78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +-1
78 ppt ?

Jak uwieść mężczyznę strojem? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak uwieść mężczyznę strojem?

Napisał(a): Gość -

Od dawna podoba mi się pewien facet, ale wydaje mi się, że on nie zwraca na mnie większej uwagi. Chciałabym to zmienić swoim wyglądem.Jak się ubrać żeby on zwrócił na mnie uwagę? Jakie ubranie dodaje kobiecie seksapilu? Podzielcie się swoją opinią :)
INTERIA.PL

Re: Jak uwieść mężczyznę strojem?

vaneessa Od dawna podoba mi się pewien facet, ale wydaje mi się, że on nie zwraca na mnie większej uwagi. Chciałabym to zmienić swoim wyglądem.Jak się ubrać żeby on zwrócił na mnie uwagę? Jakie ubranie dodaje kobiecie seksapilu? Podzielcie się swoją opinią :)
Jakaś ładna zmysłowa sukienka i szpilki to było by to.

Napisał(a): Tris -

A wiesz czy nie jest żonaty lub w związku......, bo teraz to różnie bywa, .....więc nie bądź przede wszystkim nachalna, bo możesz faceta jedynie odstraszyć :DDD

Przede wszystkim, to zależy tylko i wyłącznie od Twojej figury, od tego jak wyglądasz, każda kobieta ma inną figurę i inny wygląd, jedna świetnie będzie wyglądała w obścisłej sukience z wyeksponowanym dekoltem, a inna będzie wyglądała jak straszydło wołające o pomstę do nieba, więc nie pytaj się nas, bo my nie wiemy jak Ty wyglądasz, każdy będzie dawał porady patrząc pod siebie, pod swoją figurę, albo pod figurę taką typową, normalną, bez jakiś atutów, które Ty możesz posiadać i które powinno się wyeksponować, a wady ,,schować", dlatego spójrz najlepiej w lustro i zacznij zabawę w ,,pokaz mody", zacznij bawić się strojem, przymierzaj różne fasony, aż dojdziesz do tego w czym Ci najlepiej, co najlepiej podkreśla Twoją figurę, eksponując zalety, a skrywając wady, to jedyna i najlepsza, prawidłowa możliwość :)

Napisał(a): 1916 -

serce84
1916 Marne że chcesz zwrócić na siebie uwagę wyglądem.
Przecież mężczyźni to wzrokowcy i najpierw patrzą na wygląd a później na resztę a może się mylę?
Owszem wzrokowcy podobnie jak kobiety ale to nie znaczy że jak wzrokowiec to lata za wszystkim włącznie z tym co ucieka na drzewo.
Jeśli po przeczytaniu tego tematu autorka weźmie do siebie niektóre rady to skąpy strój może mieć całkowicie inny efekt inaczej pisząc może kogoś nie tyle zaciekawić co zrazić.

Najlepiej być sobą i nie kombinować, zaciekawić można rozmową a nie koniecznie tyłkiem.

1916

Owszem wzrokowcy podobnie jak kobiety ale to nie znaczy że jak wzrokowiec to lata za wszystkim włącznie z tym co ucieka na drzewo.
Jeśli po przeczytaniu tego tematu autorka weźmie do siebie niektóre rady to skąpy strój może mieć całkowicie inny efekt inaczej pisząc może kogoś nie tyle zaciekawić co zrazić.

Najlepiej być sobą i nie kombinować, zaciekawić można rozmową a nie koniecznie tyłkiem.
Nie bądź taki zasadniczy, bo niewiadomo w jakim celu autorka chce go poderwać ;)))))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak uwieść mężczyznę strojem?