Odpowiadasz na:
Jak wybrać dobre cienie do powiek?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
W drogeriach jest tyle rodzajów cieni do powiek: prasowane, sypkie, w kredce, matowe, błyszczące, różnokolorowe. Lubię kolorowy makijaż, ale nigdy nie wiem, jaki rodzaj dla kogo jest najlepszy. Dodam, że cerę mam raczej normalną. Z jakich cieni korzystacie? Jakie cienie są dobre, a jakie stanowczo odradzacie? Po jakim czasie w ogóle cienie tracą ważność i lepiej je wyrzucić?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

Napisał(a): ~karoorzech -

Pierre Rene, Polska marka, która ma bardzo dobre kosmetyki i nie tylko cienie do powiek. Aczkolwiek ostatnio mieli bardzo fajną współpracę z Amelią Szczepaniak i stworzyli razem paletkę 14stu cieni "Pinch Me"https://www.p(...)paniak. Piękne kolor, matowe i błyszczące. Da się nią zrobić i dzienny makijaż i wieczorowy. Pierre Rene to marka, która jest tania i co najważniejsze nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach.

Napisał(a): ~Skimnere -

Nie musicie wydawać fortuny na dobre cienie do powiek, sama często ogladam sobie filmiki youtuberek, w których pokazuja tańśze zamienniki dla drogich modnych palet cieni. I powiem Wam,że te tańsze zamienniki cieni bywają o wiele lepiej napigmentowane. Kiedyś faktycznie drogie kosmetyki były lepsze od tych tańszych, z czasem jednak się to zmieniło i mam wrażenie, że granica ta się zaciera.

Polecam przekonać się do kosmetyków mineralnychhttps://darma(...)apierre
Bardzo fajne działanie na skórę mają na przykłąd kosmetyki Bella pierre. Ich podkładów praktycznie na skórze nie widać.

Reklama

Napisał(a): ~Hermene -

Eveline jest ok, aczkolwiek mam wrażenie, ze ich kosmetyki są bardzo nierówne. I o ile niektóre są rzeczywiście bardzo fajne to niektóre maja kiepską pigmentację i mnie troche zawiodły.

Sama jakiś czas temu polubiłam się z tymi pigmentami:https://ikor.(...)-cienie
+wygodne i solidne opakowanie;
+bardzo wydajne, nie będę raczej w stanie ich zużyć do końca
+niesamowita jakość i pigmentacja;
+łatwo się z nim pracuje - nieważne od metody i tak wygląda niesamowicie!
+pięknie błyszczą na powiece;
+przemienią każdy makijaż w arcydzieło!!

Jak do tej pory najlepsze cienie z jakich miałam okazję korzystać.

Napisał(a): ~Meggie -

Jesli chodzi o pigmentacje, trwalosc i cene to polecam Eveline. A kolory i kwestia matu/połysku to juz zalezy czego dokladnie potrzebujesz i na jakie okazje. Ja zdecydowalam sie na paletke twilight, bo kolorki sa bardzo uniwersalne, kilka polyskujących i matowych, wiec zaleznie od mojego kaprysu sobie to lącze ;)

Reklama