pierwszy Taniec w Myślenicach. Zajęcia okazały się profesjonalnie prowadzone, z dużą dawką pozytywnej energii ;) Dzięki temu opanowalismy podstawy na parkiecie i ulozylismy fajny uklad na wesele.

Jeśli twierdzisz, że nie potrafisz to w krótkim czasie może się to zmienić! Nauka tańca w SoSalsa jest przyjemna i daje naprawdę duże i szybkie rezultaty! U Nas każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie zajęć – od salsy zaczynając poprzez dancehall, taniec towarzyski, hip-hop i wiele wiele więcej.
Zapraszamy!http://sosalsa.pl/

Pierwszy taniec gotowy? Nie stresujcie się tym – zajmiemy się choreografią, pomożemy z muzyką, poczujecie się na parkiecie jak ryby w wodzie! Zaufajcie nam, to będzie dla Was piękna wspólna przygoda. A efekt końcowy…zapamiętacie i Wy i Wasi goście na całe życie. Z tej okazji mamy dla Was super ofertę.
Zapraszamy!http://sosalsa.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak tańczyć na weselu z dziewczyną jeśli nie umiem?