22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń108
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Jak walczyć ze smogiem? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak walczyć ze smogiem?

Napisał(a): Gość -

Pani Olu,
Najlepiej walczyć ze smogiem u źródła czyli poprzez zaprzestanie spalania niewłaściwych paliw i odpadów w piecach domowych. Co zrobić aby tak się stało? Należy zwrócić szczególną uwagę na edukację mieszkańców miast w tym temacie.

Marcin,
Doradca online Instytutu Ochrony Środowiska

karola31 na pewno mech pochłania zanieczyszczenia. W duzych miastach za granicą ustawiają takie duże tablice z mchu by oczysnic powietrze
Pani Karolino,
Czy według Pani taki sposób neutralizacji zanieczyszczeń powietrza wystarczy aby z polskich miast pozbyć się smogu?

Marcin,

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką smogu i innych aspektów szeroko rozumianej ochrony środowiska.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Marcin,

srodowiskozyciem.pl/

Napisał(a): ~JarekWimk -

Oczywiście właśnie trzeba zmienić sposób ogrzewania na cokolwiek niż węgiel czy ekogroszek. Najlepiej prąd, gaz, klimatyzacja. A doraźnie można zamontować sobie markizy z filtrem cleanair. Super sprawa. Można normalnie wietrzyć mieszkanie, a nie wdychać tego całego smrodu, bo on zostaje właśnie zatrzymany w filtrze.

Napisał(a): ~Kostopek -

~JarekWimk Oczywiście właśnie trzeba zmienić sposób ogrzewania na cokolwiek niż węgiel czy ekogroszek. Najlepiej prąd, gaz, klimatyzacja. A doraźnie można zamontować sobie markizy z filtrem cleanair. Super sprawa. Można normalnie wietrzyć mieszkanie, a nie wdychać tego całego smrodu, bo on zostaje właśnie zatrzymany w filtrze.
Fajne rozwiązanie. Zamontowałem kilka dni temu taką nakładkę u syna w pokoju. Wczoraj było bardzo dużo smogu w mojej okolicy, patrzyłem to praktycznie siwo było. O dziwo wietrzone było w pokoju sporo czasu i faktycznie nie było czuć w pomieszczeniu tego zapachu. Teraz tak kasy nie mam, ale na wiosnę lub w lato sobie to na reszcie domu zamontuje, żeby w nastęnym sezonie grzewczym mieć komfort.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak walczyć ze smogiem?