32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń612
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +1
32 ppt ?

Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?

Napisał(a): Gość -

Dla mnie Mazowiecki to przede wszystkim człowiek, który łączył epoki - premier PRL i pierwszy premier III Rzeczypospolitej, niewątpliwie symbol w historii naszego kraju. Jeden z głównych twórców porozumienia, które doprowadziło do częściowo wolnych wyborów w czerwcu 1989. Trzeba przyznać, że mimo wszystkich głosów krytyki była to postać wyjątkowa, jeden z najwybitniejszych polskich polityków ostatnich 50 lat. Pokazywał zawsze jak łączyć ludzi przez politykę, a nie dzielić, jak ma to miejsce obecnie.
Mimo błędów, o które się go obwinia – jedno jest pewne - trzeba mu oddać należną cześć.
A jak wy zapamiętacie Tadeusza Mazowieckiego?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?

Napisał(a): gość -

Byl inicjatorem tzw grubej kreski,przeciwnikiem rozliczenia komuny,wspolodpowiedzialny za ucieczke z Polski 3 mln ludzi i totalny rozklad panstwa,ukryty apartczyk i slaby polityk,przeciwnik kardynala Wyszynskiego,niech spoczywa w spokoju

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?

Napisał(a): gość -

JESZCZE TRZY DNI PO-CHUKIWAŃ MEDIALNYCH I LIZANIA POWCÓW O WIELKIM AUTORYTECIE I......... NARESZCIE ZAPOMNIENIE, WIECZNA NIEPAMIĘĆ ( O ZMARŁYCH NIE NALEŻY MÓWIĆ ŹLE, NIE WIEM DLACZEGO TAKĄ NAUKĘ WYNIOSŁEM Z DOMU )

Re: Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?

Napisał(a): gość -

Jest taki film na youtubie jak Bolek i klika pracują nad obaleniem rządu Olszewskiego z obawy ujawnienia teczek TW . I takim niestety widzę tego pana . Ciężkie życie zgotowali szarym ludziom za to , że na ich plecach wypłynęli . Sami nic by nie zrobili . A jak im POdziękowali widać każdego dnia . Dla nich wolność i zaszczyty dla nas nędza i beznadzieja . wladi

Re: Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?

Napisał(a): gość -

nie oceniam go jako człowieka, oceniam jako polityka !!!. Był współodpowiedzialny za "grubą kreskę". Czyli pozostawienie Komunistów, SB-ków i WSI-ków przy władzy. On razem z Geremkiem, Pawlakiem, Tuskiem i Bolkiem robili "Nocną Zmianę". To dzięki takim jak oni Polska jest uzależniona od Rosji. To on odpowiada za tą PO-mafię co rozkrada nasz kraj. On odpowiada za tych co podobno popełnili samobójstwa. To on umocnił komunę.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • tadeusz mazowiecki forum
Do góry strony: Jak zapamiętasz Tadeusza Mazowieckiego?