60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
60 ppt ?

jak zapobiec kłótni z mężem? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak zapobiec kłótni z mężem?

Napisał(a): Gość -

Jestemy małżeństwem od miesiąca na razie zadnych większych kłótni nie przezyliśmy, boje sie ze to moze w kazdej chwili nastapić..macie jakies rady co ustalic z mężem żeby zyło sie nam wspaniale?
Moze jestem przewrażliwiona ale badzo prosze czy myślicie ze ugodowość i dystans wszystko załatwią?
INTERIA.PL

Re: jak zapobiec kłótni z mężem?

Tak jesteś przewrażliwiona, są ludzie, którzy nawet jeśli nie maja problemów, to muszą sobie je stworzyć i o nich myśleć, skup się na tym co dobre i korzystaj ze szczęścia, a problemy na pewno będą od ciebie uciekać ! Hej ! Powodzenia :)

Napisał(a): dawid111111 -

kojankaanka Jestemy małżeństwem od miesiąca na razie zadnych większych kłótni nie przezyliśmy, boje sie ze to moze w kazdej chwili nastapić..macie jakies rady co ustalic z mężem żeby zyło sie nam wspaniale?
Moze jestem przewrażliwiona ale badzo prosze czy myślicie ze ugodowość i dystans wszystko załatwią?
nie licz kobieto, ze bedzie cudownie jeszcze nie raz bedziesz wyć do ksiezyca

Reklama

jestem mężatką od 7l jestem bardzo szczęśliwa z mężem mam z nim jak w niebie w małżeństwie jest różnie zdarzają się kłótnie takie jest życie u nas np rzadko były kłótnie jesteśmy z mężem dobraną parą ale my po małej kłótni zaraz rozmawiamy ze sobą trzeba iść troszeczkę na kompromis wiesz zależy jakiego masz męża jaki ma charakter czy jest wybuchowy czy spokojny od tego wszystko zależy wydaje mi się że nie macie jeszcze dzieci ale nie wiem zobaczysz jak będziesz miała dziecko wtedy okaże się wszystko jaki jest twój mąż i zobaczysz czy nie będzie kłótni a jak na razie to jesteście bardzo młodziutkim małżeństwem i masz już w tej chwili problem a co będzie dalej ?wiesz życzę ci takiego szczęścia jakie ja mam

Reklama

Reklama

Napisał(a): kamilka3434 -

W koncu będziecie musieli się dogadać. Wie,ze czasami jest to trudne ale w związku, szczególnie w małżeństwie trzeba wypracować sztukę kompromisu. Czasami jedno musi ustąpic, czasami drugie. Jeśli będziecie się nieustannie kłocili to w końcu Wasz związek się wypali. Na stronie znajduje się dobry artykuł o tym jak przygotować się do trudnej rozmowy: Najważniejsze to postawić się na miejscu tej drugiej osoby. Wziąć pod uwagę jej racje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • klotnie z mezem forum
  • mąż unika kłótni
  • co zrobic aby zapobiec kłotni małzenskiej
Do góry strony: jak zapobiec kłótni z mężem?