Odpowiadasz na:
Jak wytrzymać z mężem?

~Lena
Temat dodał(a):
~Lena -
Już drugi tydzień jesteśmy z mężem na Home Office i zaczynamy na siebie warczeć. Mam dość, że gdzie się nie ruszę, tam jest on. Przy każdym posiłku, przy pracy. Mamy małe mieszkanko, ja siedzę z komputerem w salonie, a on w sypialni, ale i tak co jakiś czas się widzimy w ciągu dnia, a jeszcze całe poranki i wieczory. Jak wytrzymać z mężem sama w domu? Denerwują mnie już nawet rzeczy, które wcześniej uważałam za urocze. Co chwila się kłócimy. Chcemy robić różne rzeczy. A kiedy w nocy próbuje się do mnie łasić, to mam ochotę iść z kołdrą na kanapę. Co mam z nim zrobić? Jak wytrzymać z mężem kolejne 2 tygodnie sam na sam i nie zwariować?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak wytrzymać z mężem?

Napisał(a): ~robert -

Zobaczcie teraz jacy faceci sa nadeci pycha . Wszyscy tacy co szukaja zdroznych przyjemnosci chca pokazac jacy to oni sa dorodni . Ten Facet na reklamie krutki rekaw na koszuli muskula reki do kamery porozciagana na silowni , jaki dorodny facet muskularny az podziw bierze , a w glowie puste flaki glupota nierozum i pycha . Panowie z reklam czym wy chcecie zaimponowac muskulami porozciaganymi na silowni , wy siebie samych nie widzicie pokazujecie swoja pyche jacy to jestescie dorodni i powabni , a w rzeczywistosci wasze ego nie pozwala wam zobaczyc samych siebie . Wszyscy chcielibyscie byc Tysonami niepokonanymi i umiesnionymi jak Mike a w rzeczywistosci jestescie cienkimi rozumem i bardzo slabi duchem , im wiecej dorodnie wysportowany facet tym bardziej slabszy duch . Zelazo na silowni najciezsze podnosicie i trzymacie mozna i chce sie dla swojej nadetosci ale trzymac lekko rozanie w rece to juz wstyd . Panowie imponujacy ! im jestescie wiecej rozwinieci fizycznie tym jestescie slabsi duchem . Im wiecej cialo wasze rozwijacie i umiesniacie na silowni tym wiecej wasz duch karlowacieje i usycha , bo niegodzi sie pycha z rownowaga ducha . A wy babki napalone na dorodnych facetow patrzcie sie na dorodnych szczesliwcow urodzonych w czepkach i podziwiajcie owoce natury jakimi ich obdazyla

Napisał(a): ~teo -

Jesli musisz " wytrzymać ", to zastanow sie po co z nim jestes.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Reniifera Pewnie wyczytane z kart te opowieści, tak sądzę.
Ale powiem tak nikt nie siedzi komuś w głowie i nie jest w stanie zobaczyć co jest przyczyną różnych zachowań.
Nawet świnie w boksie szukają dla siebie miejsca aby pobyć sam ze sobą. Jedyna zaletą świń to że nie mówią i mają ładne morski a jednak i smakują po przyzadzeniu.
Warto przemyslec własne analizy i nie wciskać komuś prawdy jaka sami zakładają jakbyto miało być a nie jest. 😁
Pozdrawiam w ten trudny dla nas okres, i życzę dużo zdrowia.
można dorabiać idee,ale tak naprawdę mechanizmy są bardzo proste.jedynie żałuję że nie mogę podzielić się wiedzą,bo nie wolno! każdy musi odkryć prawdę sam i samemu trzeba przejść tą ścieżkę.Oto rzeczy porządek...

Napisał(a): Reniifera -

Pewnie wyczytane z kart te opowieści, tak sądzę.
Ale powiem tak nikt nie siedzi komuś w głowie i nie jest w stanie zobaczyć co jest przyczyną różnych zachowań.
Nawet świnie w boksie szukają dla siebie miejsca aby pobyć sam ze sobą. Jedyna zaletą świń to że nie mówią i mają ładne morski a jednak i smakują po przyzadzeniu.
Warto przemyslec własne analizy i nie wciskać komuś prawdy jaka sami zakładają jakbyto miało być a nie jest. 😁
Pozdrawiam w ten trudny dla nas okres, i życzę dużo zdrowia.

Reklama