121
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi97
  • Ocen na +0
121 ppt ?

Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy? (98)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy?

Napisał(a): Gość -

Witam wszystkich. Jestem studentka socjologii i piszę prace na temat portali o tematyce zdrowotnej . W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety skierowanej do użytkowników portali o tematyce zdrowotnej, która jest ważną częścią mojej pracy .Ankieta znajduję się po tym adresem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/ Chyba nie muszę wspominać, że bardzo mi na tym zależy i tylko dlatego zawracam Wam tym głowę ;))
Dziękuję bardzo za poświęcony czas
Pozdrawiam
INTERIA.PL

Ryszard1965r Najlepszy środkiem przeciwbólowym jest masażer do stóp.
Chcecie brać tabletki do końca życia?

Ja kupiłem sobie masażer do stóp i po miesiącu
miałem bóle głowy coraz rzadsze i teraz jak
wezmę tabletkę raz na dwa miesiące to góra.

Masuję już stopy rok i bóle głowy prawie ustąpiły.

Trzeba leczyć przyczyny a nie maskować za pomocą tabletek.
Rysiek a mózg pod moherowym beretem ten twój masażer chyba ci nie wymasował bo bredzisz jakbyś był na prochach

Gość
Rumcajsxx Och ach jakie my jesteśmy piekne, podziwiajcie tylko nas, a jakie mamy wpływy i znajomości, to chyba za sprawą tego seksalibii od fikcyjnych ubezpieczeń co dajemy dziewczyną na tandecie w Krakowie przy Powstańców Wielkopolskich, a jak lubimy URZĄD SKARBOWY, a rece mamy az po kostki, a niech nam która dziewczyna podskoczy to znika ! Małgorzata i Beata !
Lepiej w to nie wnikać, wiadomo, kto trzyma na tym rękę, moja koleżanka wzieła kredyt u alfonsiny, tutaj w Krakwie i teraz nie może go spłacić, bo jej ciągle dolicza, tak, że robi za darmo, na dodatek straszy ją i jej rodzinę!
Znany proceder, załatwia wszystko fagas i lepiej w to nie wnikać, wiadomo, z ta branża związane są narkotyki, handel kobietami, jednym słowem wiadomo, kto na tym trzyma rękę!

to są kwestie indywidualne - podobnie jak z dobrze dobranym antybiotykiem. środków NLPZ (niesterydowe leki przeciwzapalne) i innych środków przeciwbólowych jest na rynku kilka rodzajów, róznią sie składem. Na mnie, w przypadku stanu przeziębienia czy infekcji gardła itp. najskuteczniej działa Pyralgina. W przypadku lekkich urazów (uprawiam sport) dobrze działają środki zawierające ketoprofen. Jednak należy pamiętać żeby brać je wtedy, gdy jest to uzasadnione. Jeśli używamy ich za dużo i za często - kolejne dawki nie przyniosą porządanego efektu.

Uwazajcie na Ibuprom, nadmierne i zaczeste stosowanie potrafi wywolac alergie na jego skald czyli ibuprofen, co skutkuje calkowitym zakazem przyjmowania wszystkiego co jest z tym lekiem w przyszlosci:( niestety mnie sie to zdazylo:(

moja koleżanka jeszcze w czasach liceum też reagowała uczuleniowo na ibuprofen zawarty w tym leku. a przez długi czas wiązała to z uczuleniem na pestki owoców. teraz jeśli kupuje lek przeciwbólowy to po prsotu o innym składzie i jest ok

Napisał(a): gość -

Na mnie najlepiej i najszybciej działa Anapran. Zwykle przepisuje mi go lekarz, bo większe opakowanie wychodzi taniej ale bez recepty też jest dostępny. Najpierw brałam go na bolące stawy ale pomaga mi również na bóle miesiączkowe.

Szczerze przyznam że Anapran nie jest to przeze mnie kojarzony lek, ale może dlatego, że w ogóle ograniczam ilość spożywanych proszków... Chętnie dorwę się do ulotki.
Natomiast czytałam doniesienia na temat negatywnego działania diclofenaku, także skreśliłabym go z listy przyjmowanych leków i sugerowałabym Wam przedesktuować tę kwestię z wpisującym ten lek lekarzem.

Szczerze przyznam że Anapran nie jest to przeze mnie kojarzony lek, ale może dlatego, że w ogóle ograniczam ilość spożywanych proszków... Chętnie dorwę się do ulotki. Natomiast czytałam doniesienia na temat negatywnego działania diclofenaku, także skreśliłabym go z listy przyjmowanych leków i sugerowałabym Wam przedesktuować tę kwestię z wpisującym ten lek lekarzem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry lek przeciwbolowy
  • leki przeciwbolowe malo szkodliwe
  • dobry środek przeciwbólowy
Do góry strony: Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy?