127
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +0
127 ppt ?

Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy? (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy?

Napisał(a): gość -

Tuptup777 Masz ulotkę anapranu ? Czy jest on lekiem stosowanym w RZS-ie ? ( reumatoidalnym zapaleniu stawów )
Tak, przy RZS również. Dla mnie to taki uniwersalny lek, bo i na bóle menstruacyjne i stawów i głowy. Możesz kupić na próbę anapran neo, bo on jest dostępny bez recepty.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Najlepszy przeciwbólowy lek dla mnie jest to Ibuprom sprint caps:) po prostu po nich ból odchodzi jak ręką odjął. Wiele razy jestem "ofiarą" potknięć, stłuczeń więc muszę mieć w zanadrzu leki przeciwbólowe. W tabletki te poleciła mi farmaceutka w aptecehttp://www.ap(...)4h.pl/. Naprawdę od tamtej pory tylko to łykam jak mam bóle

Reklama

Napisał(a): ankabakra -

Czy Wy równiez zauważyłyście,że ludzie w otoczeniu łykają leki praktycznie jak cukierki? Przynajmniej jest tak u mnie. Sama trochę się temu nie dziwię bo leki obecnie są dostępne praktycznie wszędzie. W sklepach , supermarketach Nie ograniczają się również do aptek. Musicie jednak wiedzieć,że im więcej ich bierzecie tym organizm bardziej się do nich będzie przyzwyczajał. I będą na Was o wiele mniej działąły. Odsyłam do artykułu o tym jak brać leki:
http://www.po(...)recepty tak aby sobie nie zaszkodzić.
Zaczynajcie od tych łagodnych czyli od paracetamolu , po ibuprofen i dopiero sięgajcie po preparaty z kodeiną. I to jedynie wtedy kiedy trzeba.

Reklama

Ja nie łykam leków przeciwbólowych jak cukierki, bo wystarcza mi jedna tabletka pyralginy nawet przy bardzo silnym bólu i ból przechodzi. Sprawdza się przy bólu zęba i migrenie. A i przeciwgorączkowo też działa.

dla mnie wybór dobrego leku jest prosty. najlepiej spytać swojego lekarza albo znajomych, co im pomaga. Mój lekarz poleca mi Pyralginę i jej też używam. Pomaga mi w chwilach gdy boli mnie głowa czy mięśnie. W razie potrzeby świetnie też obniża gorączkę.

Reklama

Przede wszystkim trzeba też pomysleć o swoich pozostałych dolegliwościach. Jak ktos ma chory żołądek to najbezpieczniejszy będzi apap, ale teraz w aptekach jest tyle środków przeciwbólowych, że warto zapytać farmaceutę (http://aptekapultusk.pl/) o ten najlepszy.

Ja ibufen stosuję dla dzieciaków, bo im szybko gorączka spada i dodatkowo jest przeciwzapalny a sama różnie, jak nie ma nic w domu to czasem biorę ich lek na gorączkę. Choć ja biorę leki jak mam 39 stopni a to rzadko się zdarza.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry lek przeciwbolowy
  • leki przeciwbolowe malo szkodliwe
  • dobry środek przeciwbólowy
Do góry strony: Jak wybrać dobry lek przeciwbólowy?