236
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +1
236 ppt ?

Jak ważny w związku jest seks? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak ważny w związku jest seks?

Napisał(a): gość -

aga118 Nie nie jesteśmy grubymi potworami nie dbającymi o siebie. Jesteśmy, czyste zadbane, pełne uroku i chęci do życia , miłości i kochania się. Najlepiej napisać o nas maszkary i dlatego nie chce się z nami partner, mąż kochać. Tylko chodzi na panienki.
A dodam jeszcze, że własnie my potrzebujemy tej bliskości, dotyku, przytulenia, zrozumienia, żeby nas ktoś po prostu objął i do serca przytulił. A seks też jest ważny, przecież nie jesteśmy kłodami, kiedyś też się zapomnimy i chcemy pokochać
Zapomniałaś dodać: "Ponadto jesteśmy skromne, a wszystkie nasze niepowodzenia to wina tych złych facetów, którzy się nas tylko czepiają i oglądają się za lafiryndami"
INTERIA.PL

gość
gość samochody wymienia się na nowe,
ja wymieniłem żonę na nowy model, który dobrze się prowadzi, ona wie, że może zostać wymieniona na nowszy
a z innej beczki nawet nowe auto można zepsuć, więc konieczna jest właściwa obsługa
Zawsze będziesz dzieckiem
Najlepiej zakup sobie śliczną dmuchaną laleczkę, jak przegryziesz jej cycek i Ci ucieknie przez okno, po prostu kupisz soie drugą. To produkt wymyślony właśnie dla takich niedorozwojów jak TY.

gość
gość Seks jest najważniejszy w związku i nic tego nie zmieni Drogie Panie. Jeżeli tego nie rozumiecie to taka dziewczyna jak ja 24lata czy młodsza zajmie się waszym mężem i ona dla niej będzie mówić podczas seksu, że jest najpiękniejsza. Jadąc do sklepu dla Ciebie po świeże bułki na kolacje schrupie sobie po drodze młode, jędrne ciało, którego pragnie cały dzień. Uprawiając z Tobą seks będzie myślał tylko o tym jak mu dobrze było z kochanką godzinę wcześniej. Będzie co 2 dzień mył samochód na myjni byleby się wyrwać z domu, będzie chodził na siłownie częściej niż zwykle żeby tylko się spotkać z kochanką, będzie częściej niż zwykle spotykał się "z kolegami" a tak naprawdę spotykał się z nią. Także może to dobrze, że kobiety w związkach narzekają na seks, że mężczyzna ma za duże potrzeby bo chociaż takie jak ja dostają to czego pragną czyli dojrzałego, wspaniałego kochanka, którego Ty nie potrafisz docenić i dać tego czego potrzebuje. Jeżeli mężczyzna dostaje dobry obiad w domu nie je fastfoodów na mieście. A co kiedy przyjdzie rozczarowanie?? Powie Ci, że ma kogoś, że ma kobietę i, że na początku łączył ich tylko seks, ale teraz to coś więcej?? Będzie tylko płacz i powiesz, że to jego wina... hee wina leży tylko po Twojej stronie kobieto ogarnij się i doceń to co masz jeżeli Ty tego nie docenisz to zrobi to inna. Pretensje za coś takiego możesz mieć tylko do siebie.
Pozdrawiam
hahaha ale się ubawiłam :D Jesli facet by mnie zdradził dla takiego pomiotła to już jego strata i z pewnością bym po nim nie rozpaczała. A ty zadowalaj się jakimiś resztkami skoro nie stać cię na faceta nie po przejściach. Widocznie żaden normalny, wolny facet nie chciałby nawet na ciebie splunąc.
Racja, tekst przezabawny, u autorki tylko sieczka pod czaszką. Na razie to masz 24 lata , ale to wiecznie trwać nie będzie i jeśli w ogóle złapiesz faceta i zamienisz na męża to kolejne młode głupie dupcie będą sobie go ujerzdżać do woli :):). Oj laska, laska i kto tu się powinien ogarnąć?
Wszystko co Cię otacza w życiu masz z drugiego tłoczenia???

gość
gość
gość Seks jest najważniejszy w związku i nic tego nie zmieni Drogie Panie. Jeżeli tego nie rozumiecie to taka dziewczyna jak ja 24lata czy młodsza zajmie się waszym mężem i ona dla niej będzie mówić podczas seksu, że jest najpiękniejsza. Jadąc do sklepu dla Ciebie po świeże bułki na kolacje schrupie sobie po drodze młode, jędrne ciało, którego pragnie cały dzień. Uprawiając z Tobą seks będzie myślał tylko o tym jak mu dobrze było z kochanką godzinę wcześniej. Będzie co 2 dzień mył samochód na myjni byleby się wyrwać z domu, będzie chodził na siłownie częściej niż zwykle żeby tylko się spotkać z kochanką, będzie częściej niż zwykle spotykał się "z kolegami" a tak naprawdę spotykał się z nią. Także może to dobrze, że kobiety w związkach narzekają na seks, że mężczyzna ma za duże potrzeby bo chociaż takie jak ja dostają to czego pragną czyli dojrzałego, wspaniałego kochanka, którego Ty nie potrafisz docenić i dać tego czego potrzebuje. Jeżeli mężczyzna dostaje dobry obiad w domu nie je fastfoodów na mieście. A co kiedy przyjdzie rozczarowanie?? Powie Ci, że ma kogoś, że ma kobietę i, że na początku łączył ich tylko seks, ale teraz to coś więcej?? Będzie tylko płacz i powiesz, że to jego wina... hee wina leży tylko po Twojej stronie kobieto ogarnij się i doceń to co masz jeżeli Ty tego nie docenisz to zrobi to inna. Pretensje za coś takiego możesz mieć tylko do siebie.
Pozdrawiam
hahaha ale się ubawiłam :D Jesli facet by mnie zdradził dla takiego pomiotła to już jego strata i z pewnością bym po nim nie rozpaczała. A ty zadowalaj się jakimiś resztkami skoro nie stać cię na faceta nie po przejściach. Widocznie żaden normalny, wolny facet nie chciałby nawet na ciebie splunąc.
Racja, tekst przezabawny, u autorki tylko sieczka pod czaszką. Na razie to masz 24 lata , ale to wiecznie trwać nie będzie i jeśli w ogóle złapiesz faceta i zamienisz na męża to kolejne młode głupie dupcie będą sobie go ujerzdżać do woli :):). Oj laska, laska i kto tu się powinien ogarnąć?
Wszystko co Cię otacza w życiu masz z drugiego tłoczenia???
ups.... UJEŻDŻAĆ - oczywiście:)

