157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +-8
157 ppt ?

Jak zajść w ciążę (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zajść w ciążę

Napisał(a): baddevil13 -

najlepiej nie myśleć, ja w 2012 dostałam skierowanie do kliniki leczenie bezpłodności, razem z partnerem byliśmy zdruzgotani, miałam problemy hormonalne, odstawiłam leki, a w maju 2013 dowiedziałam się że jestem w ciąży:)podczas badania dot. niepłodności:) najlepszy sposób to przestać o tym myśleć bo stres sprawia że nic z tego nie wychodzi- relaks i jeszcze raz relaks, wtedy też seks będzie lepiej smakował...
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): gość -

Samej się da ale to skomplikowane:) poszukaj faceta po prostu :)
Widzą co teraz robią matki z dziećmi to może nawet lepiej :) dzieci dzisiaj są wynikiem tego że wiek kobiety przeraża potencjalna matkę i często bywa tak że nie matki nie mają nic do zaoferowania tymże dzieciom. Po osiągniętym celu bo tak to trzeba nazwać dziecko czeka trauma związana z rozwodem bo dzisiejsze kobiety myślą tylko o sobie:)

Reklama

Czy robiłaś badanie TSH ? Okazuje się, że jest to bardzo ważne. Ja próbowałam zajść w ciążę kilka lat. W końcu trafiłam do dobrego ginekologa, wszystkie wyniki były super, okazało się, że moim problemem była tarczyca. TSH musi być poniżej 1,2.

Reklama

Trzeba mieć naprawę nieźle poukładane w głowie żeby po trzech miesiącach przyjemności bez uzyskania skutku robić sobie badania. Po prostu ręce opadają (i nie tylko one...). A lekarz, u którego robiliście badania nic Wam na ten temat nie powiedział? Czy może te badania, podobnie jak w przypadku porad, robiliście również na forum internetowym?

MY STARALIŚMY SIĘ ROK. WSZYSTKIE WYNIKI OK, DOPIERO KIEDY ODPUŚCILIŚMY UDAŁO NAM SIĘ ZAJŚĆ, NIESTETY WCZORAJ PORONIŁAM W 6 TYGODNIU. JAK JA SŁYSZE TAKIE GORZKIE ŻALE, ŻE STARAMY SIE JUZ TRZECI MIESIĄC I NIC... TO MI RECE OPADAJĄ. OGARNIJ SIĘ TO MOŻE TRWAĆ KILKA LAT ALBO ADOPTUJ JAK MASZ SŁABĄ PSYCHIKE!!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zajść w ciążę