1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): kasia1967 -

ja ucieklam w prace bo troche bylo mi sie wstyd przyznac ze ktos musi byc lepszy odemnie skoro moj wlasny maz po tylu latach wolal ja.Nie wie nawet moja mama a od tesciowej dostalam takie oto wsparcie-gdyby mial w domu to co potrzebuje to by nie szukal gdzie indziej.A mial szystko wierzcie mi! Ale widocznie sie mu znudzilo po tylu latach
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

No wlasnie u mnie moja mama niewie,ale jak to mamy niemusza wiedziec one same wyczuwaja,ze jest cos nie tak,ale wprost niepowie.Tylko powie jak cie skrzywdzil to daj kopa w d.... i tyle,on nie jest ciebie wart i tyle.A tesciowa za mna nigdy nieprzepadala i zewzajemnoscia bylo.wiec jak sie dowie ,ze jej jedyny synus sie rozwodzi to moze odetchnie z ulga.
U mnie maz tez wszystko mial,a zrobil to co zrobil.No wlasnie chyba tak tez sie znudzil po 10 latach.A za dwa miesiace nasza rocznica slubu jest i wszyscy goscie bo impreze taka wieksza w lokaliu mielismy robic.I co wszystko przepadnie zaliczki i trzeba bedzie odprosic gosci. :(

mietusiek No wlasnie u mnie moja mama niewie,ale jak to mamy niemusza wiedziec one same wyczuwaja,ze jest cos nie tak,ale wprost niepowie.Tylko powie jak cie skrzywdzil to daj kopa w d.... i tyle,on nie jest ciebie wart i tyle.A tesciowa za mna nigdy nieprzepadala i zewzajemnoscia bylo.wiec jak sie dowie ,ze jej jedyny synus sie rozwodzi to moze odetchnie z ulga.
U mnie maz tez wszystko mial,a zrobil to co zrobil.No wlasnie chyba tak tez sie znudzil po 10 latach.A za dwa miesiace nasza rocznica slubu jest i wszyscy goscie bo impreze taka wieksza w lokaliu mielismy robic.I co wszystko przepadnie zaliczki i trzeba bedzie odprosic gosci. :(
Z całym szacunkiem do Twojej mamy, to taka rada nie jest ani dobra, ani na miejscu. Czas na takie rady był przed ślubem. Zadaniem rodziców jest pomóc dziecku ocenić czy narzeczony/narzeczona jest odpowiedni, bo mają o wiele większe doświadczenie małżeńskie i życiowe. Niedobrze, że nie wie, bo gdybyście miały dobry kontakt to mogłaby Ci dużo pomóc. Nie tylko mama, ale i tata.

Reklama

kasia1967 ja ucieklam w prace bo troche bylo mi sie wstyd przyznac ze ktos musi byc lepszy odemnie skoro moj wlasny maz po tylu latach wolal ja.Nie wie nawet moja mama a od tesciowej dostalam takie oto wsparcie-gdyby mial w domu to co potrzebuje to by nie szukal gdzie indziej.A mial szystko wierzcie mi! Ale widocznie sie mu znudzilo po tylu latach
Kobieta rozbijająca małżeństwo jest lepsza od wiernej żony? Na pewno nie, tylko tak się czuje ktoś zdradzony.

Wychowanie teściowej to niestety to co dostałaś razem z mężem. Czego by mu nie brakowało to nic nie tłumaczy zdrady.

Moze i masz racje.Ale ja niechce moich rodzicow zaglebiac w moje problemy malzenskie. Ja mam nadzieje ze poradze sobie samam,albo z pomoca psychologa do ktorego chodze. Czytales wczesniejsze moje napewno wypowiedzi na ten temat. Uwierz,ze jest mi bardzo ciezko bo w tej chwili czuje straszna pustke w sobie,ze do tej pory sie nieodezwal.Milczenie mowi samo za siebie czyli KONIEC!!
Co ty jako9 facet uwarzasz w tym temacie ciszy jak sie ktos po takim czyms nieodzywa i niechce ze mna rozmawiac!!

Reklama

mietusiek No wlasnie u mnie moja mama niewie,ale jak to mamy niemusza wiedziec one same wyczuwaja,ze jest cos nie tak,ale wprost niepowie.Tylko powie jak cie skrzywdzil to daj kopa w d.... i tyle,on nie jest ciebie wart i tyle.A tesciowa za mna nigdy nieprzepadala i zewzajemnoscia bylo.wiec jak sie dowie ,ze jej jedyny synus sie rozwodzi to moze odetchnie z ulga.
Wiesz coś kręcisz nie dawno pisałaś że rodzice zamki ci wymienili, wiec wiedzą czy nie wiedza że mąż cie zdradzał i odszedł od ciebie.

