1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi534
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (535)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

Tak zamek wczoraj moi rodzice juz mi wymienili czyli jakby co to on bedzie sie prosil mnie i umawial na konkretne godziny na spotkanie.Ja niestety niepozwolae mu nic wiecj wziasc bo jakby co to jakis podzial majatkowy musi byc.On wystrczajaco duzo wzial bo drogi nasz wspolny samochod i koniec na tym.A to co jest w domu to napewno nie jest drozsze od samochodu.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Widzisz to on właścwie pierwszy zakończył ten związek jak ktoś bierze wsztystkie rzeczy to wybacz ale nie mysli o powrocie. To nie pozwól żen=by on pierwszy wniósł sprawę rozwodową, bo musisz to zrobić ty, z orzeczeniem o jego winie, wtedy masz większe prawa

Reklama

weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać od razu się lepiej poczujesz, robiąc coś a nie czekając nie wiadomo na co. Mam nadzieję że już na nic nie liczysz, bo twojego małżeństwa już nie ma więc należy je zakończyć i to zakończyć przez ciebie. On odszedł pierwszy to ty pierwsza wystąp o rozwód. A na świadka podaj jego kochankę która będzie musiala w sądzie powiedzieć prawdę. Będzie wesoło, tylko jej męża bedzie brakowało.

Napisał(a): gość -

iwa62
gość
iwa62 A kto mówi o romansie a proponowałam niewinny flirt dla podniesienia własnej wartości, poczucia że jeszcze może się podobać, który choc na moment da jej zapomnienie o tym co przechodzi
To też mi się nie podoba. Skutki emocjonalne przynosi podobne. Chciałabyś, żeby ktoś bawił się Tobą tylko dlatego, że chce się lepiej poczuć? To dlaczego jakiś tam facet ma się tak poczuć? Nie róbmy tego nikomu. Nie siejmy zła.
wiesz ty to chyba cofnięty jesteś i powinieneś w kościele kazania głosić
Bezwzględnie to zabrzmiało.

gość
iwa62
gość
iwa62 A kto mówi o romansie a proponowałam niewinny flirt dla podniesienia własnej wartości, poczucia że jeszcze może się podobać, który choc na moment da jej zapomnienie o tym co przechodzi
To też mi się nie podoba. Skutki emocjonalne przynosi podobne. Chciałabyś, żeby ktoś bawił się Tobą tylko dlatego, że chce się lepiej poczuć? To dlaczego jakiś tam facet ma się tak poczuć? Nie róbmy tego nikomu. Nie siejmy zła.
Wiesz ktoś nie wie co to jest niewinny flirt to nie powinien się odzywać.

mietusiek Tak jak mowie w poniedzialek sie wszystkiego dowiem jak mam to zrobic od adwokata.Niechce szukac w internecie jak i poco,i gdzie.Wszystkiego sie dowiem
Poczekaj. Spokojnie. Na pewno boli jak cholera, ale nie uciekniesz od tego, a jeśli będziesz na oślep uciekać, to może być jeszcze gorzej. Szybki rozwód nie uwolni Cię od tego co czujesz. Dobrze, że wywaliłaś go z domu. Dobrze, że go sprawdzałaś i nagrałaś, widać miałaś słuszne podejrzenia skoro znalazłaś dowody. To, że zdradził to nie jest Twoja wina. Tego co on zrobił nic nie tłumaczy i jest wyjątkowym gnojkiem, że jeszcze próbuje Cię obwiniać.

Najgorsze co możesz zrobić, to zniżyć się do jego poziomu i szukać pocieszenia u innego faceta. Nie dobrze jest też działać w emocjach. Odseparuj się od niego i nabierz dystansu.

Twój mąż jest niedojrzałym, nieodpowiedzialnym gówniarzem. Raczej nie był bardziej dojrzały jak za niego wychodziłaś, więc gdzieś tam leży Twój błąd, bo nie poznałaś go wystarczająco dobrze, albo już wtedy dałaś się oszukać. To, że on taki teraz jest nie znaczy, że taki będzie zawsze. Jest nadzieja, że kiedyś to zrozumie i weźmie na siebie odpowiedzialność za to co zrobił i będzie się starał to wynagrodzić. Nie możesz jednak naiwnie wierzyć, że obieca i tak się stanie. Nie pozwalaj się krzywdzić i nie ufaj mu. To on teraz powinien stanąć na rzęsach, żeby odzyskać chociaż trochę Twojego zaufania.

Na pewno jak każdy nie jesteś idealna. Nie byłaś też idealną żoną, ale nie daj sobie wmówić, że to co zrobił można czymkolwiek usprawiedliwić. Dopóki on zrzuca za zdradę winę na Ciebie, pokazuj mu plecy.

iwa62
gość
iwa62
gość
A ty pozwalasz swojemu partnerowi na "niewinne" flirty za twoimi plecami?

Co to jest niewinny flirt. Oświeć mnie, bo ja też nie wiem.

Grzesiek0
iwa62
gość
iwa62
gość
A ty pozwalasz swojemu partnerowi na "niewinne" flirty za twoimi plecami?

Co to jest niewinny flirt. Oświeć mnie, bo ja też nie wiem.
To luźna, wesoła rozmowa z osobą płci przeciwnej, droczenie się (tj. przyjacielskie drażnienie drugiej osoby), bez podtekstów erotycznych
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
  • jak zapomniec forum
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
Do góry strony: Jak zapomniec!!