1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi535
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

Jak zapomniec!! (536)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak zapomniec!!

Napisał(a): Gość -

mietusiek Ja mu trzy wiadomosci napisalam,ze daje mu szanse ,ze chce ratowac nasze malzenstwo i tak dalej.On mi napisal jak rozmawialismy ,ze potrzebuje spokoju i czasu bo ma metlik w glowie.Rownierz mu definitywnie napisalam alo nasze malzenstwo i my albo nic,ze ja juz odpuszczam i pasuje niechce juz czekac to mnie dobija i koniec.Nic nienapisalm ,nie zadzwonil.Poprostu jak dupek sie zachowuje i tyle,ktory zle zrobil bo skrzywdzil osobe i uciekl i chce zapomniec o wszystkim,albo sie dobrze z nia bawi i tyle.Bo wiem na 1000% ,ze z nia utrzymuje kontakt pisza do siebie ,ale o czym niewiem.
Dla mnie ta cała sytuacja to jakaś paranoja. Po tym co zrobił Twój mąż to on powinien Ci nadskakiwać i za Tobą chodzić bo ta sytuacja jest jego winą.A Ty to nie masz mętliku w głowie.On zachowuje się jakbyś to jego skrzywdziła i masz może go błagać a on łaskawie będzie się zastanawiał co dalej i miał kontrolę nad sytuacją.
INTERIA.PL

Wvczoraj sie dowiedzialam,ze on z nia sie spotyka nawet wczoraj sie z nia spotkal.Ona juz tam niepracuje,ze swoim mezem sie rozstala,wczoraj po pracy przyjechala do mojego meza a on jeszcze buziaka chcial od niej,a ona mu mowila ze niada mu pracowac.Poprostu jak sie dowiedzialam to znieruchomialam.I po nieprzespanej nocy juz wiem czego chce .Chce rozwodu na 100% bo niepozwole sie ranic i ponizac przez niego.Dzis pakuje wszystkie jego pozostawione rzeczy nawet nasze obraczki i pierscionki i bizuterije ktora od niego dostalam i kurirem wysle na jego koszt,niech jej da albo przetopi i jej zrobi pierscionek.Mam dosc juz tego.A ja mialam cicha nadzieje,ze zeczywiscie on sie zastanawia i mysli,a on sie z nia bawi dobrze.
Mdli mnie od wczoraj chyba ze zdenerwowania.I do jutra jak mi niepowie to niewiem ile sie czeka na pozew rozwodowy,nieznam tych procedur.

mietusiek Wvczoraj sie dowiedzialam,ze on z nia sie spotyka nawet wczoraj sie z nia spotkal.Ona juz tam niepracuje,ze swoim mezem sie rozstala,wczoraj po pracy przyjechala do mojego meza a on jeszcze buziaka chcial od niej,a ona mu mowila ze niada mu pracowac.Poprostu jak sie dowiedzialam to znieruchomialam.I po nieprzespanej nocy juz wiem czego chce .Chce rozwodu na 100% bo niepozwole sie ranic i ponizac przez niego.Dzis pakuje wszystkie jego pozostawione rzeczy nawet nasze obraczki i pierscionki i bizuterije ktora od niego dostalam i kurirem wysle na jego koszt,niech jej da albo przetopi i jej zrobi pierscionek.Mam dosc juz tego.A ja mialam cicha nadzieje,ze zeczywiscie on sie zastanawia i mysli,a on sie z nia bawi dobrze.
Mdli mnie od wczoraj chyba ze zdenerwowania.I do jutra jak mi niepowie to niewiem ile sie czeka na pozew rozwodowy,nieznam tych procedur.
Mówiłam że jeżeli on się nie odzywa to jest z nią, który kochający mąż nie zapytałby sie jak się czujesz, co myślisz. Adwokat pozew napisze ci od ręki, tylko na jaki adres go przekażesz, jak nie wiesz gdzie przebywa? musisz sie dowiedzieć, bo w pozwie musisz podać adres współmałżonka. Zapytaj się albo na adres zakładu gdzie pracuje. Nie zapomnij o orzekaniu o winie i dla jaj podaj ją na świadka.
Ja pierścionków ani biżuterii bym mu nie odsyłała, jak chcesz się jej pozbyć oddaj to na przyszły rok "wielką orkiestrę pomocy". Po co by masz go wspierać daj to tym co na to zasługują.