Wiedza ze sie z mezem poklucilam,ze od stycznia sie klucilismy,ze sie dogadac niemoglismy i mi nerwy puscily i kazalam mu sie wyprowadzic,aby przemyslal swoje postepowanie.A ze mnie zdradzil to im wprost niepowiedzialam.A zamki tak wymienili bo boja sie ze on pod nieobecnosc wejdzie do domu i wezmie wiecej rzeczy niz mu sie nalezy.

Reklama

iwa62
Wiesz coś kręcisz nie dawno pisałaś że rodzice zamki ci wymienili, wiec wiedzą czy nie wiedza że mąż cie zdradzał i odszedł od ciebie.
'Tak zamek wczoraj moi rodzice juz mi wymienili czyli jakby co to on bedzie sie prosil mnie i umawial na konkretne godziny na spotkanie.Ja niestety niepozwolae mu nic wiecj wziasc bo jakby co to jakis podzial majatkowy musi byc.On wystrczajaco duzo wzial bo drogi nasz wspolny samochod i koniec na tym.A to co jest w domu to napewno nie jest drozsze od samochod'

mietusiek Moze i masz racje.Ale ja niechce moich rodzicow zaglebiac w moje problemy malzenskie. Ja mam nadzieje ze poradze sobie samam,albo z pomoca psychologa do ktorego chodze. Czytales wczesniejsze moje napewno wypowiedzi na ten temat. Uwierz,ze jest mi bardzo ciezko bo w tej chwili czuje straszna pustke w sobie,ze do tej pory sie nieodezwal.Milczenie mowi samo za siebie czyli KONIEC!!
Co ty jako9 facet uwarzasz w tym temacie ciszy jak sie ktos po takim czyms nieodzywa i niechce ze mna rozmawiac!!
Skoro nie chcesz rodziców zagłębiać, to widać nie macie tak dobrego kontaktu i na siłę tego nie da się zmienić.

Ja myślę, że on liczy na to, że pękniesz i sama będziesz go prosić o to, żeby wrócił i weźmiesz winę za jego zachowanie na siebie. PO ŻADNYM POZOREM TEGO NIE RÓB, bo wtedy wszystko wróci na stare tory i kolejna zdrada jest prawie pewna. Wierzę, że jest Ci bardzo ciężko i współczuję.

Jeśli on tak jak myślę liczy na to, że to Ty zadzwonisz, to znaczy to, że chce wrócić, ale nie chce się zmienić i ponieść konsekwencji. To nie musi być koniec. Z czasem może zrozumie, że nie łatwo będzie odzyskać Twoje zaufanie i jak poczuje strach, że coś straci, to może w końcu to doceni. Upewnij się 3 razy, że on naprawdę chce coś w sobie zmienić zanim pozwolisz mu się choć trochę zbliżyć.

Ja mu trzy wiadomosci napisalam,ze daje mu szanse ,ze chce ratowac nasze malzenstwo i tak dalej.On mi napisal jak rozmawialismy ,ze potrzebuje spokoju i czasu bo ma metlik w glowie.Rownierz mu definitywnie napisalam alo nasze malzenstwo i my albo nic,ze ja juz odpuszczam i pasuje niechce juz czekac to mnie dobija i koniec.Nic nienapisalm ,nie zadzwonil.Poprostu jak dupek sie zachowuje i tyle,ktory zle zrobil bo skrzywdzil osobe i uciekl i chce zapomniec o wszystkim,albo sie dobrze z nia bawi i tyle.Bo wiem na 1000% ,ze z nia utrzymuje kontakt pisza do siebie ,ale o czym niewiem.

mietusiek Ja mu trzy wiadomosci napisalam,ze daje mu szanse ,ze chce ratowac nasze malzenstwo i tak dalej.On mi napisal jak rozmawialismy ,ze potrzebuje spokoju i czasu bo ma metlik w glowie.Rownierz mu definitywnie napisalam alo nasze malzenstwo i my albo nic,ze ja juz odpuszczam i pasuje niechce juz czekac to mnie dobija i koniec.Nic nienapisalm ,nie zadzwonil.Poprostu jak dupek sie zachowuje i tyle,ktory zle zrobil bo skrzywdzil osobe i uciekl i chce zapomniec o wszystkim,albo sie dobrze z nia bawi i tyle.Bo wiem na 1000% ,ze z nia utrzymuje kontakt pisza do siebie ,ale o czym niewiem.
Proszę miej trochę godności i odpuścić go sobie, on na ciebie nie zasługuje, to dupek, z którym już nie będziesz szczęśliwa, cierpisz, prosisz, dajesz mu szanse ( a powinno być odwrotnie) a on cię olewa, tak nie zachowuje się człowiek który kocha i szanuje, tak zachowuje sie człowiek dla którego nie istniejesz!!!!!!!!. Najmij detektywa jak mówiłaś, niech go pośledzi,będziesz miała dowody (bo dyktafon ci zabrał a może zostawił gdzieś) no i masz naocznego świadka tę jego dupę. I go załatw, tak żeby cie zapamiętał, zabierz wszystko co macie i jeszcze niech płaci ci alimenty w związku z pogorszeniem sie poziomu życia (być ze swojej wypłaty tylko). To wszystko do wygrania jak rozwód będzie z orzeczeniem o jego winie. Ile jeszcze masz zamiar czekać aż jaśnie pan sie odezwie, ale 100% że będzie to wtedy kiedy będzie gotowy do rozwodu. On już do ciebie nie wróci o czym świadczy jego zachowanie dlatego dobrze by było żebyś to ty wystąpiła o rozwód a nie on.

