112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +21
112 ppt ?

Jak uporać się z szefem flirciarzem (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak uporać się z szefem flirciarzem

Napisał(a): Gość -

ANKAska Mam przystojnego szefa, który ostatnio zdecydowanie ze mną flirtował, aż w końcu dość otwarcie zaproponował seks po godzinach. Obróciłam sprawę w żart, ale boję się, że sytuacja się powtórzy i co ja wtedy zrobię?
Lubię swoją pracę i nie chce jej zmieniać. Zainteresowanie szefa mi schlebia, więc nie mam też zamiaru oskarżać go o molestowanie, ale jak sobie z tym poradzić by sprawa nie obróciła się przeciwko mnie?

Pozdrawiam Anka
To jak jest? Kochaliście się już czy nie??
Relacjonuj jak się rozwija sytuacji abyśmy mogli ci dobrze doradzić ;DDD

Napisał(a): gość -

Nie flirtuje się z szefem ,zmień szybko pracę, póki jest czas,a cały incydent niech będzie dla ciebie nauczką.Nagrywanie ,szantaż ,oskarżenia,nic ci nie dadzą ,możesz dostać wilczy bilet i tyle będzie z tej przygody.

Napisał(a): Gość -

Mam przystojnego szefa, który ostatnio zdecydowanie ze mną flirtował, aż w końcu dość otwarcie zaproponował seks po godzinach
Przecież to burak bez krzty przyzwoitości.

Obróciłam sprawę w żart, ale boję się, że sytuacja się powtórzy i co ja wtedy zrobię?
Niestety to na 100% nie był żart.

Zainteresowanie szefa mi schlebia, więc nie mam też zamiaru oskarżać go o molestowanie
Jeżeli schlebia ci proponowanie seksu po pracy przez tego leszcza to no comment. Jedno co JA proponuję to zacznij myśleć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak uporać się z szefem flirciarzem