1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

ja musze sobie wszystko poukladac Dzis bylam u super Pani psycholog poprostu aniol czlowiek.Duzo mi pomogla i doradzila co w takiej sytuacji powinnam zrobic,ale decyzja do mnie nalezy.Od dzis jestem zupelnie inna osoba,a maz niech sobie dalej mysli.Ja spasowalam,jest mi zal ze mnie tak potraktowal,ze sie nieodzywa i nieodpisuje na moje maile,ale ja mam dosc.Zyje swoim nowym zyciem a kiedy on stwierdzi,ze jednak daje nam szanse powiem ,ze to juz chyba nieaktualne niech on teraz pocierpi jak ja.
Skonczylam z czekaniem kobieta mi oczy otworzyla dzis.I rownierz dzis bylam u prawnika on tez mi duzo podpowiedzial co mam robic w takiej sytuacji.Nic mu niebede pisac,ze tu bylam i to zamierzam,niech sobie w swojej samotni mysli ,ze u mnie jest skonczony.
To jest moja decyzja!!!
INTERIA.PL

Gratuluję i cieszę się zaczęłaś mysleć o sobie i swojej przyszłości. Kończ dziewczyno jak najszybciej to małżeństwo. Po tygodniach p[łaczu na pewno dojdziesz do równowagi psychicznej i sama będziesz sie dziwić jak mogłaś tolerować ten koszmar który zgotował ci twój "mąż". A na ułożenie sobie życia masz jeszcze dużo czasu. To małżeństwo przestało istnieć z chwilą zdrady, bo związek to kochającej się i szanujące osoby je tworzące. W tym związku byłaś samotna, bo jeżeli się kogoś kocha i szanuje to sie nie zdradza., tylko jak są problemy to rozmawia i rozwiązuje się je albo małżęnstwo i do dopiero wtedy można sobie pozwolić na spełnianie erotycznych fantazji z kimś innym. Ale żeby tak postąpić trzeba być uczciwym a nie zakłamanym człowiekiem

Na tym forum jest pytanie co bym zrobiła gdyby mnie mąż zdradził. Jestem w związku 24 lata mam dobrego męża 2 dzieci 24 córka i 21 syn, bywa różnie kłócimy się nie odzywamy, ale dochodzimy zawsze do wniosku że należy wszystkie żale mówić głośno, czy drugiej osobie się to podoba czy nie. A gdyby mnie mąż zdradzi odeszłam bym bez słowa, bez wyjaśnień, bez drugiej szansy. Bo nie wyobrażam sobie że poczyms takim mogłabym żyć z tym człowiekiem, całować się, pieścić, przytulac czy kochać , wybacz ale ja bym nie potrafiła. Nie mówiąc o braku zaufania bez którego nie ma związku. Co miałabym go sprawdzać szpiegować i wykańczać się psychicznie. Nie, to nie dla mnie. Bez niego też świat się nie zawali, a moje zdrowie i poczucie własnej godności jest ważniejsze od niego

poniża , takim postępowaniem, kogos przelecieć niech postąpi uczciwie i odejdzie i niech wtedy robi co chc

Reklama

szkoda mi ciebie i to bardzo jedne drzwi sie za toba zamknęły drugie sie otworzą tylko sobie na to pozwól przede wszystkim to boli nie da sie ukryc ale to nie koniec świata dla ciebie mozesz gdzieś na jakis czas wyjechać bądź przeprowadzić sie do kogoś bliskiego z rodziny czy przyjaciółki nie jestes z tym sama pozwól by ktoś ci pomogł emocje opadną poczujesz obrzydzenie do męża a wtedy zacznij na nowo układać sobie życie albo ze skruszonym nim albo bez niego pozdrawiam

u mnie w domu dzieci od małego były uczone że nie należy oszukiwać kłamać, tylko uczyłam jak wyrosnąć na uczciwego człowieka żeby za pare lat mogły spojrzeć śmiało w lustro. Nie raz byłam wzywana do szkoły, ale idąc wiedziałam czy mam przepraszać czy walczyć o sprawiedliwość dla swoje dzieci i muszę powiedzieć że nigdy się nie zawiodłam. Staram się żyć nikogo nie raniąc i wymagam tego od innych a szczególnie od najbliższych. Tak jest u mnie w domu dlatego mąż nie dostałby drugiej szansy ani możliwości wyjaśnienia. Bo zdrady nie można wybaczyć, nie rani się osoby z którą się tyle lat żyje w związku nawet jak sie jej już nie kocha nalezy szanować za te lata które razem się przeżyło.