"To ja w naszym malzenstwie wiecej zarabialam,ale po godzinach zostawac niemusialam bo dawalam rade w ciagu 8 godzin wypracowac.A on w ciagu 11 godzin niemogl zrobic swojej pracy.Bo po godzinach z nia spedzal czas.A rachunki ja oplacalam i tyle,"

Rozpuściłaś go, to on powinien sie starać, wszystko miał podane na tacy, opłacone, wyprane, dlatego miał czas na inne. to egoistyczny dupek któremu się w dupie przewróciło.

mietusiek Ja mu trzy wiadomosci napisalam,ze daje mu szanse ,ze chce ratowac nasze malzenstwo i tak dalej.On mi napisal jak rozmawialismy ,ze potrzebuje spokoju i czasu bo ma metlik w glowie.Rownierz mu definitywnie napisalam alo nasze malzenstwo i my albo nic,ze ja juz odpuszczam i pasuje niechce juz czekac to mnie dobija i koniec.Nic nienapisalm ,nie zadzwonil.Poprostu jak dupek sie zachowuje i tyle,ktory zle zrobil bo skrzywdzil osobe i uciekl i chce zapomniec o wszystkim,albo sie dobrze z nia bawi i tyle.Bo wiem na 1000% ,ze z nia utrzymuje kontakt pisza do siebie ,ale o czym niewiem.
Pisząc do niego dostarczasz mu informacji o tym w jakim jesteś stanie i ułatwiasz mu kontrolowanie sytuacji. On wie, że trudno Ci znieść ten stan i liczy na to, że przyjmiesz go na jego warunkach.

To jest dupek, ale przysięgałaś go kochać. Kochać można również dupka. Nie jest to łatwe, wymaga mądrości, siły i zdecydowania. Miłość z definicji nie patrzy na to co może dostać w zamian.

On wie, że emocjonalnie jesteś od niego zależna i chce to wykorzystać, żeby wyślizgać się z tej sytuacji. To, że jesteś od niego tak zależna to niedobrze, bo oddajesz mu część władzy nad sobą, a tego nie wolno oddawać dupkowi.

Pomodlę się o Twoją siłę, a Ty jak dasz radę pomódl się o rozum dla tego dupka.

Napisał(a): gość -

Polecam ci książkę Charlesa Dunhigga „Siła nawyku”. Myślę, że ta książka jest najlepszą radą jaką mogę ci dać. Motywacje musisz znaleźć w sobie. Czytałam historię kobiety, której życie rozpadło się na kawałki. Zaczęła od zmiany tylko jednego nawyku: palenia papierosów. Jednak dzięki tej pozornie nieistotnej zmianie i sile, którą dało jej zwycięstwo nad nałogiem nauczyła się jak zmienić całe swoje życie.

Napisał(a): gość -

Grzesiek0
Pisząc do niego dostarczasz mu informacji o tym w jakim jesteś stanie i ułatwiasz mu kontrolowanie sytuacji. On wie, że trudno Ci znieść ten stan i liczy na to, że przyjmiesz go na jego warunkach.

To jest dupek, ale przysięgałaś go kochać. Kochać można również dupka. Nie jest to łatwe, wymaga mądrości, siły i zdecydowania. Miłość z definicji nie patrzy na to co może dostać w zamian.

On wie, że emocjonalnie jesteś od niego zależna i chce to wykorzystać, żeby wyślizgać się z tej sytuacji. To, że jesteś od niego tak zależna to niedobrze, bo oddajesz mu część władzy nad sobą, a tego nie wolno oddawać dupkowi.

Pomodlę się o Twoją siłę, a Ty jak dasz radę pomódl się o rozum dla tego dupka.
Kolejny raz idealna - moim zdaniem - ocena sytuacji przez Grześka.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!