1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +0
1 ppt ?

Jak tu żyć (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak tu żyć

Napisał(a): gość -

Niestety przyjechałem do szpitala nie dawno ,lekarz chciał pogadać myślałem dobre wieści ale informacja o śmierci narzeczonej zwaliło mnie z nôg .Ja i narzeczona byliśmy dobrzy nie tylko dla siebie i innych wspieraliśmy schroniska itd a tu taki los mnie spotkał jak w oczy côrce mam spojrzeć .Czy nie targnoć się na własne życie ?szybciej bym postarał się żeby ją przekonać na badania żadna kobieta nie ze chcę mnie z côrką mam 40 lat narzeczona miała 32.Kto da radę mi jaką a spotkało go co podobnego ja powinienem umrzeć côrka kochała narzeczoną bardziej o demnie mimo że ja też byłem dla niej ważny .Były momenty jak widziałem narzeczona nie czuła się za dobrze a mogłem pomôc jej w prowadzeniu sklepu ,a ja myślałem o szybkiej spłacie kredytu dużo pracując .Czy dobrze było by wolne wziáść w pracy choć boję się reakcji szefa bo wziąłem co urlopu mimo że bardzo dużo pracy a byłem potrzebny szef był dobry .Brakuje mi i bd mi brakować seksu z narzeczoną a jej .Czy w wieku 40lat mam szansę poznać kogoś fajnego (nie ukrywam że ciężko bd mi z côrką a jeszcze połowa kredytu 150tys jak ja to spłacę a nie jestem w stanie pôjść do pracy ,zamkną mnie w więzieniu .

Re: Jak tu żyć

Napisał(a): gość -

Szef był u mnie przyjechał z Studentką co magisterkę bd zdawać w tym roku z resocjalizacji ,powiedział i sama powiedziała z chęcią się zatrudni jako pomoc do dziecka a pomoc w domu ,bardzo ładna powiedziała starczy telefon i może zacząć pracę .Jest dość ładna wolna nie ma nikogo mądra .Co mi radzicie dać jej szansę wykazać się jak da radę z côrką itd ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak tu żyć