Odpowiadasz na:
Jak założyć konto na Forum Interia.pl?

Admminka
Temat dodał(a):
Admminka -
Załóż swoje unikalne konto na Forum dyskusyjnym Interia.pl w dwóch prostych krokach! 1. Nie masz jeszcze konta pocztowego Interii? - Załóż darmowe konto pocztowe Interii pod adresem: https://konto.interia.pl/poczta/nowe-konto#iwa_source=pasek - Udało się? Świetnie! Zostaniesz teraz przekierowany do Forum. Wystarczy już tylko, że wybierzesz swój unikalny nick, którym będziesz posługiwał się na naszym Forum. - Gratulujemy! Właśnie rozpoczynasz nową wirtualną przygodę - czekamy na Twój pierwszy wpis! 2. Masz już konto pocztowe Interii? - Zaloguj się do swojej poczty na Interii pod adresem: https://poczta.interia.pl/ - Przejdź do Forum i kliknij w Dodaj temat. Zatwierdź wybrany przez siebie nick i ciesz się nowymi możliwościami, które właśnie się dla Ciebie otwierają! Regulamin Forum INTERIA.pl dostępny jest pod adresem: http://forum.interia.pl/regulamin-forum-interiapl-tematy,dId,2313019

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak założyć konto na Forum Interia.pl?

Napisał(a): ~Koza -

Obiecujesz nieograniczone możliwosci. Napisz capie jakie.

Napisał(a): ~fenix -

~fenix
~poszukiwanie
~armagedon czy jest tu fachowiec który umiałby odczytać z komputera własny adres : e-mail ?
Wiele portali chce bym się zalogował, a tam pytają się o ten adres.
Z drugiej strony takowy adres u mnie istnieje bo na czacie gg powiedziano mi, że taki mam . Ale nie chcieli mi go podać zasłaniając się RODO .
Nie mogą podać nr tel. bo nie posiadam komórki dlatego z netu korzystam gościnnie.
Do tej pory nikt jeszcze nie rozwiązał tego problemu.
Oczywiście wykluczam tę możliwość by rejestrować się na nowo i podawać wszystkie dane adresowe, gdyż dane te w ciągu 24 godzin ( bez złej woli z waszej strony) znalazły by się na stole operacyjnym kilku organizacji śledzących z którymi nie chciałbym się spotkać.
to rejestrowanie to wielka ściema po to, by wyciągnąć od nas dane osobowe. Każdy kto otrzymuje na ekran reklamy z odwiedzonych witryn sklepowych, posiada już adres e-mail. Wystarczy , że dopisze jeszcze swe hasło i może się logować wszędzie, gdzie chce.
Jak chcesz dane osobowe ochronić, musisz w ustawieniach przeglądarki chrome wyłączyć opcję:< działanie aplikacji przeglądarki w tle po jej wyłączeniu>, w dziale: SYSTEM.
W przeciwnym razie aplikacja zajmować się będzie obsługą plików cookies na twoim dysku i zbierać twe dane operacyjne dla różnych firm reklamowych i nie tylko.
Dlaczego administracja dopuszcza na dziale Religia lawinę tekstów o tematyce seksualnej?
Tam czasami pisze młodzież i dzieci.
Czy regulamin już nie obowiązuję?

Reklama

Napisał(a): ~fenix -

~poszukiwanie
~armagedon czy jest tu fachowiec który umiałby odczytać z komputera własny adres : e-mail ?
Z drugiej strony takowy adres u mnie istnieje bo na czacie gg powiedziano mi, że taki mam . Ale nie chcieli mi go podać zasłaniając się RODO .
Nie mogą podać nr tel. bo nie posiadam komórki dlatego z netu korzystam gościnnie.
Oczywiście wykluczam tę możliwość by rejestrować się na nowo i podawać wszystkie dane adresowe, gdyż dane te w ciągu 24 godzin ( bez złej woli z waszej strony) znalazły by się na stole operacyjnym kilku organizacji śledzących z którymi nie chciałbym się spotkać.
to rejestrowanie to wielka ściema po to, by wyciągnąć od nas dane osobowe. Każdy kto otrzymuje na ekran reklamy z odwiedzonych witryn sklepowych, posiada już adres e-mail. Wystarczy , że dopisze jeszcze swe hasło i może się logować wszędzie, gdzie chce.
Jak chcesz dane osobowe ochronić, musisz w ustawieniach przeglądarki chrome wyłączyć opcję:< działanie aplikacji przeglądarki w tle po jej wyłączeniu>, w dziale: SYSTEM.
W przeciwnym razie aplikacja zajmować się będzie obsługą plików cookies na twoim dysku i zbierać twe dane operacyjne dla różnych firm reklamowych i nie tylko.

Napisał(a): ~poszukiwanie -

Reklama