12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń56
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Jak usunąć przebarwienia po pryszczach? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak usunąć przebarwienia po pryszczach?

Napisał(a): ~pryszczata -

Mam na twarzy straszne przebarwienia po pryszczach które pojawiały mi się w młodości. Zastanawiam się, czy da się jakoś te przebarwienia po pryszczach usunąć? Bo te przebarwienia po pryszczach strasznie brzydko wyglądają...
INTERIA.PL

Re: Jak usunąć przebarwienia po pryszczach?

Napisał(a): Gość -

Na przebarwienia po pryszczach, o ile to nie są blizny po pryszczach, a rzeczywiście przebarwienia po przebytym stanie zapalnym, bardzo dobrze działają różne pillingi :) Jak będziesz regularnie dbać o skórę to powinnaś spokojnie usunąć przynajmniej część przebarwień po pryszczach :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Laserem najlepiej :) Ja się właśnie dzięki laserowi pozbyłam moich przebarwień i blizn po trądziku. Byłam na trzech takich zabiegach w Vici Clinic w Krakowie, efekty są super. Niestety zabieg sam w sobie jest dość bolesny ale warto się przemęczyć dla efektu :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Wśród osób, które zapiszą się do szkoły Delta Edukacja do września 2016 zostanie wylosowana nagroda- TABLET!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Reklama

Napisał(a): gość -

Skończyłam branie IQFACE.I powiem tyle żadne kosmetyki ,maści i inne tego typu cuda nie przyniosły takich efektów jak te tabletki.Skór jest zdrowa bez nowych wyprysków.Pryszcze to teraz tylko przykre wspomnienie.

Napisał(a): ~Małgosia890 -

Jeśli są tylko delikatne to pewnie jakimś kremem można próbować, ale ja osobiście miałam naprawdę wielkie zmiany potrądzikowe i konieczny był zabieg laserowy. Wybrałam klinikę medycyny estetycznej, bo kosmetyczkom jakoś nie ufam przy takich zabiegach... No i polecono mi laser Lavieen. Zmiana jest ogromna, więc polecam i ja wam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak usunąć przebarwienia po pryszczach?