226
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
226 ppt ?

Jak ujędrnić rozciągniętą skóre po ciąży? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak ujędrnić rozciągniętą skóre po ciąży?

Napisał(a): Gość -

Z ćwiczeń to może to sobie poćwicz -http://lionfi(...)47.html . A jeśli chodzi o jakieś kremy to niestety nie wiem. Ja za to mam zamiar zrobić sobie zabieg radiofrekwencji mikroigłowej w Klinice triclinium. Oprócz naciągniętej skóry ma m też rozstępy po ciąży, a podobno ten zabieg ładnie ujędrnia skórę i usuwa to paskudztwo. lekarz mi mówił, że to zasługa tego, że ten zabieg łączy mikronakłuwanie i podgrzewanie skóry w jej wnętrzu. Działa po prostu w środku tkanki prze to jest skuteczniejsze. No zobaczymy.

Napisał(a): gość -

Ja przed ciaza nosilam rozmiar 38. Mialam problemy z wahaniami i wagi i jakies rozstepy ale w ciazy ich przybylo na bokach, posladkach i udach. Brzuch na szczescie ominely. Teraz co prawda nosze rozmiar 34 ale faldka skory na brzuchu zostala i tez chce ja skorygowac ale zima sprzyja obzeraniu sie i brakuje mi motywacji ;-( Ale po Nowym Roku sie biore za siebie ;-)))) Co do kremow to uzywalam serii Eveline Slim Extreme ; serum do posladkow i krem wyszczuplajacy (reklamowane przez Dode) i w ogole duzo mialam balsamow z tej firmy. Przy dluzszym regularnym (2x dziennie) stosowaniu daly jakies efekty Teraz uzywam Soraya wyszczuplajaco-antycelluitowy (rozowe opakowanie, reklamowany przez Górniak)

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes)

Dbanie o zdrowie i urodę to nie tylko diety, ćwiczenia fizyczne czy odpowiednie stroje i ubiory. Wielkie znaczenie, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak duże, ma nasza psychika, samoakceptacja. Codziennie jesteśmy narażeni na różnego rodzaju sytuacje stresowe, z którymi nie radzimy sobie.
Tutaj jedne z najskuteczniejszych okazują się być ćwiczenia medytacyjno-wizualizacyjne jak Joga czy metoda Silwy.
Niestety na takie ćwiczenia musimy mieć czas jak i ochotę, a po całodniowej gonitwie najczęściej z tym u nas krucho.
Bardzo pozytywne efekty przynosi na tym polu medycyna niekonwencjonalna z całą swoją otoczką ezoteryczną, która nieraz niesprawiedliwie, bo bez sprawdzenia, jest wyśmiewana. Jednak jeśli mamy w rodzinie kogoś chorego, na którym lekarze położyli już krzyżyk, wtedy idziemy do właśnie tego
,,śmiesznego" uzdrowiciela. Często jest to ostatnia deska ratunku i o dziwo widzimy że to działa i pomimo, że dziwne i ,,nie do wiary”(wiem ,bo sam tak kiedyś myślałem) to jednak skuteczne.
Zabiegi uzdrowicielskie przeważnie polegają na oczyszczeniu naszej aury-biopola, działaniu na sferę podświadomości poprzez oczyszczenie jej, oczyszczenie i wyrównanie centrów energetycznych na ciele człowieka, tzw. czakr i wreszcie przekazie energetycznym czyli ,,odżywieniu" ciała energią, której mu brakuje i z powodu niedoboru jej w organiźmie mogły się rozwinąć choroby, stresy, depresje czy też zaczęliśmy popadać w uzależnienia.
Nie można tu nie wspomnieć ,iż energia Reiki odnosi bardzo dobre skutki w terapiach walki z nałogami.
Zawsze mówię, że jest to podobne do kwiatka, którego przestaliśmy podlewać. Po jakimś czasie nie ma on już siły żyć. Tak samo jest z nami.
Z czystym sercem, bo często byłem świadkiem JEJ uzdrowicielskiego działania, mogę polecić metodę uzdrawiania REIKI.
Zapraszam na:
www.uzdrowicielreiki24krakow.hpu.pl/

bardzo współczuje i trzymam kciuki by się znalazła.
Co do tematu ujędrniania to faktycznie zdrowe jedzenie i ćwiczenia mogłyby pomóc gdyby człowiek był bardziej systematyczny, a nie leniwy, wygodny i czekał, aż samo przyjdzie.
Pozdrawiam

