160
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
160 ppt ?

Jak wytrwać na diecie? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak wytrwać na diecie?

Napisał(a): gość -

Po trzech miesiącach diety i dzięki stosowaniu tabletek Foreverslim udało mi się schudnąć po za tym w końcu nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie.Co daje mi gwarancje tego żę nie przytyję.Fajnie być szczupłym i móc robic rzeczy jakich nie dało by się robić ze sporą nadwagą jaką miałam.
INTERIA.PL

Napisał(a): -

Pozytywne myślenie i myśl o celu!- To jest to, co pomaga nam by wytrwać na diecie, jednak pamiętajcie drakońskie diety i po nich nagły powrót do ''normalnej diety'' może skutkować negatywnie, więc we wszystkim trzeba zachować umiar i rozsądek :)

Napisał(a): -

Sprawdzonym sposobem jest przejść na dietę..z kimś :). Obopólne wsparcie, wspólne plany działania i cele- o wiele prościej jest wtedy wytrwać. Jednak każdy powinien mieć swoją inspirację, która będzie go napędzać prosto do celu :)

Jestem po 6 tygodniach z Foreverslim i pomimo tego, że średnio w nie wierzyłam, to jednak działają. 7 kg w 6 tygodni to dobry wynik. Chciałabym stracić 14 kg. Staram się o siebie dbać - eliminuję kaloryczne pożywienie, staram się gotować na parze. Oby udało sie to utrzymać

A jaki jest koszt tego cateringu? Bo w sumie ma taką pracę że cały czas siedzę.. jestem analityczką finansową w dużej firmie, pracuję czasem po 10 godzin dziennie, nie mam czasu ani gotować, ani cokolwiek robić, biorę teraz tabletki iqgreen to mi trochę schodzi brzuszek ale jak nic innego nie robię to dla mnie zawolno,

gość Koszty zależą pewnie tez od wyboru opcji diety. Ja zamawiam sobie catering Kiełki na Widełki i tak za dzień nie wychodzi mi więcej niz 60 zł
No to w sumie nawet ok, ja jadając codziennie na mieście wydaję znacznie więcej...

Dla mnie odchudzanie bez wspomagania na pewno skończyło by sie jedną wielką porażką.Swoją dietę wspomagałam Foreverslimem i wybór tego specyfiku był bardzo słuszny.Dzięki jego wsparciu w trzy miesiące schudłam tyle że bez problemu wchodzę w ciuchy które nosiłam w liceum.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wytrwać na diecie?