Reklama

puśc go z torbami, jak sąd orzeknie o jego winie, to masz duże szanse i jak udowodnisz że to ty wkładałaś więcej pieniędzy w dom, idź dziś do adwokata nie masz na co czekać, chyba nie chcesz żeby cię uprzedził z tym rozwodem, bo wtedy może być różnie. A jak nie będzie sie chciał zgodzić o orzekaniu o jego winie to świadkiem ona, jej mąż no jeszcze ktoś kto ich widział

Napisał(a): gość -

mietusiek Wvczoraj sie dowiedzialam,ze on z nia sie spotyka nawet wczoraj sie z nia spotkal.Ona juz tam niepracuje,ze swoim mezem sie rozstala,wczoraj po pracy przyjechala do mojego meza a on jeszcze buziaka chcial od niej,a ona mu mowila ze niada mu pracowac.Poprostu jak sie dowiedzialam to znieruchomialam.I po nieprzespanej nocy juz wiem czego chce .Chce rozwodu na 100% bo niepozwole sie ranic i ponizac przez niego.Dzis pakuje wszystkie jego pozostawione rzeczy nawet nasze obraczki i pierscionki i bizuterije ktora od niego dostalam i kurirem wysle na jego koszt,niech jej da albo przetopi i jej zrobi pierscionek.Mam dosc juz tego.A ja mialam cicha nadzieje,ze zeczywiscie on sie zastanawia i mysli,a on sie z nia bawi dobrze.
Mam inny pomył z tą biżuterią - może oddać na cele charytatywne. Np. WOŚP przetopi na serduszka i przynajmniej z tego całego nieszczęścia coś dobrego wyniknie...

Reklama

iwa62 puśc go z torbami, jak sąd orzeknie o jego winie, to masz duże szanse i jak udowodnisz że to ty wkładałaś więcej pieniędzy w dom, idź dziś do adwokata nie masz na co czekać, chyba nie chcesz żeby cię uprzedził z tym rozwodem, bo wtedy może być różnie. A jak nie będzie sie chciał zgodzić o orzekaniu o jego winie to świadkiem ona, jej mąż no jeszcze ktoś kto ich widział
Ona może zaświadczyć, ale niekoniecznie będzie chciała :)
Orzeczenie o winie z mojego punktu widzenia jest ważne, ale wcale nie musi się skończyć "puszczeniem go z torbami".

gość
iwa62 puśc go z torbami, jak sąd orzeknie o jego winie, to masz duże szanse i jak udowodnisz że to ty wkładałaś więcej pieniędzy w dom, idź dziś do adwokata nie masz na co czekać, chyba nie chcesz żeby cię uprzedził z tym rozwodem, bo wtedy może być różnie. A jak nie będzie sie chciał zgodzić o orzekaniu o jego winie to świadkiem ona, jej mąż no jeszcze ktoś kto ich widział
Orzeczenie o winie z mojego punktu widzenia jest ważne, ale wcale nie musi się skończyć "puszczeniem go z torbami".
Ale ma inny start w walce o podział majątku.

Reklama

gość
jak będzie powołana na świadka to nie może odmówić, nie jest najbliższą rodziną, żeby mogła odmówić. Zresztą adwokat będzie wiedział jak najlepiej zrobić

Zapomieć się nieda .A życie po zdradzie nie jest łatwe .Każdy jest inny i w innej sytuacji życiowej .Gdy opadna emocje usiądż i pomyśl czy umiesz dalej być z tym człowiekim ,spać jeść ,kochać się .I w tedy dopiero decyzja .Pozdrawiam

elka68 Zapomieć się nieda .A życie po zdradzie nie jest łatwe .Każdy jest inny i w innej sytuacji życiowej .Gdy opadna emocje usiądż i pomyśl czy umiesz dalej być z tym człowiekim ,spać jeść ,kochać się .I w tedy dopiero decyzja .Pozdrawiam
Ona nie ma się nad czym zastanawiać bo on od niej odszedł i spotyka się z kochanką, a o niej to chyba już zapomniał bo od 2 tygodni ani słowa.

gość
gość
jak będzie powołana na świadka to nie może odmówić, nie jest najbliższą rodziną, żeby mogła odmówić. Zresztą adwokat będzie wiedział jak najlepiej zrobić
Odmówić nie może, ale może skłamać. To zależy od niej.

gość
gość
Ale ma inny start w walce o podział majątku.
Tak, to prawda. Ale nierówny podział majątku nie musi oznaczać, że on zostanie "puszczony" z torbami.

