35
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń823
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +2
35 ppt ?

Jak wytrzymać z mężem? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak wytrzymać z mężem?

Napisał(a): ~Lena -

Już drugi tydzień jesteśmy z mężem na Home Office i zaczynamy na siebie warczeć. Mam dość, że gdzie się nie ruszę, tam jest on. Przy każdym posiłku, przy pracy. Mamy małe mieszkanko, ja siedzę z komputerem w salonie, a on w sypialni, ale i tak co jakiś czas się widzimy w ciągu dnia, a jeszcze całe poranki i wieczory. Jak wytrzymać z mężem sama w domu? Denerwują mnie już nawet rzeczy, które wcześniej uważałam za urocze. Co chwila się kłócimy. Chcemy robić różne rzeczy. A kiedy w nocy próbuje się do mnie łasić, to mam ochotę iść z kołdrą na kanapę. Co mam z nim zrobić? Jak wytrzymać z mężem kolejne 2 tygodnie sam na sam i nie zwariować?

Reklama

Reklama

Re: Jak wytrzymać z mężem?

Napisał(a): ~gość -

~Basia Uprawiajcie seks! Bądź też otwarta na seks oralny. Mąż będzie potulny jak baranek.
Bo seks oralny to jest coś, na co nikt poza Tobą do tej pory nie wpadł.

Trudno jednak brać do ust penisa mężczyzny, który już nie pociąga, a denerwuje.

Reklama

Dobrawa1 Właśnie. Psycholodzy twierdzą, że po zakończeniu pandemii, będzie więcej rozwodów.
Dzisiaj czytałam, że we Francji o 32 % wzrosła przemoc domowa. Za chwilkę i u nas to samo będzie. Rozwody, depresje itd.
Raczej wyjdzie na jaw, kto rzeczywiście się kocha, potrafi że sobą żyć i wspolżyć. I przede wszystkim, kto się lubi i szanuje. Większość małżeństw to pozory.

Napisał(a): ~Derrick -

~gość
~gość Masz problem nie lubisz seksu.
Założysz się, że lubi seks, ale nie lubi swojego męża?
To dlaczego nie porozmawia z mężem o zdradzie kontrolowanej? Niech zaprosi swojego kolegę a ten niech zerżnie jego żonę na jego oczach. Szanse na to, że związek się rozpadnie leży w granicach 50%. Może się też ożywić i nabrać nowych barw.

~Derrick
~gość
~gość Masz problem nie lubisz seksu.
Założysz się, że lubi seks, ale nie lubi swojego męża?
To dlaczego nie porozmawia z mężem o zdradzie kontrolowanej? Niech zaprosi swojego kolegę a ten niech zerżnie jego żonę na jego oczach. Szanse na to, że związek się rozpadnie leży w granicach 50%. Może się też ożywić i nabrać nowych barw.
Mnie pytasz, Dareczku, dlaczego tego nie zrobi?

Albo ona jest zamknięta na takie rozwiązanie, albo on (co bardzo prawdopodobne), albo oboje.

Napisał(a): ~Gosc -

więcej rozwodów, bo można ze sobą spędzić ze sobą więcej czasu? Złośliwie zapytałabym co ksiądz na to, ale teraz i do kościoła nawet wyjść nie można... ciężkie czasy dla szczęśliwych małżonków, dobrze, ze interia jest, kochanka zastępczego można znaleźć, choćby tylko na priv.... ;-)

~Gosc więcej rozwodów, bo można ze sobą spędzić ze sobą więcej czasu? Złośliwie zapytałabym co ksiądz na to, ale teraz i do kościoła nawet wyjść nie można... ciężkie czasy dla szczęśliwych małżonków, dobrze, ze interia jest, kochanka zastępczego można znaleźć, choćby tylko na priv.... ;-)
Takich tu już nie ma. A byli chętni bardzo do litościwego zaspokajania potrzeb znudzonych żon.
Hie Hie :)))

~gość
~Gosc więcej rozwodów, bo można ze sobą spędzić ze sobą więcej czasu? Złośliwie zapytałabym co ksiądz na to, ale teraz i do kościoła nawet wyjść nie można... ciężkie czasy dla szczęśliwych małżonków, dobrze, ze interia jest, kochanka zastępczego można znaleźć, choćby tylko na priv.... ;-)
Takich tu już nie ma. A byli chętni bardzo do litościwego zaspokajania potrzeb znudzonych żon.
To może na czas korony reaktywują konta? W końcu jak widać teraz dopiero kolejka na priv by była. :-)

~Gosc
~gość
To może na czas korony reaktywują konta? W końcu jak widać teraz dopiero kolejka na priv by była. :-)
Kiedys też była, dopóki nie wyszło na jaw, że jeden z drugim kocha trochę więcej niż jedną ;))
Nie wrócą już. Dostali zbyt dotkliwie po jąderkach.

~gość
~Gosc
~gość
Kiedys też była, dopóki nie wyszło na jaw, że jeden z drugim kocha trochę więcej niż jedną ;))
Nie wrócą już. Dostali zbyt dotkliwie po jąderkach.
Interia bez interiowych amantów? Eeee, idę o zakład, ze się pochowali po kątach :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak wytrzymać z mężem?