69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń507
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +-28
69 ppt ?

Jak wybrać dobre cienie do powiek? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

Napisał(a): ankabakra -

Przetestowałam ich wiele bo maluję się cieniami codziennie ( mam jasną oprawę oczu) oraz dobre są ciennie Maybelline Diamond . Nie są tanie ale dają niezły efekt. Jeszcze niezłe są cienie marki Virtual. W ich przypadku cena jest śmieszna. Szzczególnie jak zamawiasz przez internet bo wtedy koszt to jakieś 4 zł Za to działanie bardzo dobre.
Możesz sobie zerknąć tutaj:

Znajdziesz tam te marki w lepszych cenach. Kilka razy zamówiłam tam kosmetyki.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Reklama

Napisał(a): Gość -

ankabakra Przetestowałam ich wiele bo maluję się cieniami codziennie ( mam jasną oprawę oczu) oraz dobre są ciennie Maybelline Diamond . Nie są tanie ale dają niezły efekt. Jeszcze niezłe są cienie marki Virtual. W ich przypadku cena jest śmieszna. Szzczególnie jak zamawiasz przez internet bo wtedy koszt to jakieś 4 zł Za to działanie bardzo dobre.
Możesz sobie zerknąć tutaj:

Znajdziesz tam te marki w lepszych cenach. Kilka razy zamówiłam tam kosmetyki.
a ja właśnie dostałam w prezencie takie cudeńko od męża :D jestem super zadowolona! już przetestowane, pigmentacja super ale nie wiem jak z trwałością bo pierwszy raz są nałożone :>
Załączniki:

Reklama

Reklama

Napisał(a): sunnygirl007 -

Ja miałam kilka cieni gorszej jakości, mega się osypywały i myslałam, ze mam jakis problem z powiekami, ale kupilam baze eyeshadow primer od golden rose (skuszona poztywnymi opiniami) i sprawia, że nawet osypujące się cienie można uratować i z nich korzystać - dzięki bazie są bardziej trwałe i nie osypują się. dodatkowo ta baza ładnie podbija kolor, jest niedroga i wydajna.

Napisał(a): ritabra -

Myślę, że najlepiej jest sobie zajrzeć do takich http://www.mi(...)-z.html wpisów na blogach bo masz tam recenzję oraz pokazane kolory na skórze. Jest to bardzo przydatne i pozwala dobrac odpowiednią paletę dla siebie :) Ja zawsze sprawdzam opinie o danych produkatch by być z nich w 100% zadowolona .

Napisał(a): ~NiKitaaa -

Warto też obserwować modelki czy celebrytki któe prezentują konkretne kosmetyki na sobie
Bardzo przydatne są takie akcje jak ta np http://kosmet(...)ody.pl/
Masz konkretne dziewczyny - modelki z Top Model akurat, które opowiadaja o sobie i pokazują kosmetyki jakie dla siebie wybrały i to rózne
Prezentuja się rózne modelki, były już dwie, jutro mają pokazać kolejną i wybrany przez nią zestaw, te zstawy można kupić potem w ich sklepie w dobrej cenie jak w całości. Ale co fajne - widzisz konkretny typ urody oraz osobowość i charakter modelki, pokazuje Ci ona co lubi i co na niej fajnie wygląda. Cenne doświadczenie
No i ciekawa jestem co dalej pokażą więc ja śledze akcje na bieżąco

Napisał(a): Gość -

A używałyście kiedyś cieni o kremowej, woskowej konsystencji? Ja zwykle sypkie /prasowane i bardzo ciekawa jestem jak się sprawdzają inne. Chyba skorzystam i zamówie te w przedsprzedaży. Są akurat 20% taniej, a z innych kosmetyków tej marki jestem bardzo zadowolona, więc chyba te cienie też będą fajne. Co myślicie?https://natur(...)gments/

Napisał(a): ~Melba -

Miałam takie na wesele ostatnio, wizażystka mi zaproponowała, bo znacznie lepiej się trzymają i mają intensywny pigment. Tych, które pokazujesz nie znam, ale wyglądają ślicznie, zwłaszcza te na zdjęciach z modelką. <3 Chyba je sobie przemyślę. :)

Napisał(a): Dracena -

~Melba Miałam takie na wesele ostatnio, wizażystka mi zaproponowała, bo znacznie lepiej się trzymają i mają intensywny pigment. Tych, które pokazujesz nie znam, ale wyglądają ślicznie, zwłaszcza te na zdjęciach z modelką. <3 Chyba je sobie przemyślę. :)
Ooo...jest nawet taniej teraz bo są w jakiejś przedsprzedaży. Zamówiłam sobie i zobaczymy. Jutro mają być wysyłane :) Zdjęcie faktycznie fajnie pokazane. Nakłada się je palcami więc muszą być w postaci musu. I ten metaliczny połysk, wyglądają świetnie.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wybrać dobre cienie do powiek?