11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +16
11 ppt ?

Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?

Napisał(a): ~gość -

PIS szykuje dużo zmiany w nauczaniu dzieci, zmianie ulegnie historia na PiSowską, a prawdę ich dobrze znany. Naczelnymi zmianami ma być indoktrynacja religijna dzieci. Będą wpajane wartości częściowo zdemoralizowanego kleru. Wszyscy znamy wartości kleru popierającego PiS. Oczywiste jest, że część tego kościoła jawnie propaguje nienawiść do bliźniego i mniejszości narodowych, oraz do niepokornych wobec PiSu i kleru obywateli. W wyższych hierarchiach panowała i być może panuje zgorszenie, demoralizacja, przede wszystkim zakłamanie, hipokryzja i ukrywanie księży pedofili. Papież Franciszek walczy z demoralizacją i zakłamaniem wyższej hierarchii kleru dając symboliczne kary.

W Polsce w ramach sojuszu PiSu z klerem, biskupi ukarani przez papieża są w Polsce zupełnie bezkarni. Prokuratura i sądy partyjne PiS, nie postawiły żadnemu z nich zarzutów współudziału w przestępstwie, w związku z ukrywaniem księży pedofilów.

Taką ofertę ma do zaproponowania PiS i kler, jako wartości, którymi mają być indoktrynować dzieci. Wielu rodziców boi się posłać dzieci na katechezę i wielu rozsądnych Polaków zrezygnowało z uczęszczania do kościoła. Jednak dzieciom, które są uczęszczają na religię, stawiane są wyzwania różnej natury, tj. religia w środku lekcji, lub brak etyki. Oceny z nauki religii zawyżają średnią ocen, bo ksiądz za uczęszczanie na religię wystawi szóstkę.

Cała nadzieja w rozsądnych rodzicach którzy przekażą dzieciom prawdę obiektywną o klerze i zaletach wolności i tolerancji, wobec innych. Trzeba mieć nadzieję, że przynajmniej część rodziców ochroni swoje dzieci przed demoralizacją kleu i zakłamaniem, a wolność zawsze triumfować będzie nawet u dzieci, jako wartość najwyższa.
INTERIA.PL

Re: Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?

Napisał(a): ~Onuca jedna -

~but jeden
biskupi ukarani przez papieża są w Polsce zupełnie bezkarni.
To tylko świadczy o wysokim morale KK w świetle prawa są niewinni
To świadczy o bezkarności kleru w kraju autorytarmym i sojuszu tronu z klerem. Właśnie w tym celu potrzebne były PiSowi sądy i prokuratura partyjna.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Zi3mowit -

Maja1410 Wkrótce natężenie klerykalnych treści w edukacji
i dominacja lumpen kołtunów w szkolnictwie

jak wiesz sam jestem przeciw klerowi ale jestem też za walką z dewiacją , homo niepewnymi , fałszywej tolerancji , błędnemu rozumieniu wychowania bez stresu ----jedno wiem silne państwo to zdrowa , normalna rodzina , silna gospodarka i silna , wyszkolona i zaopatrzona armia a nade wszystko surowe

Reklama

Napisał(a): ~Gość -

Zi3mowit
Maja1410 Wkrótce natężenie klerykalnych treści w edukacji
i dominacja lumpen kołtunów w szkolnictwie

jak wiesz sam jestem przeciw klerowi ale jestem też za walką z dewiacją , homo niepewnymi , fałszywej tolerancji , błędnemu rozumieniu wychowania bez stresu ----jedno wiem silne państwo to zdrowa , normalna rodzina , silna gospodarka i silna , wyszkolona i zaopatrzona armia a nade wszystko surowe
GŁĄBIE, flaki się wywracają podczas czytania. Ułóż gramotnie, z regułami deklinacji, ten fragment:
"...jestem też za walką z dewiacją , homo niepewnymi , fałszywej tolerancji , błędnemu rozumieniu wychowania bez stresu..." Daleko odszedłeś od podstawówki!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?