Odpowiadasz na:
Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
PIS szykuje dużo zmiany w nauczaniu dzieci, zmianie ulegnie historia na PiSowską, a prawdę ich dobrze znany. Naczelnymi zmianami ma być indoktrynacja religijna dzieci. Będą wpajane wartości częściowo zdemoralizowanego kleru. Wszyscy znamy wartości kleru popierającego PiS. Oczywiste jest, że część tego kościoła jawnie propaguje nienawiść do bliźniego i mniejszości narodowych, oraz do niepokornych wobec PiSu i kleru obywateli. W wyższych hierarchiach panowała i być może panuje zgorszenie, demoralizacja, przede wszystkim zakłamanie, hipokryzja i ukrywanie księży pedofili. Papież Franciszek walczy z demoralizacją i zakłamaniem wyższej hierarchii kleru dając symboliczne kary.W Polsce w ramach sojuszu PiSu z klerem, biskupi ukarani przez papieża są w Polsce zupełnie bezkarni. Prokuratura i sądy partyjne PiS, nie postawiły żadnemu z nich zarzutów współudziału w przestępstwie, w związku z ukrywaniem księży pedofilów.Taką ofertę ma do zaproponowania PiS i kler, jako wartości, którymi mają być indoktrynować dzieci. Wielu rodziców boi się posłać dzieci na katechezę i wielu rozsądnych Polaków zrezygnowało z uczęszczania do kościoła. Jednak dzieciom, które są uczęszczają na religię, stawiane są wyzwania różnej natury, tj. religia w środku lekcji, lub brak etyki. Oceny z nauki religii zawyżają średnią ocen, bo ksiądz za uczęszczanie na religię wystawi szóstkę.Cała nadzieja w rozsądnych rodzicach którzy przekażą dzieciom prawdę obiektywną o klerze i zaletach wolności i tolerancji, wobec innych. Trzeba mieć nadzieję, że przynajmniej część rodziców ochroni swoje dzieci przed demoralizacją kleu i zakłamaniem, a wolność zawsze triumfować będzie nawet u dzieci, jako wartość najwyższa.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?

Napisał(a): Zi3mowit -

coś mi przerwało -----no to dodam potrzebne jest nam surowe (włącznie z karą śmierci ) prawo bez żadnych immunitetów ...

Re: Jak wyglądać będzie szkoła w ustroju autorytarmym?

Napisał(a): Zi3mowit -

Maja1410 Wkrótce natężenie klerykalnych treści w edukacji
i dominacja lumpen kołtunów w szkolnictwie

jak wiesz sam jestem przeciw klerowi ale jestem też za walką z dewiacją , homo niepewnymi , fałszywej tolerancji , błędnemu rozumieniu wychowania bez stresu ----jedno wiem silne państwo to zdrowa , normalna rodzina , silna gospodarka i silna , wyszkolona i zaopatrzona armia a nade wszystko surowe

Reklama

Reklama