11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń285
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +19
11 ppt ?

Jak założyć konto na Forum Interia.pl? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak założyć konto na Forum Interia.pl?

Napisał(a): Admminka -

Załóż swoje unikalne konto na Forum dyskusyjnym Interia.pl w dwóch prostych krokach!

1. Nie masz jeszcze konta pocztowego Interii?

- Załóż darmowe konto pocztowe Interii pod adresem:https://konto(...)e=pasek
- Udało się? Świetnie! Zostaniesz teraz przekierowany do Forum. Wystarczy już tylko, że wybierzesz swój unikalny nick, którym będziesz posługiwał się na naszym Forum.
- Gratulujemy! Właśnie rozpoczynasz nową wirtualną przygodę - czekamy na Twój pierwszy wpis!

2. Masz już konto pocztowe Interii?

- Zaloguj się do swojej poczty na Interii pod adresem:https://poczt(...)ria.pl/
- Przejdź do Forum i kliknij w Dodaj temat. Zatwierdź wybrany przez siebie nick i ciesz się nowymi możliwościami, które właśnie się dla Ciebie otwierają!

Regulamin Forum INTERIA.pl dostępny jest pod adresem:http://forum.(...)2313019
INTERIA.PL

Re: Jak założyć konto na Forum Interia.pl?

Napisał(a): ~jumar71 -

a dlaczego na tym forum nie ma wątku ateizm? skoro religia ma takie wzięcie to chyba można by zaryzykować wątek o prawdzie na tym podobno demokratycznym forum. Poza tym można by porównać zachowania jednych i drugich.

Napisał(a): ~armagedon -

czy jest tu fachowiec który umiałby odczytać z komputera własny adres : e-mail ?
Wiele portali chce bym się zalogował, a tam pytają się o ten adres.
Z drugiej strony takowy adres u mnie istnieje bo na czacie gg powiedziano mi, że taki mam . Ale nie chcieli mi go podać zasłaniając się RODO .
Nie mogą podać nr tel. bo nie posiadam komórki dlatego z netu korzystam gościnnie.
Do tej pory nikt jeszcze nie rozwiązał tego problemu.
Oczywiście wykluczam tę możliwość by rejestrować się na nowo i podawać wszystkie dane adresowe, gdyż dane te w ciągu 24 godzin ( bez złej woli z waszej strony) znalazły by się na stole operacyjnym kilku organizacji śledzących z którymi nie chciałbym się spotkać.

Reklama

Napisał(a): ~poszukiwanie -

~armagedon czy jest tu fachowiec który umiałby odczytać z komputera własny adres : e-mail ?
Wiele portali chce bym się zalogował, a tam pytają się o ten adres.
Z drugiej strony takowy adres u mnie istnieje bo na czacie gg powiedziano mi, że taki mam . Ale nie chcieli mi go podać zasłaniając się RODO .
Nie mogą podać nr tel. bo nie posiadam komórki dlatego z netu korzystam gościnnie.
Do tej pory nikt jeszcze nie rozwiązał tego problemu.
Oczywiście wykluczam tę możliwość by rejestrować się na nowo i podawać wszystkie dane adresowe, gdyż dane te w ciągu 24 godzin ( bez złej woli z waszej strony) znalazły by się na stole operacyjnym kilku organizacji śledzących z którymi nie chciałbym się spotkać.
to rejestrowanie to wielka ściema po to, by wyciągnąć od nas dane osobowe. Każdy kto otrzymuje na ekran reklamy z odwiedzonych witryn sklepowych, posiada już adres e-mail. Wystarczy , że dopisze jeszcze swe hasło i może się logować wszędzie, gdzie chce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak założyć konto na Forum Interia.pl?