87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-12
87 ppt ?

Jak uratować rozpadający się związek? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak uratować rozpadający się związek?

Napisał(a): gość -

Jeżeli wasze cele życiowe tak mocno się rozmijają to może warto dać sobie spokój. Też miałam faceta co to wolał karierę i chciał się wyszumieć do trzydziestki a mnie zależało na zakładaniu rodziny, więc zakończyłam to, chociaż łatwo nie było po 3 latach związku. Potem poznałam kogoś kto też chce założyć rodzinę i dziś jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.
INTERIA.PL

Wiesz co, ja postaram się odpowiedzieć spokojnie i rzeczowo, bo sporo gorzkich słów już napisali.

Przede wszystkim zrozum: ratowanie związku ma sens jeśli chcą tego OBIE strony, ale nie tylko chcą być razem ale chcą się dogadać, iść na kompromis. Tutaj tego nie ma. Zaczęła się gra: kto komu pokaże, kto postawi na swoim. Ta gra zwykle trwa latami, ma swoje okresy ukrycia (zaaferowanie innymi bieżącymi sprawami), ale z biegiem lat ludzie zaskorupiają się i utwardzają i eskalują w swoich opiniach. Tak było ze mną. Zmarnowałem 15 lat życia, chociaż problemy (kłótnie, szantaże, kłamstwa) były jeszcze przed ślubem.

Wielokrotnie dłuższy czas nie mieszkaliśmy razem, potem "zchodziliśmy się", jakiś czas był lepiej i znowu "powtórka z rozrywki". Długa smutna historia, ale tak bardzo chciałem ratować małżeństwo, ale nie było warto. Teraz jestem zdania - jak coś nie tak -rozejść się szybko i bez bólu, a nie marnować sobie 15 lat życia.

Reklama

Napisał(a): Gość -

UWAGA ADMINISTRACJA FORUM, ŚCIĄGA TEMATY DOTYCZĄCE ŚJ, PRAWDZIWE, NIE SZKALUJĄCE , ANALOGICZNY TEMAT, PLUJĄCY NA KATOLIKÓW POJAWIA SIĘ NON STOP W KÓŁKO ! ADMINISTRACJA ŚCIĄGA TAKŻE ZAPYTANIA DO NIEJ W TYM TEMACIE ! CZYLI BANDA JEHOWITÓW

gość U mnie jest to samo, ale zaczelo sie sypac po 2 latach , poszlismy na wesele, on sie upil ja chcialam isc do domu a on nie i od tej pory juz 2 lata non stop albo on sie upija i awanturuje zada dzieci a jest przy tym nieodpowiedzialny , wulgarny, wredny, zlosliwy i skapy . Nie mam zamiaru miec dzieci z nim i narazie wogole mnie to nei interesuje , a on grozi ze sie wyprowdzi i mnie zostawi ... Lata tylko do mamusi na weekend i sie jej zali jaka to ja niedobra jestem , bo uzywam antykoncepcji a on daje mi 200 zl na zycie na miec , pije 4 piwa i siada za kierownice i ja mam wmiec z kims takim dzieci
Moja żona była tak brzydka że na trzeźwo nie mogłem na nią patrzeć

Reklama

Napisał(a): MateuszM -

Po prostu spraw aby każda chwila razem była wspaniała , a najważniejsze nie popadajcie w rutynę, uwodź go przez cały czas ...wyślij namiętnego smsa kiedy się tego najmniej spodziewa , zamień zwykły dzień w coś wspaniałego co zapamięta , a sam będzie starał ci się odpłacić tym co Ty mu dajesz... A NAJWAŻNIEJSZE ... SPĘDZAJCIE ZE SOBĄ DUŻO CZASU RAZEM !!! Wyjdźcie do kina , w domu jak macie wolna chwilę zagrajcie w Monopol .. nie mijaj sie z nim postaraj się przy nim i dla niego być... Daj mu szczęście nie oczekując nic w zamian ... jeśli Cię kocha będzie chciał abyś Ty też była szczęśliwa

Za późno na ratowanie tego niby związku..Sama piszesz,ze mijaliście i nie bardzo potrafiliście wygospodarować czas tylko dla siebie..Związek krótki,bez zaangażowania nie ma racji bytu..Tu nie ma co ratować-lepiej się sympatycznie rozstać..Pozdrawiam...Julka..

Reklama

" Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam

Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.

Napisał(a): ~mateij -

Kiedy moje małżeństwo zaczęło się rozpadać to już sami też nie wiedzieliśmy co robić. Postawiliśmy na pomoc profesjonalisty. Dla nas to chyba była ostatnia szansa. Taka terapia dla par. No i dzięki Bogu, że się na nie zdecydowaliśmy, bo możliwe, że skończyłoby się to rozwodem. Pomogła nam Ewelina Bazyluk z psychologgi z Chmielnej. No ja jestem zdania, że warto walczyć o małżeństwo do samego końca.

Napisał(a): ~Ola -

Ja na twoim miejscu zapisałabym się na terapię do pani Jolanty Szczepaniak! Chodziłam do niej ze swoim mężem i gdybyśmy mogli cofnąć czas to na pewno jeszcze raz zdecydowalibyśmy się na terapię u tej pani psycholog, Niesamowita kobieta. Na prawdę bardzo nam pomogła. Dała nam wiele cennych rad i wskazówek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak uratowac rozpadajacy sie zwiazek
  • jak uratować rozpadający się związek
  • rozpadajacy się związek forum
  • Jak ratować rozpadajacy się związek
  • rozpadajcy si zwizek
Do góry strony: Jak uratować rozpadający się związek?