108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +2
108 ppt ?

Jak zapomnieć o kobiecie, która była całym światem w moim życiu? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zapomnieć o kobiecie, która była całym światem w moim życiu?

Napisał(a): Gość -

Minęło ponad półtora roku, a ja nadal nie mogę całkowicie wyrzucić jej z mojej głowy. Miałem 2 takie poważne związki, na których mi zależało, ale ten ostatni mnie dobił...

Cały czas łapie się w tym, że bardziej uciekam w prace i że mogłem ostatnio sobie ułożyć życie z cudowną kobietą, ale nie potrafiłem jej w prosto oczy skłamać, że już byłej nie kocham. Wyjaśniliśmy sobie wszystko i zrozumiała, a mnie dobija to, bo chce zapomnieć, a nie mogę :/ Rozmawiałem ze znajomymi, pomagają mi, ale ja ciągle to samo, tylko może mniej intensywnie...

Dla mnie jest to nie do zapomnienia, a chyba najgorsze jest to, że to ona mnie zdradziła... Dało mi się to ostro we znaki. Ostatnio nie mogę spać, bardzo dużo myślę... Dobija mnie to... Szukam sensownego wytłumaczenia, żeby o niej zapomnieć.

Macie może jakiś sposób na to, aby przeszłość aż tak nie bolała ?
INTERIA.PL

Re: Jak zapomnieć o kobiecie, która była całym światem w moim życiu?

Napisał(a): gość -

Z chęcią poczytam rady, bo ja też już od roku nie potrafię wyjść z podobnej sytuacji...Jezu, nie wiem, kiedy to się skończy (tzn. chyba wiem - jak poczuję coś takiego, takiego kopa, na widok innego człowieka, ale nie wiem, czy takie coś nie zdarza się przypadkiem tylko raz w życiu).

Zagubiona1 Minęło ponad półtora roku, a ja nadal nie mogę całkowicie wyrzucić jej z mojej głowy. Miałem 2 takie poważne związki, na których mi zależało, ale ten ostatni mnie dobił...

Cały czas łapie się w tym, że bardziej uciekam w prace i że mogłem ostatnio sobie ułożyć życie z cudowną kobietą, ale nie potrafiłem jej w prosto oczy skłamać, że już byłej nie kocham. Wyjaśniliśmy sobie wszystko i zrozumiała, a mnie dobija to, bo chce zapomnieć, a nie mogę :/ Rozmawiałem ze znajomymi, pomagają mi, ale ja ciągle to samo, tylko może mniej intensywnie...

Dla mnie jest to nie do zapomnienia, a chyba najgorsze jest to, że to ona mnie zdradziła... Dało mi się to ostro we znaki. Ostatnio nie mogę spać, bardzo dużo myślę... Dobija mnie to... Szukam sensownego wytłumaczenia, żeby o niej zapomnieć.

Macie może jakiś sposób na to, aby przeszłość aż tak nie bolała ?
Na to nie ma sposobu.Jedynym przyjacielem w Twoim przypadku jest czas.Po czasie może nie całkiem zapomnisz ale będzie mniej bolało,aż kiedyś może dosięgnie Cię strzała od innego Amora /jest ich więcej /.Staraj się zagospodarować swój czas a nie stale rozpamiętywać to co było.Pokaż przed samym sobą że jesteś facetem o silnej woli.Życzę Ci zapomnienia............

Reklama

Chłopie, ale masz problemy, nie znam okoliczności rozstania, ale rozumiem, że to ona puściła cię w trąbę ! Chłopie jesteś w czepku urodzony, wypij szampana, rozejrzyj się i w miasto , świat jest piękny, a fajnych lasek pełno,:) Ja rozumiem miłość odwzajemnioną, gdzie się kochacie i jedno odejdzie na skutek choroby wypadku, itd, ale tak , bez miłości, jeśli sama odchodzi, kij jej w plecy i krzyżyk na drogę ! Hej :) Powodzenia :)

tyrystor1 Chłopie, ale masz problemy, nie znam okoliczności rozstania, ale rozumiem, że to ona puściła cię w trąbę ! Chłopie jesteś w czepku urodzony, wypij szampana, rozejrzyj się i w miasto , świat jest piękny, a fajnych lasek pełno,:) Ja rozumiem miłość odwzajemnioną, gdzie się kochacie i jedno odejdzie na skutek choroby wypadku, itd, ale tak , bez miłości, jeśli sama odchodzi, kij jej w plecy i krzyżyk na drogę ! Hej :) Powodzenia :)
Mało kiedy zgadzam się z tyrystorem ale w tym przypadku muszę przybić piątkę..Pozdrawiam

Reklama

Skoro Ci tak na niej zależy to działaj.......Miłość jest najważniejsza......Sama bym chciała by ten , którego kocham ...nieważne.Pamiętaj facet jeśli naprawdę kocha kobiętę i uważa ,że to własnie ona , powinien o nią walczyć.Usłyszałam to kiedyś od pewnego faceta.

