375
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +9
375 ppt ?

Jak zapomnieć o dziewczynie? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zapomnieć o dziewczynie?

Napisał(a): ~Zander -

Nie wiem, jak mam zapomnieć o byłej. Rozstaliśmy się już kilka miesięcy temu, a mnie wciąż dręczy tęsknota. Próbuję odkryć, co zrobić, żeby się odkochać. Unikam miejsc, gdzie mógłbym ją spotkać. Usunąłem wspólne zdjęcia. Ale wspólnych wspomnień nie da się usunąć. Poradźcie, jak się odkochać!

Re: Jak zapomnieć o dziewczynie?

Napisał(a): ~maciek -

Czas leczy rany! Staraj się żyć pełnią życia, by pomóc temu lekarzowi. Spotykaj się ze znajomymi, chodź do kina, biegaj - rób rzeczy, na które będąc w związku miałeś mniej czasu! Rozwijaj swoje pasje, najlepiej te wymagające ruchu - bo najgorzej to zamknąć się w domu z myślami.

Napisał(a): ~psicholok -

Wiesz, zwykle przeceniamy to, czego nie możemy mieć. Może warto zamiast idealizować przypomnieć sobie jaka naprawdę była - z wadami też! I spróbuj poznać jakieś inne panie - może okażą się bardziej warte Twojej miłości.

Napisał(a): ~zzzz -

Nie traktuj tego jako straty, tylko jako szansę! Nie patrz na to, co miałeś, tylko co możesz mieć. Jesteś atrakcyjnym singlem, możesz się bawić, możesz poznawać nowe panie, aż wreszcie możesz poznać kogoś znacznie lepszego!

Napisał(a): ~polk -

Dobrze, że zacząłeś usuwać z życia przedmioty, które Ci ją przypominają. Ale idź dalej! Masz wspominkowy kubek od niej - wyrzuć albo jej oddaj. Tak samo prezenty. Jeżeli coś bardzo często robiliście wspólnie, to nie rób tego. Niech w Twoim otoczeniu nie ma rzeczy, które powodują wspomnienia. To trudne, ale będzie lepiej!

Napisał(a): ZuzaM -

To nie jest proste, ale czym się strułeś, tym się lecz, to chyba najlepsze rozwiązanie. Poszukaj jakiegoś zajęcia, które sprawi, że nie będziesz miał tyle czasu o niej myśleć. Zacznij dostrzegać to, co pozytywne w Twoim życiu, nie skupiaj się na przeszłości, zacznij planować swoja przyszłość.

Napisał(a): gość -

Nie jesteś sam...
Ja już pół roku TĘSKNIĘ I MI SMUTNO, 3 lata razem, miało być na całe życie...
Niedawno się spotkaliśmy, potraktowała mnie totalnie bez odwzajemnienia uczuć... Spędziliśmy razem parę godzin na zakupach, już mnie nie kocha a ja wciąż tak.
Na moje szczęście, wtedy zrozumiałem że to nie moja wina i zyje dalej.
Oddałem jej wszystko co miałem, podporzadkowalem życie. Dziś mam nauczkę.
Bardzo mi przykro bo wiem jaki ból towarzyszy myślą.

Napisał(a): gość -

moja żona zostawiła mnie po 18 latach małżeństwa,mineły dwa miesiące ,nie płaczę za nią,płakać można za kimś kto umarł a nie za kimś kto ma cię w nosie.była moją królową i moim pępkiem świata.a teraz wiem że żyję,takie to było toksyczne
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak zapomnieć o dziewczynie?