68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń498
  • Odpowiedzi63
  • Ocen na +-28
68 ppt ?

Jak wybrać dobre cienie do powiek? (64)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

Napisał(a): Gość -

Dracena
~Melba Miałam takie na wesele ostatnio, wizażystka mi zaproponowała, bo znacznie lepiej się trzymają i mają intensywny pigment. Tych, które pokazujesz nie znam, ale wyglądają ślicznie, zwłaszcza te na zdjęciach z modelką. <3 Chyba je sobie przemyślę. :)
Ooo...jest nawet taniej teraz bo są w jakiejś przedsprzedaży. Zamówiłam sobie i zobaczymy. Jutro mają być wysyłane :) Zdjęcie faktycznie fajnie pokazane. Nakłada się je palcami więc muszą być w postaci musu. I ten metaliczny połysk, wyglądają świetnie.
Świetne, zamawiam, bo nie dają mi spokoju ;) Mam teraz mnóstwo okazji na mocniejszy makijaż. Jak długo czeka się na przesyłkę z naturmedicin? Co jeszcze warto wziąć? Brązer może? Rozświetlacz?

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Czaka -

Jest kilka firm, które lubię:
Misslyn
Eveline
oraz oczywiście Make up Revolution - firma nie jest droga, możńa kupić cienie w paletach co mi odpowiada poniewaz w niewysokiej cenie ma sie wiele róznych rodzajów cieni.

Sporo promocji na cienie jest aktualnie w tym sklepie:https://darma(...)-powiek

Pamiętajcie równiez o bazie na powieki! To własnie dzięki niej cienie długo się trzymają!

Napisał(a): ~Meggie -

Jesli chodzi o pigmentacje, trwalosc i cene to polecam Eveline. A kolory i kwestia matu/połysku to juz zalezy czego dokladnie potrzebujesz i na jakie okazje. Ja zdecydowalam sie na paletke twilight, bo kolorki sa bardzo uniwersalne, kilka polyskujących i matowych, wiec zaleznie od mojego kaprysu sobie to lącze ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wybrać dobre cienie do powiek?