Reklama

rok temu dowiedziałam się że mój miał skok w bok. to już było nieaktualne, ale zdażyło się.Nie muszę pisać co przeżyłam. Jesteśmy razem. Kocham go. Z jednej strony TO uzdrowiło nasz związek, bo wiadomo, jak facet zaczyna szukać na boku, to w związku coś szwankuje. Ale boli do dziś, coraz mniej, bo staram się nie myśleć o tym. wyszukuję sobie jakies zajęcia, tylko żeby nie myśleć. Najgorsze w tej sytuacji jest nic nie robienie, bo tylko myśli się. Ja łapałąm się na tym,że nawet jak szłąm na zakupu, to myślałąm, analizowałąm.Czas leczy rany.Nikomu tego nie życzę,bo to może wykończyć, chybaże ktoś zdecyduje się na rozstanie, ale to inna para kaloszy.

Juz tyle razy te n temat byl poruszany,ze az nudny....Ja uwazam,ze czas jest najlepszym lekarstwem...albo nowa znajomosc.A tak wogole,to kazdy kto zdradza to tchorzliwa swinia,! Jezeli zwiazek nie odpowiada, to zakoncz go uczciwie, a nie zyj jak szczur, w klamstwie.Obzydliwosc !!!!!!!!!!

Jeśli dobrze zrozumiałam mówiłeś jej że kochasz byłą i dziwisz się że Cię zdradziła? No cóż uroki podwójnych miłości.... Pewnie kobieta zrozumiała, że nic dla Ciebie nie znaczy i odeszła. Po co mieszać jak mężczyzna nie bardzo wie czego chce?
A jeśli w końcu zrozumiałeś którą kochasz to walcz o tą właściwą ale nie dobijaj jej tekstami, że kochasz inną, bo każda odejdzie albo zdradzi.
Jeśli powrót nie możliwy to czas zaleczy rany...

Napisał(a): asiavtoja -

Kochaj tzn. miej tego świadomość ( swojej miłości) ale odrzuć tą kobietę jako osobę, która na tą miłość ci nie odpowie. Zachowasz dzięki temu to co należy do ciebie i nie pozwolisz dalej się ranić. A uczucia, emocje z czasem wygasną. Będzie lepiej!

gość Jeśli dobrze zrozumiałam mówiłeś jej że kochasz byłą i dziwisz się że Cię zdradziła? No cóż uroki podwójnych miłości.... Pewnie kobieta zrozumiała, że nic dla Ciebie nie znaczy i odeszła. Po co mieszać jak mężczyzna nie bardzo wie czego chce?
A jeśli w końcu zrozumiałeś którą kochasz to walcz o tą właściwą ale nie dobijaj jej tekstami, że kochasz inną, bo każda odejdzie albo zdradzi.
Jeśli powrót nie możliwy to czas zaleczy rany...
raczej mówi,ze nie może zapomnieć o byłej partnerce, która go zdradziła , nie pomogło nawet ,że spotkał inna, cudowną kobietę.pozdrawiam

Napisał(a): szczera -

A moja idealna druga połówka jest zaręczony z inną..Mówi się, że nie ma ludzi idealnych, ale dla mnie ten mężczyzna jest bliski ideału, gdyż ma tylko jedną wadę o której wiem i którą potrafiłabym zaakceptować.Wiele bym dała, żeby cofnąć czas i naprawić to co oboje zepsuliśmy.Dziś moje życie wyglądało by zupełnie inaczej.:) A tak trudno mi znaleźć kogoś kto mi go zastąpi, chociaż w 80%...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nie moge o niej zapomniec
  • nie mogę o niej zapomnieć
  • jak zapomnieć o byłej
  • zapomniec o byl bylej kobiecie
  • cgce o nim zapomniec a nie moge
  • nie mogę o nim zapomnieć
  • Nie moge o niej Zapomniec
  • jak zapomniec o kobiecie
  • związek z inna by zapomnieć o byłej
  • Nie mogę zapomnieć o niej
  • nie mog o niej zapomnie
Do góry strony: Jak zapomnieć o kobiecie, która była całym światem w moim życiu?