5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Jak wyrwać zęba? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wyrwać zęba?

Napisał(a): ~pomocy -

Cześć!
Muszę wyrwać wszystkie ósemki, a tak przynajmniej powiedział dentysta :/ W związku z tym mam pytanie: czy ktoś z was usuwał kiedyś wszystkie za jednym razem ze znieczuleniem ogólnym? Jakie są tego rezultaty? Czy da się przeżyć ból przez pierwsze dni po zabiegu? A może lepiej jest wyrwać każdego pojedynczo?
Problem w tym, że jak się zrażę, to już nie pójdę wyrwać reszty- mam strasznie zablokowane ósemki , dlatego boję się, że zemdleje ze strachu podczas zabiegu.
INTERIA.PL

Re: Jak wyrwać zęba?

Napisał(a): ~noutin -

Główne problemy z ósemkami są takie: często sprawiają one problemy z leczeniem (ograniczona dostępność szczoteczki do zębów w tych miejscach) lub nieprawidłowo rosnąc mogą wykrzywić resztę zębów. Polecałabym wyrwać po 2 zęby stronami - np najpierw ósemka dolna i górna po prawej stronie, potem po lewej. Dzięki temu drugą stroną możesz gryźć pokarmy. To czy boli zależy od specjalisty, który te zęby wyrywa. Mimo wszystko, nawet jeśliby bolało, to lepiej kilka dni się pomęczyć niż później biegać do dentysty i te zęby leczyć albo mieć wykrzywione...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wyrwać zęba?