Jaki podzial majatku. Maz mieszkal u mnie nawet niebyl zameldowany wiec nic niema w domu. A to co jest wszystkie sprzety to niema na to zadnych rachunkow i faktor.Wiec sory winetu jak przyszedl w skarpetach tak i powinien pojsc,a nie jeszcze3 dwie wielkie walizki ciuchow wzial plus jeszcze ja mam mu doslac reszte szmat.No auto wzial i niech nim jezdzi tylko jestem ciekawa jak bedzie chcial go sprzedac bo ja jestem jego wspolwalascicielem to ja powinnam sie ubiegac o polowe z samochodu.plus alimenty za zadoscuczynienie za krzywde jaka mi wyrzadzil,i on pokryje koszty sadowe i rozprawy.Udupie go na calego.Mam nerwa na niego!! Tylko bede potrzebowac dobrego prawnika,ktory mi pomoze w tym dobrze.

mietusiek Jaki podzial majatku. Maz mieszkal u mnie nawet niebyl zameldowany wiec nic niema w domu. A to co jest wszystkie sprzety to niema na to zadnych rachunkow i faktor.Wiec sory winetu jak przyszedl w skarpetach tak i powinien pojsc,a nie jeszcze3 dwie wielkie walizki ciuchow wzial plus jeszcze ja mam mu doslac reszte szmat.No auto wzial i niech nim jezdzi tylko jestem ciekawa jak bedzie chcial go sprzedac bo ja jestem jego wspolwalascicielem to ja powinnam sie ubiegac o polowe z samochodu.plus alimenty za zadoscuczynienie za krzywde jaka mi wyrzadzil,i on pokryje koszty sadowe i rozprawy.Udupie go na calego.Mam nerwa na niego!! Tylko bede potrzebowac dobrego prawnika,ktory mi pomoze w tym dobrze.
Wreszcie myślisz o sobie i brawo najwyższy czas, a z samochodu niech cie spłaci od razu, bo czym starszy tym mniejsza wartość. Z tego co piszesz to on jest na prawdę na wyjdzie goło z tego, ale nie ma go co żałować sam sobie zapracowała na to, tylko nie miej nad nim litości, bo on nad tobą nie ma, a wręcz przeciwnie jego postępowanie pokazuje, że już zapomniał o tych szczęśliwych latach wspólnie przeżytych. A to przykre i nie do wybaczenia.

mietusiek Jaki podzial majatku. Maz mieszkal u mnie nawet niebyl zameldowany wiec nic niema w domu. A to co jest wszystkie sprzety to niema na to zadnych rachunkow i faktor.Wiec sory winetu jak przyszedl w skarpetach tak i powinien pojsc,a nie jeszcze3 dwie wielkie walizki ciuchow wzial plus jeszcze ja mam mu doslac reszte szmat.No auto wzial i niech nim jezdzi tylko jestem ciekawa jak bedzie chcial go sprzedac bo ja jestem jego wspolwalascicielem to ja powinnam sie ubiegac o polowe z samochodu.plus alimenty za zadoscuczynienie za krzywde jaka mi wyrzadzil,i on pokryje koszty sadowe i rozprawy.Udupie go na calego.Mam nerwa na niego!! Tylko bede potrzebowac dobrego prawnika,ktory mi pomoze w tym dobrze.
Trzymam za Ciebie kciuki a jak przyjdzie chwila zwątpienia czy dobrze robisz to wejdz na to forum i poczytaj a przypomnisz sobie jak bardzo Cię to wszystko bolało,jakim dupkiem jest Twój mąż i że są ludzie którzy Cie wspierają.Powodzenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zdradziłem a teraz mam problemy ze wzwodem
  • jak zapomniec forum
  • czy mozna zapomniec ze maz flirtowal w miejscu pracy
Do góry strony: Jak zapomniec!!