1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

W piatek dowiedzialam sie ze maz mnie zdradzil mam nagranie z dyktafonu ich uniesienia bardzo bolalo mnie jak tego sluchalam.Teraz caly czas mam w glowie te ich jeki i rozkosze.Kiedy zamkne oczy to nawet widze ich tak jakbym tam byla i patrzyla.Maz mieszka ze mna nadal ale w osobnych pokojach.Jak mam sobie poradzic z zapomnieniem.Wiem ze to jest swierza sprawa ale to strasznie boli i mnie meczy.
INTERIA.PL

Re: Jak zapomniec!!

Tak powiedzial mi dlaczego zdradzi oczywiscie obwinia mnie.Powiem nieukladalo nam sie bo ja go sprawdzalam ,mowilam mu ze mam watpliwosci ze mnie zdradza on sie wypieral .Nierozmawialismy prawie wogole.Ze mial chwile slabosci.I dlatego tak zrobil zeby mnie ukarac za moje podejrzenia.Ja sie niepoczuwam do winy ze to moja wina ja za mocno kochalam go i dlatego sprawdzalam za kazdym razem go..Jednak wpad i sie stalo.teraz wogole nierozmawiamy albo on niewytrzyma i sam sie wyprowadzi albo ja i go wyp.....le na zbity pysk,albo malymi kroczkami w milczeniu dojdziemy do bolesnego wspolnie jakiegos kompromisu albo woz albo przewoz!!A zapomniec to chyba nigdy niezapomne bo on byl moja miloscia zycia a ja jego a jednak ja niemoge miec chwil slabosci i pojsc na bok bo jak sie kogos naprawdez calego serca kocha jak to mi maz zawsze mowil ze mnie takkocha to mimi chwil slabosci niezdradza.
gość Koszmar !
Nie zapomnisz , to nie jest łatwe , to , że facet śpi w oddzielnym pomieszczeniu nic nie zmieni.
Jeśli Cię zdradził , dokonało się . Jakiś powód miał , ale to wie tylko on .

Reklama

Napisał(a): keloimi -

mietusiek Tak powiedzial mi dlaczego zdradzi oczywiscie obwinia mnie.Powiem nieukladalo nam sie bo ja go sprawdzalam ,mowilam mu ze mam watpliwosci ze mnie zdradza on sie wypieral .Nierozmawialismy prawie wogole.Ze mial chwile slabosci.I dlatego tak zrobil zeby mnie ukarac za moje podejrzenia.Ja sie niepoczuwam do winy ze to moja wina ja za mocno kochalam go i dlatego sprawdzalam za kazdym razem go..Jednak wpad i sie stalo.teraz wogole nierozmawiamy albo on niewytrzyma i sam sie wyprowadzi albo ja i go wyp.....le na zbity pysk!!A zapomniec to chyba nigdy niezapomne bo on byl moja miloscia zycia a ja jego a jednak ja niemoge miec chwil slabosci i pojsc na bok bo jak sie kogos naprawdez calego serca kocha jak to mi maz zawsze mowil ze mnie takkocha to mimi chwil slabosci niezdradza.
Przecież Ty jesteś chorobliwie zazdrosna ..... quwa .... jakie znowu nagrywanie ??
Tego nikt nie wytrzyma .Miłość polega nie tylko na niezdradzaniu ale i na zaufaniu i ....rozmawianiu .
Czy był miłością życia nie wiesz bo jeszcze kawał życia masz przed sobą ,a jak czytam Twoją wypowiedź obawiam się ,że każda następna też będzie tą "jedyną " . I sytuacja z zazdrością będzie się powtarzać tym bardziej ,że już "to przeżywałaś " .
Trochę pracy nad sobą polecam .
Ale oczywiście możesz też się umartwiać i dręczyć męża ....wolna wola .