Reklama

Dokladnie ja chyba za mocno staralam sie i dbalam o nasze malzenstwo.W chorobie zawsze bylam z mezem nawet nieraz urlop bralam zeby go poleczyc,starala sie zeby zawsze mila czeste ubrania i wyprasowane,ugotowane ciepla kolacje.Nieraz sniedanka do lozka mial podawane,nawet mu sniadanie do lozka przynioslam na drogi dzien jak mnie zdradzil jeszcze wtedy niewiedzialam.A on mi tak podziekowal za to wszystko co dla niego robila.Zawsze on byl wazniejszy ,ja na siebie nigdy niezwracalam uwagi on pierwszy.A teraz on sie dobrze bycmoze z nia bawi a ja cierpie przez moja dobroc.

masz rację i własne ideały podziwiam,mój mąż jest żołnie=rzem ustawia mnie i dzieci po katach traktuje mnie jak szmatę czasem podnosze glos ale to nic nie zmienia myślalam ze jestem z nim dla dobra dzieci a moze to uzależnienie podejrzewam że mnie zdradza ale na glos do tego sie nie przyznaję wole nie widzieć wiesz jak sobie z tym radze zbieram znajomosci internetowe sympatyczne dziewczyny które pociesza główka do góry walcz o swoje i dzieci szczęście

Reklama

to pokaż że teraz jesteś ważniejsza od niego i wiem że ci będzie ciężko ale zrób ten jeden krok by udowodnić sobie że mimo że ko kochasz, choc nie wiem dlaczego ani za co, że jesteś silną kobietą zdecydowaną wziąć swój las w swoje ręce. Może właśnie takie postepowanie da mu do myslenia. Bo wiesz sam pozew rozwodowy to jeszcze nie koniec malżeństwa jak będzie chiał to wszystko można jeszcze cofnąć. Jak będzie chciał???? i Może powinnaś sie przekonać czy on chce czy po prostu jest mu tak wygodnie. Może jest z nią i się zabawia a ciebie olewa, a może sobie siedzi i ma też ma cie gdzieś i to na pewno bo się wcale nie interesuje co sie z tobą dzieje czy jeszcze zyjesz. jest szczęśliwy że nie trujesz mun nad głową i sądzi że zapomnisz ale to nie prawda. Złóż wniosek a przekonasz sie czy faktycznie się kocha i chce walczyć czy po prostu to oleje.

Napisał(a): gość -

iwa62 A kto mówi o romansie a proponowałam niewinny flirt dla podniesienia własnej wartości, poczucia że jeszcze może się podobać, który choc na moment da jej zapomnienie o tym co przechodzi
To też mi się nie podoba. Skutki emocjonalne przynosi podobne. Chciałabyś, żeby ktoś bawił się Tobą tylko dlatego, że chce się lepiej poczuć? To dlaczego jakiś tam facet ma się tak poczuć? Nie róbmy tego nikomu. Nie siejmy zła.

Śledzę ten wątek od początku i po pierwsze bardzo Ci współczuję ale nie widzę nadziei dla waszego związku. Twój mąż przyzwyczaił się,że to Ty wyciągasz pierwsza rękę i po prostu bardziej się starasz. Zachowuje się jak dziecko a Ty za bardzo mu matkujesz. Tłumaczy to Twoją pobłażliwość i jego całkowity brak odpowiedzialności i zrozumienia dla własnych czynów. Wydaje mi się,że potrzebna mu jest "terapia wstrząsowa" czyli Twoja całkowita obojętność nad jego życiem i zacznij wreszcie szanować siebie bo on Cię nie szanuje dlatego,że Ty tego nie robisz.Miłość jest dodatkiem do życia a nie celem samym w sobie. Z doświadczenia wiem,że nawet te najgorsze chwile w życiu mogą obrócić się na naszą korzyść. Powodzenia.

gość
iwa62 A kto mówi o romansie a proponowałam niewinny flirt dla podniesienia własnej wartości, poczucia że jeszcze może się podobać, który choc na moment da jej zapomnienie o tym co przechodzi
To też mi się nie podoba. Skutki emocjonalne przynosi podobne. Chciałabyś, żeby ktoś bawił się Tobą tylko dlatego, że chce się lepiej poczuć? To dlaczego jakiś tam facet ma się tak poczuć? Nie róbmy tego nikomu. Nie siejmy zła.
wiesz ty to chyba cofnięty jesteś i powinieneś w kościele kazania głosić

Dużo się zastanawiałam i doszłam do wniosku że powinnaś zastanowić sie nad zmianą zamka, twojego "męża" uważam za kłamliwego, nieuczciwego tchórza, i sądzę że stać go na wejście do domu pod twoją nie obecność i wyniesienie niektórych rzeczy. A chyba tego byś nie chciała. jestem pewna że po reszte rzeczy też przyjdzie pod twoją nie obecność, to tchórz, który nie spojrzy ci w oczy nie powie prawdy, tylko np. wniesie sprawe o rozwód nawet cię nie informując. Jeżele do tej pory się nie odezwał to masz to jak w banku. Dlatego zrób to pierwsza.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
  • jak zapomniec forum
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
Do góry strony: Jak zapomniec!!