20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń286
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +-2
20 ppt ?

Jak wybielić stanik? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wybielić stanik?

Napisał(a): Gość -

Jak w temacie - jak wybielić stanik?

Nosze dużo białych bluzek, więc mam dość dużo białych staników. Niestety po dwóch - trzech praniach robią się szare. I z każdym praniem coraz bardziej i bardziej. Ma ktoś może pomysł jak wybielić stanik? Zna ktoś sposób, żeby wyglądały jak nowe?

Gdzieś czytałam, że w wybieleniu stanika pomaga łyżeczka proszku do pieczenia dorzucona do prania. Ale czy ktoś tak próbował w ten sposób wybielić jakiekolwiek pranie?
INTERIA.PL

Re: Jak wybielić stanik?

Antonnia Jest specjalny środek do prania i wybielania biustonoszy . Rewelacyjny :)
Poszukaj na półce z artykułami do prania :)
A ten wybielacz co mi polecalas jakiej był firmy? Nigdzie nie widzę, miał charakterystyczną zakretke :-)

Reklama

Prawdę mówiąc,zamiast białych staników ja kupuję cieliste,które pasują do wszystkiego - do białych bluzek też,ale słyszałam o tym,że warto na noc namoczyć zażółknięte rzeczy w 3 tabletkach aspiryny.Drugim sposobem jest dodanie sody do prania.Nie wim jakie efekty to przynosi,ale myślę,ze warto spróbować.

nibynick
Antonnia Jest specjalny środek do prania i wybielania biustonoszy . Rewelacyjny :)
A ten wybielacz co mi polecalas jakiej był firmy? Nigdzie nie widzę, miał charakterystyczną zakretke :-)
To wybielacz Ariela :) Kupuję go w "carfurze " .

Reklama

Antonnia
nibynick
To u mnie nie ma. A do stanikow też sie nadaje ?;-)

nibynick
Antonnia
nibynick
Nadaje się :) A wybielacz jest wszędzie gdzie sprzedają środki do prania :)

DO KOLORU - odplamiacz

DO BIAŁEGO - WYBIELACZ I ODPLAMIACZ

Załączniki:

Reklama

nibynick
Kolego, ten wybielacz nie nadaje się do usuwania brunatnych plam z twoich majtek, jest zbyt delikatny.
Spróbuj perhydrolu.

Napisał(a): rudii -

własnie dlatego nie znoszę białej bielizny.niestety taką też trzeba mieć.najlepiej prać z idealnie białymi rzeczami,bez żadnych kolorowych dodatków

zbigniew1933
nibynick
Kolego, ten wybielacz nie nadaje się do usuwania brunatnych plam z twoich majtek, jest zbyt delikatny.
Spróbuj perhydrolu.
Swoje obesrane kalesony obejrzyj kapusiu :-D

Antonnia
nibynick
Antonnia
nibynick
Nadaje się :) A wybielacz jest wszędzie gdzie sprzedają środki do prania :)

DO KOLORU - odplamiacz

Zdjęcie

DO BIAŁEGO - WYBIELACZ I ODPLAMIACZ

Zdjęcie
Zwracałem uwagę na zakretki i niema :-)

Napisał(a): gość -

Grunt to staniki prać same, sortować pranie.... moje nie żółkną ani nie szarzeją... zawsze piorę osobno co najwyżej z białymi gatkami.. w dobrym proszku do tego przeznaczonym ... niekiedy trochę wanishu do białych dolewam.
Niestety znam takie osoby które piorą bieliznę z odzieżą, a nawet skarpetami .. nie ważne że też białe.. skarpety bądz jakaś odzież jest zawsze bardziej przybrudzona jak bielizna .. biustonosze bardzo chłoną brud z wody z odzieży , dlatego są szare potem.. nie sposób ich wybielić po takim praniu z ciuchami.. najlepiej wyrzucić od razu ... szkoda proszku i prądu ..

gość Grunt to staniki prać same, sortować pranie.... moje nie żółkną ani nie szarzeją... zawsze piorę osobno co najwyżej z białymi gatkami.. w dobrym proszku do tego przeznaczonym ... niekiedy trochę wanishu do białych dolewam.
Niestety znam takie osoby które piorą bieliznę z odzieżą, a nawet skarpetami .. nie ważne że też białe.. skarpety bądz jakaś odzież jest zawsze bardziej przybrudzona jak bielizna .. biustonosze bardzo chłoną brud z wody z odzieży , dlatego są szare potem.. nie sposób ich wybielić po takim praniu z ciuchami.. najlepiej wyrzucić od razu ... szkoda proszku i prądu ..
I lepiej prać na bieżąco, nie dopuszczając do silnego zabrudzenia ;-)

Napisał(a): WildD -

adeu Prawdę mówiąc,zamiast białych staników ja kupuję cieliste,które pasują do wszystkiego - do białych bluzek też,ale słyszałam o tym,że warto na noc namoczyć zażółknięte rzeczy w 3 tabletkach aspiryny.Drugim sposobem jest dodanie sody do prania.Nie wim jakie efekty to przynosi,ale myślę,ze warto spróbować.
Tak, pod białe ubrania nosi się bieliznę w kolorze cielistym, biała jest mało elegancka.
Sody nie ma co dodawać, bo każdy proszek do prania ją zawiera.

Do Autorki: białej bielizny z włókien syntetycznych nie da się wybielić w taki sposób by znów była biała kiedy straci "kolor", a suszenie na słońcu jest wręcz zabójcze bo dochodzi działanie promieni UV, które nie są łaskawe dla syntetyków.
Jeśli chce się mieć długo białą bieliznę, to powinna być z dużą zawartością bawełny lub jedwabiu. ;o)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wybielić stanik?