50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
50 ppt ?

Jak utrzymać związek na odległość? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak utrzymać związek na odległość?

Napisał(a): gość -

Mój mąż wyjechał do Anglii pół roku temu. Też dostał propozycję pracy, dużo lepiej płatnej niż by dostał w Polsce. Prowadził swoją działalność, która przez koszty (podatki, czynsz i cholerny ZUS) pogrążała nas coraz bardziej. Dzięki temu że wyjechał, uratował rodzinę i nasze małżeństwo, bo wychodzimy teraz na prostą. Ale o związek trzeba dbać, nawet na odległość. Codziennie zamienimy choć kilka zdań na skaypie, a raz na jakiś czas jadę do niego, lub on przyjeżdża do Polski. Oczywiście wcześniej wyszukujemy b.tanich biletów.
Bardzo się kochamy i to była dla nas szansa na nowe życie, bez ciągłych długów. Jak będziemy "na górce" mąż wraca do domu na stałe.
Uważam,że jak jesteście bardzo ze sobą związani i sobie bezgranicznie ufacie, to trzeba łapać takie okazje, żeby kiedyś nie żałować. Bo w naszym kraju niestety ciężko się żyje...

Reklama

własnie zwiazki na odległosc nigdy nie mają szans na przetrfanie mozna byc rok bez siebie lecz nie długo bo na dłuższą metę facet porzuci kobiete albo zdradzi bo nie wierze ze facet wytrzyma bez kobiety i wtedy zwiazek sie konczy PRZYKRE TO JEST I SMUTNE

Napisał(a): said -

..ile ludzi , ile miłości podzieli jeszcze ta nasza ''cudowna Polska '' ???
..by włóczyć sie po obcych krajach za pracą i tęsknić i nie spać i nie widzieć najbliższych ....
ile jeszcze łez , rozstań , rozczarowań ... ???

tych z Wiejskiej to nie obchodzi ... / /
a
być daleko to tracić wszystko......
a pieniadze tego wszystkiego nie zrekompensują .

Reklama

Jeśli to tylko wyjazd czasowy, to taki związek nie jest niczym niebezpiecznym. Może nawet pozwoli Wam odkryć się w inny sposób na nowo. Ja byłem w takim związku dwa lata i się udało. Głowa do góry.
wzwiazku.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak utrzymać związek na odległość?