10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń78
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +-14
10 ppt ?

jak ujędrnić ciało (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jak ujędrnić ciało

Napisał(a): Gość -

W poprawie jędrności może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na poprawę sprężystości skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wymodelowania sylwetki jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy. Maximus TriLipo także poprawia jędrność skóry.

Reklama

dieta i wysiłek nie pomoże, wprost przeciwnie- jak się chudnie to często zostaje skóra i mega problem

dlatego tak ważne jest dbanie o siebie i stosowanie kremów, naprzemiennych chłodnych i ciepłych natrysków, dbanie o jakość posiłków, i zależnie od potrzeb można dodać masaż rękawicą na sucho, jak kogoś stać to gabinet kosmetyczny, a jeśli stać i nie ma przeciwwskazań to na pewno sauna

Ciało potrzebuje czasem odpowiednich bodźców. Nigdy nie myślałam, że to powiem, ale ja czasami pozwalam sobie na cheat meala, czyli na odwiedziny w fast foodzie, bo zauważyłam, że robiąc to raz w tyg moja skóra staje sie bardziej napięta. Dodam jeszcze, że regularnie ćwiczę, więc mogę sobie czasami pozwolić na takie rzeczy. Szczególnie, że wiem, że te sieciówki nie smażą na zużytym oleju gastronomicznym tylko oddają go utylizacji do serwisu Euro Eko Polska (http://www.eu(...)ska.pl/

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~rudadagusia -

No wydaje mi się, że tutaj właśnie odpowiednie nawilżenie będzie miało kluczowe znaczenie. Moim zdaniem w każdej kosmetyczce powinien znaleźć się jakiś dobry balsam do ciała. Ja ze swojej strony mogę polecić mleczko do ciała St Tropez -https://www.p(...)o-ciala . Fajnie nawilża, szybko się wchłania, można go nawet używać jak się ma cerę wrażliwą, bo nie uczula
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak ujędrnić ciało