Ćwiczenia i odpowiednia dieta to podstawa, ale nie można zapomnieć o kremach, które są niezbędnym dopełnieniem. Ja polecam gorąco ujędrniającą serię kosmetyków od eveline - jeśli stosuje się je regularnie, 2 razy dziennie - efekty widać już po trzech tygodniach. Jak najbardziej polecam.http://evelin(...)CZUPLAJĄCE+_UJĘDRNIAJĄCE_FITNESS.htmlhttp://evelin(...)czuplający_+_ujędrniający.html

Kolagen może przynieść naprawdę dobre efekty :) To on odpowiada za wygląd naszej skóry, ale z wiekiem niestety jest go już coraz mniej dlatego warto kupić jakiś żel zawierający w swoim składzie tylko kolagen i stosować go regularnie :) Ja stosuje white 30+ i jest rewelacyjny!

na rozciągniętą skórę po ciąży, rozstępy, cellulit itp. dobrze działa masaż próżniowy spm łącznie z elektrostymulacją mięśni, ja wykonywałam taką serie zabiegów w gabinecie body-lab w Warszawie http://body-lab.com.pl/ na al. 3 maja 2. Jestem bardzo zadowolona z efektów skóra nabrała jędrności, mięśnie się wzmocniły, a przede wszystkim czuję się dobrze psychicznie, bo panie, które tam pracują na prawdę się mną zaopiekowały. Teraz zastanawiam się nad roll citem na rozstępy, czyli nakłuwanie mikroigiełkami, póki co miałam tylko 2 zabiegi na twarz i efekt również piorunujący, skóra napięta, sprężysta, tylko troszkę boli. Pozdrawiam i namawiam do odwiedzenia gabinetu body-lab :)

to prawda, kolagen to białko z którego zbudowany jest człowiek, ma ważny wpływ na naszą skórę i właściwości ujędrniające, moja żona po obu ciążach stosowała żel z kolagenem, oczywiście sam kolagen nie pomoże (sport, ćwiczenia) ale da dobrą bazę dla efektów :)

też jestem zdania że ruch, basen to przede wszystkim najlepsza metoda na ujędrnianie skóry i ogólnie na pewno bardzo dobrze wpłynie na ciało po ciąży.
a cene może mi ktoś podać tego kolagenu? bo po necie coś nie mogę znaleźć.

gość też jestem zdania że ruch, basen to przede wszystkim najlepsza metoda na ujędrnianie skóry i ogólnie na pewno bardzo dobrze wpłynie na ciało po ciąży.
a cene może mi ktoś podać tego kolagenu? bo po necie coś nie mogę znaleźć.
149 zł za opakowanie. mi starcza na jakieś 2 miesiące tak średnio.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak ujędrnić brzuch po ciąży
  • jak ujędrnić skórę
  • jak ujędrnić skórę brzucha po porodzie
  • cwiczenia ujedrniajace skore
  • jak pozbyć się naciagnietej skóry po ciąży
  • Jak ujędrnić skóre po ciąży
  • cwiczenia na ujedrnienie brzucha po ciazy
  • jak ujedrnic brzuch po ciazy
  • ćwiczenia ujędrniające skórę
  • ćwiczenia na ujędrnienie skóry
  • Jakie suplementy pomogą ujędrnić skórę
  • body-lab opinie
  • jak pozbyc się naciagnietej skóry po ciąży
  • ujędrniający krem po ciąży
  • najlepszy zabieg na skórę brzucha po ciąży
Do góry strony: Jak ujędrnić rozciągniętą skóre po ciąży?