24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Jak zachować dobrą figurę przez zimę? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zachować dobrą figurę przez zimę?

Napisał(a): Gość -

Jak wiadomo zima kojarzy się ze zbieraniem zbędnych kilogramów. Jest zimno i ogrania nas lenistwo. Zawsze na wiosnę jakoś ciężko jest nam spoglądać na czytnik wagi łazienkowej. Zastanawiam się czy jest jakiś sposób lub dieta aby zachować swoją figurę na wiosnę?

Jak Wy radzicie sobie z unikaniem nadmiaru zbędnych kilogramów? Co robić w zimę, aby nie utyć?
INTERIA.PL

Re: Jak zachować dobrą figurę przez zimę?

Jeść dobrze raz dziennie na wieczór albo co drugi dzień. 6 przekąsek dziennie to fikcja niezgodna z fizjologia człowieka. 6 posiłków dziennie to 6 wyrzutów insuliny. Poziom hormonu wzrostu spada i spalanie własnego tłuszczu jest zablokowane na kilka godzin po posiłku, a odłożyć sie odłoży bo tak jest zbudowany organizm człowieka - odłożyć prawie wszystko co się zje na czas głodu (polowania), który nigdy nie następuje. I dlatego szukaj ze świeczką w polu ludzi z wyraźnymi kośćmi policzkowymi i kratką na brzuchu. Ale co ja tam wiem - przeciez reklamy telewizyjne i gazetki dla kobiet tudzież Europejskie Centrum Dietetyczne w Pipidówku Dolnym nie moga się mylić.

Reklama

Witam! Gorąco polecam dietę Dukana, zastosowana z głową daje super efekty i nie trzeba liczyć kalorii , czy się głodzić! Dodatkowo aerobik 2 razy w tygodniu i efekt murowany! Ja w ten sposób schudłam 10 kg. Zima to żadna wymówka żeby leżeć i czekać aż się schudnie, samo się nie zrobi:))))

Reklama

Należy jeść co 2-3 godziny małe porcje i nie najadać się wieczorem. to sprawdzony sposób, ja zawsze zimą tak postępuje i nigdy nie przytyłam, a można by powiedzieć że w przeciągu zimy chudne parę kilo.

polecam fajna na odchudzanie,smaczną,wartosciowa,mającą tylko 64 kalorii i aż 50% protein przekaskę o nazwie wild jerky/suszona,urugwajska wołowina.W 7 smakach-na fitness,do pracy,na silownię,na odchudzanie/takze dietą Dukana/.

Reklama

Och ach jakie my jesteśmy piękne, a jak lubimy knuć, podziwiajcie tylko nas, a jakie mamy znajomości i wpływy, to chyba za sprawą tego seksalibii od fikcyjnych ubezpieczeń co dajemy dziewczyną na tandecie przy Powstańców Wielkopolskich w Krakowie, a jak lubimy URZĄD SKARBOWY, a ręce mamy aż po kostki, każdego dosięgną, a niech nam która dziewczyna podskoczy to znika! Beata i Małgorzata z Tandety

Pomijając rezygnację z kolacji (na rzecz np. rozgrzewającego napoju) i rezygnacje z ogromnego obiadu (na rzecz pożywnej zupy, którą możesz sobie w sobote na cały tydzień ugotować), to polecam ... KALENDARZ ADWENTOWY:D;P
(chodzi o to że do świąt nie wolno jeść ŻADNYCH słodyczy oprócz tej jednej małej czekoladki raz w ciągu dnia). A zamiast słodyczy teraz wykwit mandarynek i pomarańczy - na pewno zdrowsze od batoników i pachną świętami.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak dbac o swoja figure w zime
Do góry strony: Jak zachować dobrą figurę przez zimę?