Uważam, że związek może dłuższy czas istnieć bez seksu, bez szkody dla relacji, a wręcz przeciwnie, dopiero wtedy czuje się że żyje, będą otwartym na całe piękno otaczającego świata i ten związek przenosi się na poziom wyższej interpersonalnej relacji. Ale niestety faceci nie mogą żyć bez seksu, nawet jeśli wcześniej udawali miłych, dobrych, czułych, gdy już kobietę zdobedą,ich oblicze zmienia się na twarde i okrutne, trzymając swoją ofiarę, która nie może im jak uciec. Głupota i naiwność serca kobiecego, które pragnęło konkretnej drogi życia, i szczęscia rodzinnego, gdy teraz przyszło się z tym bólem i żalem zmierzyć.

Seks jest bardzo ważnym elementem scalajacym zwiazek -ale im dłużej żyje sie razem ,to pociąg seksualny nieco maleje.Inaczej to wygląda u osób ,które są u progu wspólnego życia a inaczej po 35 latach.Powiem tak ,jestem 38 lat po ślubie ,wyszłam za mąż mając 18 lat,wtedy seks był dla mnie bardzo ważny,teraz niestety mój pociąg do męża zmalał,właściwie nie mam na seks z nim ochoty,mam56 lat ,wygladam podobno bardzo młodo,osoby które mnie nie znają dają mi najwyżej okolo40-tki.a co najważniejsze tak się też czuję.Od 10 lat spotykam się z mężczyzną ,którego pokochałam z wzajemnością ,jest od mnie młodszy o 11 lat ,miedzy nami nie widać różnicy a oprócz wspaniałego seksu łączy nas silna więż emocjonalna,teraz wiem ,że wiążąc się z kimś trzeba mieć wspólne zainteresowania i to coś ,niewidoczne gołym okiem,w moim wypadku to nie jest jakaś pospolita zdrada ,to autentyczna miłość,nie widujemy się po kilka miesiecy,on mieszka za granicą ,ale codziennie telefonujemy i smsujemy.Nie uważam tego co robię za coś złego,a nasze spotkania to coś cudownego,ale nigdy nie będziemy razem,nam to nie przeszkadza.

Pozdrawiam
W myjni dziecko, a nie na myjni! No,ale muszę Ci przyznać rację co do jednego, większość panów lubi zabawić się takimi pustymi lalkami, ale i tak w końcu wracają do swoich żon z podkulonymi ogonkami... A takie bezmózgie panienki kończą samotnie tudzież zostają samotnymi, zdesperowanymi matkami. Wiecznie nie będziesz miała 24 latek, poza tym jak na tyle lat, to masz siano w głowie, więc nie pozostaje ci nic innego jak gotowanie obiadków dla życiowych nieudaczników, którzy nie potrafią docenić życia małżeńskiego....

Napisał(a): Gość -

seks jest ważny ale to trzeba robić z głową :) ja do tego takiej wagi nie przywiązuje. kocham się bardzo często ale oboje uważamy że większą role graja inne sprawy nie tylko seks. Bo za niedługo wszystkim będzie z kimś fajnie to od razu dymanko a uczucie zaniknie.. :/

moe Ostatnio rozmawialiśmy o tym ze znajomymi. Większość o dziwo przyznaje, że powoli zmieniają się im priorytety i seks przestaje odgrywać już tak ważną rolę jak kiedyś.
Ja jednak bez tej sfery życia wciąż nie wyobrażam sobie związku. Myślę nawet, że seksualne spełnienie jest kluczem do szczęścia z drugą osobą.
A jak jest u Was?
Zależy na czym opiera sie związek. Jeśli na seksie, to nie dziwię się, że nie wyobrażasz sobie bez niego związku. Ale są możliwe inne priorytety.
Wg mnie seks to jeden ze sposobów budowania więzi miedzy partnerami, ale tylko jeden z wielu. Nie umiałabym być z kimś tylko dla seksu, choćby najbardziej udanego.

jest ważny, nawet myślę bardzo ważny. On potrafi scalić albo być przyczyną rozpadu związku. Ale jeśli zastanawiacie się jak to z tym seksem w związku jest sięgnijcie po książkę Intymnie rozmowy nie tylko o miłości.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy seks jest ważny w związku
  • sex w związku
  • czy seks jest wazny w zwiazku
  • jak ważny jest sex w związku
  • seks jest ważny
  • sex najważniejszy
  • sex ważny
  • czy seks jest ważny
  • czy sex jest ważny w związku
  • seks w związku nie jest ważny
  • Sex jest ważny
  • jak wazny jest sex
  • czy sex jest wazny w zwiazku
  • czy w związku ważny jest też sex
  • czy seks jest wazny w zwiazku
Do góry strony: Jak ważny w związku jest seks?