Odpowiadasz na:
Jak urozmaicić sex

~ulka
Temat dodał(a):
~ulka -
Macie jakieś ciekawe pomysły na urozmaicenie sexu, jakieś pomysły na eksperymenty ? Jestem otwarta na wszystkie pomysły zwłaszcza na te najbardziej nieprzyzwoite / nietypowe.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak urozmaicić sex

Napisał(a): ~Monia21 -

CzeŚć Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie nahttps://sexan(...)monis22 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

Napisał(a): ~Radka23 -

Ostatnio trochę więcej się z moim chlopakiem bawimy w łóżku, trochę eksperymentujemy żeby nie wpaść w rutynę i dużo nam w tym pomagają zabawki, między innymi jajeczko lush, które jest o tyle świetne że można nim sterować nawet na większe odległosci! a jest bardzo dyskretne więc różne zabawy można wymyśleć

Reklama

Napisał(a): gość -

Sex na łonie natury to jest to czujesz adrenalinę której niema w łóżku

Reklama