Reklama

To nie chodzi o szpiegostwo.Kiedys przez czysty przypadek pisal z kolezanka w komputerze,odszedl ja podeszlam aby cos w kompie sprawdzic i przeczytalam bo ona w tej chwili cos napisala.I oty co tam rozmawiali przeroslo mnie i wskazywalo na to ze cos ich laczy i od tamtej pory moj maz dziwnie sie zachowywal.Ja sie go zapytalam wprost czy ma romans on zaprzeczyl ze nie ale dalej z nia pisal tym razem w komurce.Szedl do lazienki to z telefonem wszedzie z telefonem.Pozniej na spokojnie sie jego raz jeszcze zapytalam znowu mi odpowiedzial ze nie i sie skonczylo.Ze mna zadko rozmawial bo tez pozno zaczal wracac do domu ja cierpliwie czekalam,ale jak zaczal miec problemy z wzwodem jak przy mnie byl obarczal sie ze jest przemeczony i przestalismy sie wogole kochac.
Wiec niewytrzymalam bo mi kobieca intuicja cos innego podpowiadala ze wina jest cos innego niz przemeczenie.Wiec podlozylam dyktafon i niestety sie niemylilam co do niego.A problemy byly dlatego ze bardziej chcial z nia byc i go bardziej chyba pociagala niz ja.Ale jak mu przedstawilam dowody to sie przyznal oczywiscie ta dziewucha sie nieprzyznaje,ze nic niezrobila.To ja jego sie zapytalam czy jak kogos sie kocha to sie zdradza on natomiast czaly czas mi mowi ze mnie kocha
Gdzie tu sens gdzie logika nierozumie takich ludzi.Ona tez jak kiedys z nia rozmawialam w luznej rozmowie o rodzinie tez mi powiedziala ze meza swojego bardzo kocha i nigdy by nic jemu zlego nie zrobila a tym bardziej by zadnego malzenstwa nierozwalila.I pogratulowac jej wlasnie to zrobila.Jest zajebista.A zazdrosna to bylam teraz juz nie niech sobie robi co chce.

Reklama

Bo ja wiem czy to najlepsze wyjscie z sytuacji zdrada za zdrade.Ale problem zawsze bedzie i to podwojny ty mnie tak to i ja cie tak!!I to jest problem bo siedze i mysle w jaki sposob mam mu dopiec.Narazie u nas sa ciche dni nieodzywamy sie do siebie kazdy robi co chce i kto pierwszy peknie!!Chyba na przeczekanie!!
gość ale masz problem też go zdradz i będziecie kwita

No wlasnie chyba sie nieda.Chociaz to swierza sprawa jak zamkne oczy to caly czas slysze te ich jeki podczas bzykania w samochodzie.I rycze jak to slysze!!Chodze do psychologa bo sama sobie chyba nieporade z ta trauma,ktora maz mi zgotowal!
Zawsze mowilam sobie jesli maz by mnie zdradzil bym chciala wiedziec,ze to zrobil.teraz jak to odkrylam wiem ze lepiej niewiedziec ze to zrobil niz to slyszec ze mialo to miejsce!

Napisał(a): gość -

dorota42 NAJGORSZE JEST SZPIEGOSTWO MAŁŻEŃSKIE.NIE WOLNO NA KAŻDYM KROKU SPRAWDZAĆ MĘŻA,FACETA,DZIECI,BO TO SIĘ OBRÓCI PRZECIW TOBIE.jak byś się czuła gdyby to ciebie sprawdzali?
ALE NIKT NIE SZPIEGUJE, NIE SPRAWDZA, JEŚLI NIE MA POWODÓW. GDYBY NIE ICH ZACHOWANIE, NIE DOSZŁOBY DO TEGO. WIEM COS NA TEN TEMAT !

Ty glupia. Trzeba bylo wlaczyc kamere a nie dyktafon. Wtedy moglabys wszystko sobie obejrzec i zobaczyc czy ma problemy ze wzwodem czy nie. No i w jakich pozycjach sie kochali. I czy to mlaskanie ktore bylo slychac to ona jemu czy on jej...

Powodzenia.

Ksiezniczka Ranowalona

Czemu masz tylko ty cierpieć? Jak będzie " jak zawsze" w pokoju obok zaproś przystojnego Pana na gorący, ostry SEX! Niech posłucha! Jeśli nie masz nikogo na myśli zapłać komuś, niech poczuje to samo! ST: "oko za oko, ząb za ząb"

O tym że twój mąż pieścił całował i uprawiał sex z inna kobietą to już nigdy nie zapomnisz zawsze to w tobie będzie nawet jeśli mu odpłacisz pięknym za nadobne to nic nie da. Albo mu wybaczysz z czasem się z tym pogodzisz albo zamiast się udręczać pomyśl o rozstaniu na jakis czas lub na zawsze. Taki facetjesli raz zdradził może zrobić to kolejny raz. Ja osobiście zdrady bym nigdy nie wybaczyła rozwiodłabym się z mężem. Mówiać jeszcze jesli facet zdradza to zazwyczaj czegoś mu brakuje w domu. Współczuję tobie, pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!